برندینگ سالن زیبایی

برندینگ سالن زیبایی

در این مقاله به مباحث حول محور برندینگ سالن های زیبایی می پردازیم، زیرا برند سازی سالن زیبایی یکی از مهم ترین فاکتورهای افزایش درآمد سالن زیبایی و کسب اعتبار بالا می باشد. در این مقاله به نحوه انتخاب اسم سالن زیبایی، روش های برندینگ و هر چیزی که می تونه باعث بشه یک سالن زیبایی از هر لحاظ تبدیل به یک برند پول ساز تبدیل بشه، اشاره می کنیم.

برند سازی سالن های زیبایی

برند سازی یکی از مهم ترین عوامل افزایش فروش و جذب مشتری در هر کسب و کاری است و برند سازی سالن های زیبایی هم از این قاعده مستثنا نمی باشد. برند سازی یکی از مهم ترین فاکتور های بازاریابی که در دیجیتال مارکتینگ نیز اهمیت فوق العاده بالایی دارد و باعث جذب مشتری می شود به شرطی که به صورت درست و اصولی انجام شده باشد.

برندسازی آرایشگران

در یک سالن زیبایی چندین مدل برند سازی وجود دارد که برند سازی آرایشگران یکی از این مدل هاست. برند سازی آرایشگران مثل برند سازی سالن زیبایی نمی باشد که یک مجموعه را هدف گرفته باشد، بلکه یک شخص خاص را مورد هدف قرار می دهد و باعث برند شدن فرد می شود. بهتر است که برندسازی آرایشگران تنها در صورت انجام شود که مدیر سالن زیبایی، همان آرایشگر باشد نه فردی دیگر و سالن زیبایی قربانی این مدل برند سازی قرار بگیره. شیوه برند سازی درست یکی از درس های مهم برای مدیریت سالن زیبایی است.

ویژگی برند سازی سالن های زیبایی

همانطور که گفته شد، برند سازی سالن زیبایی اگر طبق اصول انجام شود، می تواند منجر به افزایش مشتری و فروش شود و در غیر این صورت نتیجه عکس خواهد داشت. برند سازی سالن های زیبایی هم از این قاعده پیروی می کنند و اگر ویژگی هایی که در ادامه برای برند سازی بیان می شود در آن ها رعایت شود نتیجه مطلوب حاصل می شود.

ویژگی برند سازی سالن های زیبایی

 • برند سازی باید هدف از وجود یک سالن زیبایی را بیان کند
 • برند سازی نباید محدود به زمان، مکان یا خدمات و محصولات شده باشد
 • در برند سازی نباید از جملات پیچیده و غیر قابل درک برای عموم استفاده نمود
 • در برند سازی باید به شکلی عمل کرد که متن برند کوتاه، مختصر و قابل حفظ باشد
 • برند سازی باید به نظرات مشتریان هم احترام گذاشت
 • برند سازی باید ویژگی محصولات شما را به مشتری برساند
 • برند سازی باید باعث جذب مشتری و افزایش فروش شود
 • برند سازی یک هنر است که خلاقیت سرچشمه اصلی آن بوده و باید به درستی از آن استفاده کرد
 • و …

افتتاحیه سالن زیبایی

افتتاحیه سالن زیبایی برعکس چیزی که خیلی از مدیران سالن زیبایی فکر می کنند از اهمیت بالایی برخوردار است مخصوصا متن افتتاحیه سالن زیبایی که می تواند در همان ابتدا مشتریان را به سمت سالن زیبایی شما جذب کند برعکس باعث ریزش مشتری شود، پس در انتخاب متن افتتاحیه سالن نیز باید فاکتور و عامل های مهمی را در نظر داشت. در ادامه عوامل مهم در انتخاب متن افتتاحیه آرایشگاه را بررسی می کنیم تا بتوان با در نظر داشتن این عوامل، بهترین متن دعوتنامه افتتاحیه سالن زیبایی را انتخاب کرد

 1. قرار دادن اسم یا لوگو

برای اول کار در متن دعوت نامه سالن زیبایی از اسم، لوگو یا ترکیب هر دو استفاده کنید تا در همان ابتدا اسم و لوگوی سالن زیبایی شما به یاد مهمان ها بماند.

 1. شعار تبلیغاتی خود را درج کنید

در مرحله دوم برای تحت تاثیر قرار دادن مشتری های خود به سراغ متن تبیلغ آرایشگاه زنانه بروید و شعار تبلیغاتی سالن زیبایی در دعوتنامه درج کنید.

 1. تشکر کنید

از افرادی که می خواهند در سالن زیبایی شما برای افتتاحیه، دیدن کنند و به افتتاحیه سالن زیبایی شما بیایند، تشکر کنید.

 1. قصد خود را مشخص کنید

مسلما قصد شما افتتاحیه سالن زیبایی است ولی بهتر است در متن افتتاحیه سالن زیبایی به طور کامل و جرئی به این موضوع اشاره کنید.

 1. هدیه ای در نظر داشته باشید

بهترین راه ارائه کد های تخفیف است که در همان ابتدا می تواند برای شما مشتری جذب کند. افرادی که می خواهند به افتتاحیه سالن زیبایی شما بیایند، باید وجه تمایزی با بقیه داشته باشند و از این رو بهتر است به این روش این تمایز را ایجاد کنید.

 1. آدرس و تاریخ را فراموش نکنید!

در آخر نیز آدرس و تاریخ دقیق افتتاحیه سالن زیبایی خود را اعلام کنید تا همه در سر زمان مذکور در افتتاحیه حضور داشته باشند. البته در مورد زمان بندی باید دقت داشته باشید و به شکلی زمان بندی را مشخص کنید که همه بتوانند در افتتاحیه حضور پیدا کنند.

اصول طراحی ارایشگاه زنانه

در طراحی آرایشگاه زنانه شما می توانید چندین سبک مختلف را پیاده سازی کنید اما اگر به دنبال اصول طراحی آرایشگاه زنانه هستید باید به علاقه مشتریان هم دقت داشته باشید. منظور از اصول طراحی آرایشگاه زنانه، استفاده از تم های مناسب و متناسب در بخش های مختلف سالن زیبایی است. از تم های مختلفی برای طراحی سالن های زیبایی استفاده می کنند که شما با توجه به نوع و سبک مورد علاقه خودتان می توانید از هر کدام استفاده کنید.

اصول طراحی سالن زیبایی

البته دقت داشته باشید که از این تم ها می توانید به عنوان ایده برای افتتاحیه آرایشگاه نیز استفاده کنید تا افرادی که برای اولین بار به سالن شما وارد می شوند، بهترین سالن زیبایی که تا الان دیده اند را مشاهده کنند و به این شکل نیز به سالن زیبایی شما جذب شوند. در ادامه تم های محبوب برای طراحی آرایشگاه زنانه را معرفی می کنیم.

 1. تم ساحلی

تم ساحلی جزو تم هایی است که از آن نه به عنوان یکی از راه ها و ایده برای جذب مشتری آرایشگاه، یاد می شود. تم ساحلی با توجه به آرامشی که به سالن زیبایی و مشتری ها می دهد، باعث جذب مشتری شده و درآمد شما را نیز افزایش می دهد. مهم ترین ویژگی این تم همانطور که قبل تر هم گفته شد، آرامشی است که به سالن زیبایی می دهد و باعث می شود مشتری در آرایشگاه احساس امنیت کند.

 1. تم با توجه به کشور

یکی دیگر از روش های طراحی سالن زیبایی، انتخاب تم براساس کشور های مختلف و خاص هست. برای انتخاب کشور باید دقت داشته باشید که باید به سراغ کشورهایی بروید که به زیبایی معروف باشند یا طبیعت زیبایی داشته باشند که مشتری ها را به سمت سالن زیبایی شما جذب کند.

 1. تم مدرن

این تم بیشتر از سایر تم ها طرفدار دارد زیاد مدرن بودن حس ویژه ای به افراد می دهد و به علاوه تم های مدرن در عین سادگی از زیبایی بالایی برخوردار هستند. تم مدرن از طرفدار های بیشتری در بین سایر تم ها برخوردار است و تنوع زیادی هم دارد که توصیه می کنیم از این تم برای سالن زیبایی خود استفاده کنید تا همه پسند تر باشد.

دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه در ایران

دکوراسیون داخلی آرایشگاه بخش اصلی و هویت سازی آرایشگاه است. فرقی نمی کند که سالن شما تازه قرار است افتتاح شود یا سال ها با یک دکوراسیون اشتباه به فعالیت ادامه داده به هر حال زمانی که تصمیم بگیرید که دکوراسیون آرایشگاه زنانه را عوض کنید، گزینه های زیادی را باید در نظر بگیرید تا یک دکوراسیون درست انتخاب کنید. در ادامه فاکتورهای مهم برای انتخاب دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه در ایران را معرفی می کنیم.

 1. اندازه سالن زیبایی

مسلما دکوراسیون آرایشگاه کوچک زنانه و آرایشگاه بزرگ را نمی توان به یک شکل دانست، زیرا فضا و محدودیت هایی برای هر دو مکان وجود دارد که باید به آن دقت داشت. اگر به دنبال دکوراسیون آرایشگاه کوچک زنانه هستید و نمی خواهید سالن زیبایی‌تان کوچک دیده شود، بهترین کار استفاده از رنگ بندی روشن است.

پیشنهاد می کنیم این مطلب را هم مطالعه نمایید  آشنایی با انواع لوازم و تجهیزات آرایشگری

اندازه سالن زیبایی

 1. نوع دکوراسیون

نوع دکوراسیونی که می خواهید انتخاب کنید هم مهم است؛ مثلا دکوراسیون آرایشگاه زنانه ام دی اف یکی از معمول تر دکوراسیون هایی است که برای کمد ها انتخاب می شود تا هم جلوه ی خاصی داشته باشد و هم هزینه ها را کاهش دهد.

 1. نورپردازی

یکی از معمول ترین اشتباهاتی که در دکوراسیون آرایشگاه ایرانی می شود، اهمیت ندادن به نورپردازی است در حالی که بخش مهمی از یک سالن زیبایی نحوه نورپردازی در بخش های مختلف سالن است. چطور انتظار دارید مشتری هایی که به شما مراجعه می کنند، نتیجه کار شما را در تاریکی ببینند و از خدمات شما استفاده کنند! همانطور که گفته شد هر بخش در سالن زیبایی باید نورپردازی متناسب داشته باشد تا مشتری جذب سالن زیبایی شود.

 1. سبک های متفاوت ولی متمرکز

یک سالن زیبایی از بخش های متفاوتی مثل اتاق اپیلاسیون، اصلاح، کاشت ناخن، پاکسازی پوست و موارد متعدد دیگر ساخته شده و این موضوع به شما امکان می دهد که دکوراسیون داخلی خود را مانند یک شهر متمرکز طراحی کنید که مشتری در عظمت آن غرق شود.

تبلیغات برای سالن زیبایی

تبلیغات برای سالن زیبایی یکی از مهم ترین عوامل رسیدن به موفقیت است و این موضوع فقط برای سالن های زیبایی صدق نمی کند، بلکه هیچ کسب و کاری نمی تواند بدون تبلیغات به موفقیت برسد. به هر حال متن تبلیغ آرایشگاه زنانه یا متن تبلیغات آرایشگاه مردانه چیزی نیست که بتوان به سادگی از آن گذشت و برای تبلیغات حرفه ای و منسجم باید به سراغ بهترین متن تبلیغات سالن زیبایی رفت. در ادامه چند نمونه متن زیبا برای آرایشگاه زنانه را بررسی می کنیم. دقت داشته باشید که از متون باید الگو برداری کرد نه کپی برداری تا بتوان حداکثر بازدهی را گرفت.

 • به موهایتان زندگی ببخشید
 • همیشه می توان زیبا بود
 • زیبایی شما با ما نمایان می شود
 • در کنار ما جذابترین خودت باش
 • برای درخشید کافی است که بخواهید
 • زیبا بودن امری ذاتی است که شما بیشتر از هر کسی آن را دارید
 • و …

متن تخفیف آرایشگاه

متن تخفیف ویژه سالن زیبایی با شعار های تبلیغاتی متفاوتی است و باید به شکلی استفاده شود که مشتری را به صورت مستقیم به سمت شما جذب کند. درست است که متن تخفیف آرایشگاه به خودی خود باعث جذب مشتری می شود، ولی شما می توانید به شکلی این متن را انتخاب کنید که همه را به سمت خدمات خود جذب کنید. از نمونه متن های تخفیف ارایشگاه که می تواند مشتریان سالن زیبایی شما را چند برابر کند، می توان به موارد زیر اشاره نمود.

متن تخفیف آرایشگاه

 • هدیه سالن زیبایی x به مشتریان عزیزمان
 • کد تخفیف مثلا 20 درصد به مدت محدود
 • فقط 3 روز وقت دارید از تخفیفات باورنکردنی ما استفاده کنید
 • بهترین خدمات زیبایی را با تخفیف باور نکردنی بدست آوردید
 • و …

ایده های جالب برای ارایشگاه

شاید تا الان به فکر استفاده از ایده های جالب برای ارایشگاه افتاده باشید ولی به ایده های خوبی دست پیدا نکرده باشید یا کمی دیر به این ایده رسیده باشید و این ایده تبدیل به یک ساختار تکراری شده باشد. به هر حال اگر می خواهید از ایده های جالب برای آرایشگاه استفاده کنید باید میزان ریسک پذیری این ایده ها را نیز بررسی کنید. در ادامه چند ایده که البته تاریخ مصرف آن ها به عنوان ایده ی ناب تمام شده ولی هنوزم جزو ایده های خوب حساب می شود را معرفی می کنیم.

 • استفاده از تم های مختلف مثل مدرن یا ساحلی
 • استفاده از گالری تصاویر به عنوان نمونه کار
 • استفاده از مبل های راحتی برای بخش انتظار
 • سرگرم کردن مشتری به روش های مختلف در زمان انتظار
 • اتاق های مختلف سالن را با نورپردازی های مختلف متمایز کنید
 • امکان استفاده از اینترنت رایگان برای مشتریان فراهم کنید.
 • از کفپوش های مناسب و متضاد با دیوار ها استفاده کنید
 • تخفیف های مناسبتی ارائه کنید
 • کارت اطلاعات مشتری طراحی کنید
 • امکان رزرو آنلاین ایجاد کنید
 • خدمات آتلیه نیز ارائه دهید
 • و …

ایده های نو برای تبلیغ مشتری آرایشگاه

برای استفاده از ایده های نو برای تبلیغ مشتری آرایشگاه زنانه خیلی راحت تر می توان عمل کرد تا برای ایده های نو برای تبلیغ مشتری آرایشگاه مردانه، زیرا خدمات آرایشگاه زنانه خیلی بیشتر از آرایشگاه مردانه می باشد و جای کار بیشتری را فراهم می کند. اما دقت داشته باشید که فرقی ندارد شما در آرایشگاه زنانه فعالیت می کنید یا آرایشگاه مردانه به هر حال می توانید به سراغ ایده هایی بروید که نو و غیر کپی باشند. البته منظور از غیر کپی این است که هنوز به صورت عمومی از آن استفاده نشده باشد نه این که حتما خودتان باید ایده هایی نو داشته باشید.

مشاور سالن زیبایی

مشاوره سالن زیبایی کاربرد های مختلفی داره و اگر در ابتدای راه یک سالن زیبایی از خدمات مشاور سالن زیبایی استفاده کنید، می توانید خیلی از امور مربوط به سالن زیبایی اعم از استخدام پرسنل، تاسیس و افتتاح سالن زیبایی، مکان سالن زیبایی، تبلیغات سالن زیبایی و از همه مهم تر روش های موفقیت در راه اندازی یک سالن زیبایی را با توجه به تجربه مشاور سالن زیبایی را به سادگی انجام دهید و اشتباهاتی که سایر سالن های زیبایی انجام داده اند و موفق نشده اند را تکرار نکنید. به طور کلی توصیه می کنیم قبل از راه اندازی سالن زیبایی با مشاور سالن زیبایی مشورت کنید تا در ادامه متحمل هزینه های اضافه و اشتباه نشوید.

مشاور سالن زیبایی

اسامی خاص و زیبا برای سالن زیبایی

انتخاب اسم برای سالن زیبایی یکی از مهم ترین فاکتورهای تاثیر گذار در برندینگ سالن زیبایی است که باید به درستی انتخاب شود. به علاوه اسم سالن زیبایی بخش مهمی از هویت سالن زیبایی است و به این شکل در انتخاب این اسم باید دقت فراوانی داشت. شما می توانید از اسامی خاص و زیبا برای سالن زیبایی استفاده کنید با به سراغ اسامی ساده بروید که کاملا به سیاست گذاری های سالن زیبایی مربوط است، ولی توصیه می کنیم اسمی را انتخاب کنید که چندین هدف مختلف را دنبال کند و در ذهن مشتری هم هک شود.

مهم ترین نکات در انتخاب اسم خاص برای آرایشکاه

اگر به دنبال انتخاب اسم خاص برای ارایشگاه هستید باید نکاتی را در نظر داشته باشید که می تواند در برند سازی بهتر به شما کمک کند. البته بد نیست بدانید که فرقی ندارد که شما در پی انتخاب اسم خاص برای آرایشگاه باشید یا به دنبال اسم ارایشگاه زنانه شیک باشید و یا اسم فانتزی برای ارایشگاه زنانه، به هر حال باید این نکات که برای برند سازی مهم است را در نظر داشته باشید.

 • یک تصویر ذهنی از کار شما ارائه دهد
 • با کسب و کار و بازار هدف شما مرتبط باشد
 • کپی نباشد و شما را از رقبا متمایز سازد
 • برای ساخت لوگو نیز مناسب باشد
 • گویا و قابل حفظ باشد
 • تلفظ و نوشتار ساده ای داشته باشد
 • محدود نشده باشد
 • و …

اسم ارایشگاه چی باشه خوبه؟

همانطور که قبلا هم گفته شد، ما به صورت مشخص به یک اسم خاص اشاره نمی کنیم ولی اگر هنوز هم به دنبال انتخاب اسم برای آرایشگاه هستید و همواره از خودتان سوال می کنید «اسم ارایشگاه چی باشه خوبه؟» می توانید از خدمات مشاوره سالن زیبایی استفاده کنید. البته خدمات مشاوره سالن زیبایی فقط برای اسم کاربرد ندارد و می تواند صفر تا صد تاسیس سالن زیبایی را در بر بگیرد.

راههای جذب مشتری در آرایشگاه مردانه

جذب مشتری در آرایشگاه مردانه با توجه به محدودیت های خدماتی که در این حرفه وجود دارد کمی سخت است ولی اگر بتوان وجه تمایزی با رقبا داشت می توان به سادگی مشتری ها را جذب آرایشگاه نمود. همانطور که گفته شد، خدمات ارایشگاه مردانه محدود تر است تا آرایشگاه زنانه و طبیعتا راههای جذب مشتری در ارایشگاه مردانه بسیار کمتر از سالن های زیبایی می باشد ولی دلیل نمی شود که نتوان وجه تمایز ایجاد کرد تا مشتریان بیشتری جذب نمود. در ادامه چند راهکار جذب مشتری در ارایشگاه مردانه را بررسی می کنیم.

پیشنهاد می کنیم این مطلب را هم مطالعه نمایید  برنامه روزانه یک آرایشگر

دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه در ایران

 • ارائه خدمات با کیفیت بالا
 • طراحی و دکوراسیون منحصر به فرد آرایشگاه
 • استفاده از محصولات و برند های معروف
 • استفاده از روش های تبلیغات اینترنتی
 • ارائه کد های تخفیف برای داماد ها
 • ارائه مشاوره به مشتری برای انتخاب مدل مو
 • ارائه خدمات جانبی رایگان مانند اصلاح صورت
 • و …

راه های جذب مشتری برای کاشت ناخن

کاشت ناخن یکی از خدمات حرفه ای در سالن های زیبایی است که اگر به درستی انجام شود، درآمد بالایی دارد. یکی از مهم ترین اقداماتی که در طراحی و کاشت ناخن باید انجام دهید، استفاده از راه های جذب مشتری برای کاشت ناخن است تا درامدتان افزایش پیدا کند. برای جذب مشتری کاشت ناخن راه های متفاوتی وجود دارد ولی ارائه خدمات با کیفیت و تبلیغات اینترنتی مهم ترین فاکتورهای آن می باشند. البته در ادامه به سایر فاکتور و راه های جذب مشتری برای کاشت ناخن می پردازیم.

 • تبلیغات به مدل های مختلف
 • ارائه خدمات با کیفیت
 • ارائه مشاوره قبل از کاشت
 • طراحی کاتالوگ مدل های مختلف کاشت ناخن
 • ارائه تخفیف برای کاشت ناخن
 • استفاده از شعار های تبلیغاتی
 • و …

راه های جذب مشتری برای کاشت ناخن

تبلیغات خلاقانه آرایشگاه

شاید اگر چند سال پیش بود، می گفتیم که تبلیغات خلاقانه آرایشگاه خیلی محدود است و نمیشه زیاد به تبلیغات خلاقانه برای آرایشگاه فکر کرد ولی در حال حاضر با وجود فضای مجازی شما می توانید هر گونه تبلیغات خلاقانه ای برای آرایشگاه انجام دهید. البته میزان بازخورد این مدل تبلیغات که حاصل خلاقیت است هم مهم می باشد که باید به آن نیز دقت داشته باشید.

چگونه برای آرایشگاه تبلیغ کنیم؟

چگونه برای آرایشگاه تبلیغ کنیم سوالی که همیشه از خودم می پرسم تا هم تبلیغاتی که ریشه در خلاقیت داشته باشند را پیدا کنم و هم به تبلیغاتی حرفه ای و بازخورد مثبت برسم. با توجه به متن گفته برای انواع تبلیغات مثلا تبلیغات سالن زیبایی عروس به این نتیجه رسیدم که 3 روش برای استفاده از تبلیغات وجود داره که در ادامه روش های مذکور را معرفی می کنم.

 1. استفاده از ایده های خلاقانه خودتان

اولین راه تبلیغات، استفاده از ایده های خلاقانه خودتان که در این صورت اولین سالنی که به این مدل تبلیغات آرایشگاه مردانه یا زنانه انجام داده، خود شما هستید. این مدل تبلیغات یک مسئله هم دارد که میزان ریسک پذیری آن است زیرا شما از واکنش مشتری ها هیچ اطلاع قبلی ندارید، پس برای این که واکنش منفی زیادی نگیرد و ریسک کار خود را بالا نبرید، بهتر است این روش را در یک مجموعه کوچک انجام دهید و در صورت واکنش های مثبت به سراغ مجموعه و دسته های بزرگ تر مشتری بروید.

 1. کپی برداری!

شاید فکر کنید، کپی برداری هیچ ارزشی در تبلیغات ندارد و باعث بازخورد منفی میشود در حالی که اگر تبلیغاتی که برای کپی انتخاب کرده اید، درست باشند و برای صاحب اثر بازخورد مناسبی داشته باشند، می توانند برای شما هم بازخورد مناسبی داشته باشند. البته به این موضوع هم فکر کنید که تبلیغاتی که کپی برداری می کنید زیاد کپی نشده باشند یا اگر شده اند در تمام موارد بازخورد مثبت داشته باشند و با عرف جامعه یا مشتریان شما یکی باشند.

 1. استفاده از ایده های دیگران به صورت شخصی سازی

راه سوم استفاده از ترکیب دو راه قبلی است به شکلی که شما شروع به استفاده از ایده های دیگران به صورت شخصی سازی می کنید. ساده تر بگم، یک ایده که کپی شده و بازدهی مثبتی هم داشته را با روشی که حدس می زنید بازدهی بهتری داشته باشد را ترکیب می کنید و شروع به تبلیغ کردن می کنید. در این مورد هم بهتر است مانند مورد یک عمل کنید و تا زمانی که از بازدهی قطعی روش تبلیغات مطمئن نشده اید به سراغ تبلیغات کلی و برای همه ی مشتریان خود نروید.

شعار برای سالن زیبایی

شعارهای تبلیغاتی یکی از روش های اثابت شده با بازدهی مثبت هستند که شما می توانید با در نظر گرفتن هر 3 روش تبلیغات خلاقانه آرایشگاه از آن ها استفاده کنید. فرقی نمی کند که شما به دنبال شعار تبلیغاتی آرایشگاه زنانه یا مردانه باشید یا فقط به دنبال شعار تبلیغاتی پست و مو یا هر خدمات به خصوص دیگری، در شعار های تبلیغاتی متنی که باعث جذب مشتری می شود مهم است، نه نوع کسب و کار شما چون از این روش برای تمام کسب و کارها می توان استفاده نمود.

شعار برای سالن زیبایی

نمونه شعار تبلیغاتی سالن زیبایی

اگر به دنبال بنر تبلیغاتی آرایشگاه زنانه با شعار هایی مناسب هستید، می توانید با هدف قرار دادن نیاز مشتری احتمال موفقیت این شعار ها را افزایش دهید. با این که توصیه می کنیم حتما از شعار های شخصی سازی شده استفاده کنید، در ادامه نمونه شعار تبلیغاتی سالن زیبایی که می تواند جذب مشتری شما را 10 برابر کند را بررسی می کنیم. به علاوه می توانید از این شعار ها استفاده کنید و با اقتباس یا الهام از آن ها شعار های جدیدی طراحی کنید.

 • تو زیبا هستی، فقط هنوز باور نکردی
 • با ما بهترین باش
 • زیبایی تو با آشکار می شود
 • فقط جهت یادآوری، تو خیلی زیبا هستی و فقط ما این را در تو می بینیم
 • تنها چیز زیبایی که باید بهش فکر کنی، خودتی
 • اگر زیبایی اندازه داشت، تو بی نهایت بودی
 • اگر زیبایی یک آدم بود، باز تو از اون زیبا تر بودی
 • یک وقت برای زیبایی خودت رزرو کن
 • شما زیبا هستید، شاید آن را نبینید، ولی ما می بینیم
 • شرایط مهم نیست، زیرا زیبایی تو به شرایط ربطی ندارد

نمونه پیامک تبلیغاتی سالن زیبایی

ارسال پیامک به مشتری یکی از روش های جذب مشتری به سالن زیبایی برای استفاده از خدمات شما می باشد؛ اما چه مدل اس ام اس تبلیغاتی آرایشگاه زنانه مناسب جذب مشتری است و اصلا به چه بهانه باید به مشتری پیامک بدهم که باعث جذب مشتری شود؟ یکی از روش های ارسال پیامک تبلیغاتی آرایشگاه زنانه به مشتریان، ارائه تخفیفات مناسبتی است. زمانی که شما تخفیفی ارائه دهید که مشتری بتواند از آن استفاده کند، باعث استقبال مشتری می شود و مشتری را به سمت سالن جذب می کند. در ادامه چند نمونه پیامک تبلیغاتی سالن زیبایی را بررسی می کنیم.

 • کلمه کاشت ناخن را به شماره «X» ارسال کنید تا از 20 درصد تخفیف بهره مند شوید.
 • لیست جدید قیمت های ما برای خدمات ویژه با قیمت فوق العاده پایین در لینک زیر.
 • با اشتراک گذاری این پیامک در شبکه های مختلف، 30 درصد تخفیف خدمات مو دریافت کنید.
 • با توجه به این که امروز تولد شماست، به این مناسبت می توانید از تخفیف 80 درصدی رنگ مو استفاده کنید، فقط کافی عدد مثلا 10 را به این شماره ارسال کنید.
 • با توجه به شب یلدا می توانید از خدمات یلدایی ما که با 35 درصد تخفیف ارائه میشه استفاده کنید
 • و …

جمع بندی

برند کردن یک کسب و کار به شدت در میزان کسب و کار شما تاثیر گذار است و باعث افزایش درآمد چشمگیر می شود، البته اگر درست انجام شود. سالن های زیبایی یکی از نمونه شغل هایی هستند که اگر به درستی برند شوند، می توانند درآمد فوق العاده زیادی به همراه داشته باشند و اگر به مسئله برندینگ آنها اهمیت نداد یا اشتباه آن را انجام داد باعث، ضرر های سنگینی شوند. اگر می خواهید یک کسب و کار موفق داشته باشید باید به برند شدن آن اهمیت دهید.

جمعه  30 دی ماه

آخرین دوره ها در دنیای تحول آرایشگران
پیشنهاد می کنیم حتما مطالعه کنید

چرا باید از مشاوره راه اندازی سالن زیبایی استفاده کنیم؟ مشاوره راه...

کم هزینه ترین رشته آرایشگری چیست؟ راهنمای انتخاب کم هزینه ترین لاین...

لوازم و تجهیزات متعددی وجود دارد که برای راه اندازی یک آرایشگاه...

قبل از آموزش آرایشگری نکات مهمی وجود دارد که باید آنها را...

دیده شدن کار و خدمات در موفقیت سالن های زیبایی اهمیت زیادی...

نکته‌های مشاوره سالن‌های زیبایی و اهمیت دانستن این نکات نکته‌های مشاوره سالن‌های...

اولین نکته مهم در موفقیت سالن‌های زیبایی : فقط به جایگاه اول بودن...

برندسازی سالن‌های زیبایی، عامل موفقیت شماست اگر می خواهید نسبت به سالن‌های...

مدیریت مؤثر یک آرایشگاه عروس موضوع مهمی است که تمام سالن داران...

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Call Now Button