چگونه زندگی را به یک بازی هیجان انگیز تبدیل کنیم؟

آسمان پر از ابر سیاه، با بارش باران شفاف و سفید می شود.

همه انسان ها در جستجوی عشق، ثروت و شادمانی هستند. همه ما حقیقتی را جست و جو می کنیم اما در پیچ و خم زندگی گم شده ایم. اگر بتوانیم از آسمان و از بالا به زندگی نگاه کنید جست و جو برای شما بسیار آسان خواهد بود. داشتن چشم انداز در زندگی، این کار را برای شما خواهد کرد.

چشم انداز

 

ما قصد داریم از دالانهای پر پیچ و خم زندگی رها شویم اما چون مقصد را نمیدانیم مدام در این پیچ و خم گیر افتاده ایم و از این سو به آن سو می رویم.احساس گمشدگی داریم. گم شدن بخاطر این است که نمیدانیم هدف مان به معنای واقعی چیست؟ شاید شما احساس کنید گم شده اید اما خداوند می داند در کجا قرار دارید و قرار است به کجا بروید. پس باید از او کمک بخواهید. از انسانهای آگاه مشورت بخواهید. گذشته، شور و اشتیاق اصلی زندگیت را در اختیارت می گذارد و مسیری مناسب برای آینده ات خواهی یافت. احساس گم شدگی را در درون خود پیدا کنید.

نباید بخاطر ترس از مواجه شدن با مشکلات چشم ها را بست. با چشمان بسته نمی توان چشم انداز زندگی را ترسیم کرد. ترس ها، قدرت دید را می گیرد و نمی توانند معجزه ها و زیبایی ها و فرصتها  را ببینند. به محض تعیین چشم انداز متوجه می شوید که الان در کجای مسیر قرار دارید. رؤیا و آرزو مثل بذر است که باید بکارید تا جوانه بزند به گیاه تبدیل شود و نهایتا به یک درخت تنومند تبدیل شود. باید بذرتان را در جای درستی بکارید.

 

انسان بی هدف همچون مرده ای متحرک است.

 

جستجوی نشانه ها

هر شخصی باید تلاش آگاهانه و سنجیده برای پیدا کردن هدف خودش داشته باشد. برای تشخیص هدف بایستی به ندای قلب گوش دهید. سپس نشانه ها را دنبال کنید. نشانه ها از طریق گفتگو با دوستان ، دیدن تابلو و … بر شما نمایان می شود.

تلاش برای یافتن هدف همچون بازی است. باید بدانی چطور آنرا به یک بازی و یک ماجرای هیجان انگیز تبدیل کنی. در بازی زندگی تسلیم نشوید.

2.3/5 - (9 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button