مدرس دوره شینیون

آموزش شینیون

آموزش شینیون

شینیون یکی از خدمات حرفه ای سالن های زیبایی است که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی افراد دارد و با توجه به این موضوع، می توان گفت که خدمات شینیون به طور مکرر توسط مشتریان استفاده می شود که اگر علاقه‌مند فعالیت حرفه‌ای در زمینه شینیون باشید، می توانید با گذراندن آموزش شینیون و کسب مدرک معتبر در کنار تجربه به کسب درآمد از طریق شینیون بپردازید.

منابع درسی و کلاس آموزش شینیون در با کیفیت های مختلفی در سطح تهران وجود دارد که اگر می خواهید بهترین دوره ممکن که کیفیت بسیار بالایی هم دارد را بگذرانید، بهترین گزینه دوره آموزش شینیون دنیای تحول است که در ادامه بیشتر با این دوره آشنا می شویم.

دوره آموزش شینیون

در دوره آموزش شینیون، شما به طور کامل و از پایه خدمات شینیون را فرا می گیرید و آماده ورود به بازار می شوید. دوره آموزش شینیون از صفر تا صد بوده و شما با شناخت آناتومی صورت شروع می کنید و بعد از آموزش دیدن، می توانید به سادگی با تشخیص نوع صورت بهترین نوع شینیون را برای فرد انتخاب کنید.

در این دوره به شما منابع معتبر جهت بررسی روش های جدید شینیون نیز ارائه می شود که شما به وسیله این منابع می توانید به سادگی مدل های جدید شینیون را پیدا کنید و برای مشتری های خود انجام دهید.

دوره آموزش شینیون

جهت مشاوره رایگان دوره های آموزشی شینیون

همین الان با شماره 09910594548 تماس بگیرید.

سرفصل های دوره آموزش شینیون

دوره تخصصی شینیون که به صورت اختصاصی برای ورود شما به بازار کار تهیه شده است، با توجه به سرفصل های فنی و حرفه‌ای آموزش داده می شود، ولی برای یادگیری بهتر هنرجویان ممکن است در بعضی از سرفصل های تغییراتی ایجاد شود که هدف این کار افزایش کیفیت دوره است.

با توجه به این که شینیون یکی از خدمات عالی در سالن های زیبایی برای کسب درآمد است، پس باید به صورت اختصاصی هم آموزش داده شود که یعنی یک دوره آموزشی شینیون با سرفصل های اختصاصی. با توجه به تمام تفاسیر گفته شده، سرفصل های دوره آموزش شینیون، شامل موارد زیر است.

 • آماده سازی مو
 • آموزش وزگیری صحیح مو
 • بررسی آناتومی و ساختار صورت
 • آشنایی با انواع ابزار شینیون مو
 • آموزش براشینگ مو و ویو کردن مو
 • آموزش شینیون بدون ابزار
 • آموزش شینیون با ابزار
 • آموزش شینیون مو با تاج و تور
 • آموزش شینیون بافت مو
 • آموزش کرلی کردن مو
 • آموزش شینیون عروس
 • آموزش شینیون اروپایی
 • و …

ابزار و تجهیزات مورد استفاده در دوره شینیون

دوره شینیون با توجه به خدماتی که قرار است برای مشتری اجرا شود، به ابزار و وسایل مختلفی احتیاج دارد که باید برای شرکت در دوره و آموزش کامل شینیون این ابزار را در اختیار داشته باشید. از مهم ترین ابزار مورد نیاز برای دوره آموزش تخصصی شینیون می توان به موارد زیر اشاره کرد.

البته به این موضوع نیز باید اشاره کرد که با توجه به خدماتی که قرار است شما به مشتری ارائه کنید، این ابزار تغییر پیدا می کنند.

 • کش و گیره مو
 • توری و بیگودی
 • چسب، واکس و ژل مو
 • سنجاق ریز و درشت
 • سرم مخصوص
 • فیکساتور معمولی و قوی
 • سنجاق موئی ریز و سنجاق موئی رنگی
 • موی مصنوعی
 • برس و شانه مخصوص
 • و …

برگزاری دوره شینیون در دنیای تحول

نحوه برگزاری دوره شینیون در دنیای تحول با تقسیم بندی کلاس آموزش شینیون به 3 بخش و سطح جدا انجام می شود که در این تعریف بندی نه از کیفیت دوره کاسته می شود و سرفصل های دوره تغییر پیدا می کند و تنها تفاوت این 3 سطح که به شکل خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی می باشد، تعداد هنرجویان در کلاس است.

به این شکل امکان کاهش هزینه دوره و امکان حضور هر فردی با هر شرایطی در دوره ایجاد می شود که با توجه به این موضوع امکان آموزش متخصصین بیشتر در آکادمی دنیای تحول فراهم شده است.

بعد از گذراندن دوره شینیون شما تخصص های زیر را بدست می آورید

مهم ترین هدف از برگزاری این دوره آموزش شینیون، ارائه آموزش حرفه ای است به شکلی که شما بتوانید بعد از این دوره وارد بازار کار شوید. با توجه به این موضوع شما بعد از گذراندن دوره آموزش شینیون دنیای تحول و اخذ مدرک فنی و حرفه‌ای، می توانید بدون هیچ مشکلی و نیاز به آموزش دیگری وارد بازار کاری شینیون شوید و انواع مختلف شینیون را با توجه به فرم صورت هر فردی انتخاب و روی مشتری انجام دهید.

به علاوه با دسترسی به منابع مهم و معتبر، شما می توانید در هر زمان به جدیدترین مدل های شینیون دسترسی داشته باشید و خدمات جدید به مشتری ارائه کنید. به بیان دیگر شما بعد از این دوره، می توانید وارد بازار کار شوید و از طریق شینیون کسب درآمد داشته باشید.

بعد از گذراندن دوره شینیون شما تخصص های زیر را بدست می آورید

جهت مشاوره رایگان دوره های آموزشی شینیون

همین الان با شماره 09910594548 تماس بگیرید.

بازار کاری شینیون

شینیون جزو مهم ترین خدمات سالن های زیبایی است که به شدت نیز مورد استقبال قرار گرفته است و با توجه به این موضوع از بازارکاری خوبی برخوردار است و شما می توانید درآمد بالایی از این طریق داشته باشید، به شرطی که به خوبی آموزش شینیون دیده باشید و تخصصی کار کنید. برای افزایش درآمد از طریق خدمات شینیون توصیه می کنیم به سراغ دوره های تخصصی شینیون با مدرک معتبر بروید.

هزینه دوره آموزش شینیون با مدرک فنی و حرفه ای

هزینه دوره آموزشی شینیون و البته زمان برگزاری دوره شینیون طبق جدول زیر بوده و در صورت هر گونه تغییر در زمان برگزاری دوره به شما از طریق پشتیبانی اعلام می شود. آکادمی دنیای تحول تمام سعی خود را کرده است تا در ضمن حفظ کیفیت دوره، هزینه دوره آموزشی شینیون را تا حد ممکن کاهش دهد که همه بتوانند در دوره مذکور شرکت کنند.

نام دوره آموزشی آموزش شینیون
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش بستگی به تعداد مدل های آموزشی
شهریه کلاس عمومی  یک میلیون تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی 2 میلیون تومان
شهریه کلاس خصوص 4 میلیون تومان
تاریخ شروع دوره هر هفته برگزار می شود.

ویژگی دوره‌ی آموزش شینیون دنیای تحول

دنیای تحول نیز مانند تمام موسسات و سالن های زیبایی دیگر امکان برگزاری دوره شینیون و سایر دوره های آموزشی را دارد ولی زمانی که حرف از ویژگی و بهترین بودن دوره های آموزشی می شود، دیر دنیای تحول قابل مقایسه با سایرین نمی باشد. برای درک این که چرا دوره های آموزشی شینیون دنیای تحول بهترین هستند، باید نگاهی گذرا به ویژگی دوره‌ی آموزش شینیون دنیای تحول انداخت که در ادامه به صورت مختصر به آن می پردازیم.

دوره آموزش شینیون

 1. حضور بهترین اساتید کشور

از مهم ترین عوامل در آموزش هر تخصصی، استاد دوره است که به چه میزان توانایی در انتقال مطالب به هنرجو دارد که با توجه به این موضوع آکادمی دنیای تحول سعی و تلاش داشته است تا از بهترین مدرس دوره شینیون در کشور استفاده کند.

 1. ارائه مدرک فنی و حرفه ای

در این دوره و البته تمام دوره های تخصصی دنیای تحول، بعد از دوره و قبولی در دوره به شما مدرک معتبر فنی و حرفه ای داده می شود که می توانید از آن برای ورود به کسب و کار و رزومه معتبر استفاده کنید.

 1. هزینه کم در کنار کیفیت بالا!

مطمئنا با شنیدن هزینه کم در کنار کیفیت بالا! از کنار آن به سادگی رد می شوید زیرا مطمئن هستید که همچین چیزی وجود ندارد، ولی دنیای تحول با هدف ایجاد امکان آموزش برای همه هزینه های دوره شینیون را به حداقل ترین هزینه کاهش داده و در کنار آن همواره کوشیده است تا کیفیت دوره را افزایش دهد.

 1. تجهیزات و لوازم بروز

استفاده از تجهیزات بروز شینیون، در یادگیری شما تاثیر مستقیم دارد که با توجه به این موضوع، آکادمی دنیای تحول از بروز ترین لوازم و تجهیزات موجود در بازار برای آموزش شما استفاده می کند تا خیلی اصولی تر آموزش ببینید.

 1. پشتیبانی کامل

در دوره های دنیای تحول، شما از قبل، در حین و بعد از دوره از پشتیبانی کامل ما برخوردار هستید و می توانید برای رفع مشکلات احتمالی خود روی کمک ما حساب کنید. پشتیبانی در دنیای تحول به انواع روش ها ارائه می شود که شما با توجه به مشکل خود می توانید مناسب ترین راه ممکن را انتخاب کنید.

سایر دوره های تخصصی دنیای تحول

اگر به دنبال دوره های تخصصی آرایشگری در هر زمینه ای هستید، می توانید از دوره های تخصصی دنیای تحول که در حوزه های مختلف برگزار می شود استفاده کنید. از مهم ترین دوره های دنیای تحول می توان به موارد زیر اشاره نمود.

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

دوره آموزش کاشت ناخن

دوره آموزش رنگ و مش

دوره آموزش اکستنشن مژه و مو

دوره آموزش پاکسازی پوست

دوره آموزش میکاپ و گریم عروس

و …

جهت مشاوره رایگان دوره های آموزشی شینیون

همین الان با شماره 09910594548 تماس بگیرید.

سوالات متداول دوره آموزشی شینیون

در این قسمت از دوره شینیون به مهم و پر تکرار ترین سوالات هنرجویان دوره که می تونه سوال شما هم باشه می پردازیم. دقت داشته باشید که سوالات زیر جزو پر تکرار ترین هاست و شاید جزو سوالات شما نباشه، پس اگر سوالی دارید که جزو لیست زیر نیست از طریق کامنت سوالتون را بپرسید.

سوالات متداول دوره آموزشی شینیون

 1. مدرک دوره شینیون به چه شکل اهدا می شود؟

بعد از گذراندن دوره شینیون و قبولی در آزمون مربوطه، به شما مدرک فنی و حرفه ای شینیون اهدا می شود که از هر لحاظ معتبر بوده و می توان برای ورود به کسب و کار شینیون از آن استفاده نمود.

 1. آیا با مدرک شینیون می توان سالن زیبایی تاسیس کرد؟

خیر: از مدرک شینیون فنی و حرفه ای نمی توان برای تاسیس سالن زیبایی یا آرایشگاه استفاده نمود.

 1. بعد از گذراندن دوره شینیون چقدر زمان می برد که وارد بازار کاری شویم؟

زمان ورود شما به بازارکاری قابل حدس زدن نیست زیرا در ورود شما به بازارکاری فقط آموزش حرفه ای دخیل نمی باشد. البته این دوره به شکلی طراحی شده که شما بتوانید به سادگی وارد بازار کار شینیون شوید.

 1. آیا زمان دوره قابل تغییر است؟

امکان تغییر زمان دوره با توجه به سطح دوره مشخص می شود به شکلی که در سطح گروهی و نیمه خصوصی با توجه به تعداد هنرجو امکان تغییر زمان کلاس نمی باشد ولی در دوره خصوصی با هماهنگی قبلی و رضایت سایر هنرآموزان، می توان زمان دوره را تغییر داد.

البته این موضوع برای زمانی است که شما وارد دوره شده باشید زیرا قبل از شروع دوره شما می توانید در تمام سطوح، اقدام به تغییر زمان دوره نماید.

 1. آیا دوره شینیون پشتیبانی فعال هم دارد؟

بله: در تمام زمان دوره و تا 6 الی 1 سال بعد از دوره شما می توانید از پشتیبانی دوره به خوبی استفاده کنید و مشکلات خود را حل کنید.

 1. مدرس دوره آموزش شینیون کیست؟

مدرس دوره آموزش شینیون موسسه دنیای تحول، سرکار خانم ندا حکمت هستند که جزو بهترین مدرسان شینیون در سطح کشور هستند که با هدف آموزش کاربردی تر شما انتخاب شده‌اند و با توجه به این موضوع شما می توانید به بهترین شکل آموزش ببینید.

جهت مشاوره رایگان دوره های آموزشی شینیون

همین الان با 09910594548 تماس بگیرید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها