مدیریت پیج اینستاگرام

اینستاگرام جزو مهم ترین راه های کسب درآمد از تبلیغ در شبکه های اجتماعی که به کمک ابزارهای رایگانی که در اختیار شما قرار میده، برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار می تواند به شما خیلی کمک کند. فرقی نداره که شما چه نوع کسب و کاری داشته باشید، به هر حال زمانی که شما مدیریت پیج اینستاگرام بلد نباشید، نمی توانید کسب درآمد کنید. بهترین راه برای تبلیغ سالن زیبایی خود از طریق اینستاگرام، برون سپاری مدیریت پیج اینستاگرام به افراد حرفه ای است. اگر یک پیج اینستاگرامی دارید و تمایل دارید پیج اینستاگرام تان توسط یک ادمین حرفه ای مدیریت شود. تا انتها این صفحه همراه ما باشید.

چرا تیم دنیای تحول را انتخاب کنیم؟

بیشتر از آنچه که قول میدهیم

در تیم دنیای تحول همیشه بیش از انچه که قول میدهیم عمل می کنیم .کافیست یک بار امتحان کنید.

تیم حرفه‌ای

در دنیای تحول فقط افراد حرفه ای حضور دارند و میتوان به هرکدام یک ستاره عالی داد.تیم ما در همه زمینه ها آموزش دیده است.

پشتیبانی به معنای واقعی

بر خلاف سایت های مشابه که پشتیبانی خـوبی ندارند.در دنیای تحول یک پشتیبانی به معنای واقعی را تجربه خواهید کرد.

گارانتی خدمات

خدمات تهیه شده از دنیای تحول با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.یا هزینه شما کاملا برگشت داده می‌شود.

چرا مدیریت پیچ اینستاگرام اهمیت دارد؟

مدیریت در هر حوزه ای به عنوان نقش اول حساب شده و قاعده موفقیت یک کسب و کار را می سازه؛ پیج اینستاگرام هم از این قاعده مستثنا نبوده و نیست. به علاوه مدیریت یک پیج اینستاگرام به این دلیل اهمیت دارد که شما باید کاربران خود را بشناسید، زمان انتشار پست و استوری را با توجه به قواعد مشخصی بدانید، تعداد مشخصی پست در هفته منتشر کنید و در کل برای موفقیت کسب و کار خود تلاش کنید، پس نمی توانید تنها با نصب اینستاگرام، انتظار موفقیت داشته باشید.

چرا ما در مدیریت پیج اینستاگرام حرفه ای هستیم؟

فعالیت در اینستاگرام فقط منتشر کردن پست یا استوری بدون هیچ هدف و آموزشی نیست، بلکه فعالیت در اینستاگرام یک علم سطح بالا از مسائل مختلف است که به شما یاد می دهد چگونه و در چه زمان با ذهن مشتری و هنرجو خود بازی کنید و در چه زمانی کاربر آماده دریافت پیام اصلی شماست. ما بدین شکل یک پیج را مدیریت می کنیم که قبل از هر کاری به سراغ تعیین بازار و مشتری هدف شما گشته و استراتژی های بازاریابی خود را بر آن نهاده و برای شما به روش های مختلف تبلیغات موثر و پولساز می کنیم.

هزینه مدیریت پیج اینستاگرام 

هزینه مدیریت پیج اینستاگرام به پکیج و توافقاتی که شما با سایت انجام می دهید بستگی دارد، ولی به شما تضمین می دهیم که بهترین تعرفه مدیریت پیج اینستاگرام را به شما ارائه می دهیم که به هر شکل می تواند شما را راضی کند. این هزینه در مقایسه با خدماتی که به شما ارائه می دهیم و میزان مشتری و هنرجویی که شما دارید، صفر خواهد بود و بدین شکل شما یک کسب و کار حرفه ای با نهایت درآمد می شوید.

خدمات مدیریت پیج اینستاگرام شامل چه مواردی می شود؟

 • ایده پردازی و خلاقیت برای پیج شما
 • ایجاد و تدوین استراتژی مدیریت پیج
 • تولید محتوای هدفمند و پولساز
 • استفاده درست از هشتگ های هدفمند
 • افزایش فالوور واقعی و تبدیل آن ها به مشتری
 • ایجاد چالش و مسابقه مرتبط با محصولات شما
 • منتشر کردن پست و استوری های مفید
 • پشتیبانی از مخاطبین و مشتریان شما
 • حضور در بهترین هشتگ ها (Top Hashtag)
 • تبلیغ در پیج های مرتبط
 • ورود به اکسپلور اینستاگرام
 • ارائه بیزینس پلن

نکات مدیریت پیج اینستاگرام

تعیین هدف کسب و کار

اول از همه به سراغ هدف کسب و کار شما می رویم، تا با مشتریان و بازار کار شما آشنا شده و طبق آن استراتژی تبلیغ و فروش پیاده سازی کنیم. این بخش جزو مهم ترین روش های افزایش کسب درآمد از اینستاگرام که خیلی از گروه های خدمات دهنده به آن توجهی ندارند.

پیاده سازی استراتژی
مدیریت اینستاگرام

در مرحله دوم برای جذب لایک، کامنت و از همه مهم تر ممبر های واقعی به تعیین استراتژی های هدف دار می پردازیم و روی پیج شما پیاده سازی می کنیم. پروپوزال مدیریت اینستاگرام شامل زمان انتشار پست و استوری، تعداد پست و استوری در هفته و موارد دخیل دیگر می شود.

تولید محتوای اینستاگرام

تولید محتوا یکی از مهم ترین بخش های هر کسب و کاری که شبکه های اجتماعی هم از این قاعده مستثنا نبوده و نیستند. ما به شما تضمین می دهیم که بهترین محتوا های پیج اینستاگرام را برای شما به صورت اختصاصی تولید کرده و کاری می کنیم که کسب و کار شما به سرعت رشد کند. محتوایی که دنیای تحول برای شما تدوین و آماده می کند به شکلی که به سرعت وایرال شده و در دیده شدن کسب و کار شما بیشترین اثر داره.

استفاده از بهترین پلتفرم
مدیریت اینستاگرام

برای افزایش احتمال موفقیت شما، دنیای تحول به سراغ بهترین پلتفرم های مدیریت پیج اینستاگرام می رود تا از این طریق با نظم و ثبات بیشتری در پیج شما فعالیت حرفه ای انجام شده و سریع تر رشد و شروع به ارائه خدمات خود کنید.

بررسی آمار ها

برای این که میزان بازدهی پیج شما مشخص و از این طریق نقاط قوت و ضعف شما مشخص شود، به سراغ آماد های می رویم و قبل و بعد از هر فعالیتی در اینستاگرام معیارهایی مناسب برای اهداف بعدی و مشتری های جدید و قدیمی شما طراحی می کنیم تا هر روز آماد موفقیت شما مانند یک چکش به سمت بالا رفته و تمام مقاومت های احتمالی را از پیش رو بر دارد.

پشتیبانی پیج شما در هر ثانیه

ما همیشه حواسمان به پیج شما بوده و اعلان هایی که از طرف کاربران شما ارسال می شوند را بررسی می کنیم تا آمار دقیقی از مشتریان احتمالی شما جمع آوری و آن ها را به مشتری تبدیل کنیم. این پشتیبانی در هر ساعت شبانه روز بوده و سبب موفقیت شما می شود، زیرا که یکی از اصول موفقیت پشتیبانی بی چون و چرا از مشتری هاست.

چطوری قرارداد مدیریت پیج اینستاگرام ببندم؟

قرارداد های اینستاگرام به شکل های مختلفی بسته میشه و تفاوت های بنیادین نیز دارد. قرارداد هایی که در دنیای تحول بسته میشه، بسته به نوع نیاز شما بوده و می تواند تغییر نماید که در صورت تغییر هزینه ها به صورت مجزا بررسی و تعیین می گردد. زمان و میزان دوام قرارداد نیز به شما بستگی داشته و از یک ماه شروع و تا 1 سال می تواند ادامه داشته باشد. توصیه می کنیم برای بررسی کیفیت کار ما در ابتدا یک قرارداد یک ماه بسته و در صورت رضایت از خدمات ما که همیشه بیشتر از چیزی است که قول داده ایم، قرارداد خود را تمدید کنید.

پکیج مدیریت پیج اینستاگرام

برای مدیریت اینستاگرام توسط دنیای تحول دست شما باز بوده و با توجه به نوع کسب و کار خود و میزان گستردگی آن می توانید یکی از پکیج های ما را انتخاب کنید، توصیه می کنیم به سراغ پکیج هایی بروید که شامل پشتیبانی یا حداقل مشاوره رایگان می شوند. پکیج های ما در پنج سطح بوده و نیاز هر کاربری را برطرف می کنند. جهت مشاوره برای انتخاب پکیج مدیریت پیج اینستاگرام می توانید از طریق شماره «09038388039» با ما در تماس باشید.