مدرسان دوره میکاپ و گریم عروس

شاید برای یک آرایشگر سخت ترین چالش ممکن میکاپ عروس باشد، چون در آرایش عروس شما باید از تمام خدماتی که یک عروس نیاز داره استفاده کنید و این خدمات باید به صورت حرفه ای ارائه شود.

پس میشه نتیجه گرفت هنر واقعی یک آرایشگر در میکاپ یک عروس به نمایش گذاشته میشه. به علاوه در بین تمام کارهای رشته های زیبایی، پردرآمد ترین کار میکاپ عروس که مجموعه ای از خدمات را شامل میشه.

دوره آموزش میکاپ و گریم عروس یکی از مهم ترین و تخصصی ترین دوره های دنیای تحول که با هدف پرورش متخصص میکاپ عروس برنامه ریزی و شروع شده. یک آرایشگر زمانی حرفه ای تلقی میشه که از پس آرایش و میکاپ عروس بربیاد. اگر بتوان یک عروس را بدون آرایش کرد، پس هر خدماتی با کیفیت بالا می توان ارائه داد.

میکاپ و گریم عروس

آرایش عروس متفاوت تر از بقیه ی خدمات آرایشی و شما باید تمام سعی‌تان را برای آرایشی حرفه ای را بکنید.

در میکاپ عروس شما با مهم ترین بخش زیبایی یک فرد (صورت) ارتباط برقرار می کنید و از این رو انجام کاری حرفه ای الزامی. آرایش عروس مثل بقیه خدمات زیبایی نیست که شما فقط با یک قسمت خاص کار کنید و باید تمام قسمت های صورت را به صورت حرفه ای میکاپ کنید تا عروس چهره ای زیبا داشته باشد.

در میکاپ عروس شما به صورت ترکیبی باید روی صورت یک فرد کار کنید تا بهترین شکل ممکن پیدا کند. هر چقدر آرایش عروس را بهتر انجام می دهید، حرفه ای تر دیده خواهید شد و این به نفع شماست.

دوره آموزش میکاپ و گریم عروس

دوره آموزش آرایش عروس زیر نظر بهترین مدرسین سازمان فنی و حرفه ای انجام می شود و شما در این دوره، آموزش گریم و میکاپ تخصصی عروس را یاد خواهید گرفت. در ابتدای این دوره شما را با فرم های مختلف صورت و رنگ های مختلف پوست آشنا می کنیم تا در زمان میکاپ عروس خیلی بهتر بتوانید، نوع آرایش و رنگ های مورد نیاز برای میکاپ عروس را تشخیص دهید.

این که شما بتوانید نوع و رنگ بندی آرایش را متناسب با صورت و پوست عروس تشخیص دهید بخش مهمی از کار است و می تواند کار شما را به شکلی حرفه ای نمایش دهد. به هر حال شما در این دوره، صفر تا صد میکاپ و گریم عروس را یا خواهید گرفت. توصیه می کنم، از قسمت سرفصل های دوره، محتوای منحصر به فرد دوره آرایش عروس دنیای تحول را مطالعه کنید.

دوره آموزش میکاپ و گریم عروس

چرا یادگیری میکاپ و گریم عروس از اهمیت بالایی برخوردار است؟

اهمیت یادگیری میکاپ رو قبل تر به صورت پراکنده گفتم ولی اگر بخوایم کامل به اهمیت یادگیری میکاپ و گریم اشاره کنیم در ساده ترین حالت میشه گفت که در ابتدا میکاپ عروس برای هر آرایشگری یک چالش بزرگ تا سطح حرفه ای بودن خودش را محک بزنه و این که میکاپ عروس اگر به شکل حرفه ای انجام بشه می تونه نه تنها باعث شناخته شدن شما بشه بلکه مشتریان شما را برای استفاده از خدمات دیگرتون هم تشویق کنه.

از همه مهم تر درآمد یک میکاپ آرتیست بسیار بالا می باشد و اگر بتوان خدمات دیگری هم در کنار میکاپ عروس ارائه داد این درآمد می تونه خیلی بالاتر باشه. پس شما هم می تونید کسب درآمد عالی داشته باشید و هم برای خود مشتریان زیادی جمع آوری کنید و سایر خدماتی که می توانید را ارائه کنید.

سرفصل های دوره آموزش میکاپ و گریم عروس

در کلاس آموزش صفر تا صد میکاپ عروس به شما تمام سرفصل های فنی و حرفه ای آموزش داده می شود، ولی برای هدفمند شدن این دوره و آموزش هدفمند شما به شکلی سرفصل ها آموزش داده می شوند که بیشتر کلاس عملی باشد و قسمت کمی تئوری.

به علاوه برای یادگیری بهتر شما و آموزش سرفصل هایی بروز شده ممکن است مدرس بخواهد بعضی از سرفصل ها را تغییر دهد که قبل از هر کاری با شما هماهنگ می شود. ولی طبق سرفصل های این دوره، قرار است موارد زیر به شما آموزش داده شود.

 • آشنایی با انواع فرم صورت و رنگ پوست
 • رنگ شناسی کاربردی
 • مقدمات میکاپ و گریم عروس
 • نحوه صحیح استفاده از ابزار مختلف
 • آشنایی با انواع مد های پرطرفدار
 • آماده سازی پوست و مو
 • زیر سازی و کانتورینگ
 • آموزش متقارن سازی صورت و ابرو
 • آموزش انواع آرایش چشم
 • آموزش میکاپ و گریم عروس
 • آموزش گریم لب و ابرو
 • آموزش فیکس و گریم
 • آموزش نحوه برخورد با مشتری
 • آموزش مراقبت های بعد از گریم
 • آموزش خرید بهترین محصولات
 • نحوه مشاوره دادن به عروس
 • آموزش شنیون مو
 • و …

میخوای در این دوره شرکت کنی؟

نیاز به مشاوره داری؟

رایگان مشاوره بگیر 

ابزار و وسایل مورد نیاز برای دوره آموزشی میکاپ و گریم عروس

در این دوره شما به ابزار و تجهیزات زیادی نیاز دارید که خود آکادمی در اختیار شما قرار می دهد و اگر بخواهید از جای دیگر تهیه کنید، می توانیم در خرید بهترین و با کیفیت ترین محصولات به شما مشاوره دهیم.

دقت کنید برای کارهای آرایشی و بهداشتی، استفاده از بهترین ابزار الزامی می باشد، پس فقط به سراغ ابزار حرفه ای بروید. از مجموعه ابزاری که در این دوره به آن نیاز پیدا می کنید، می توان به موارد زیر اشاره نمود.

ابزار مورد نیاز دوره

 • رژلب
 • خط چشم
 • سایه
 • ریمل
 • مداد ابرو
 • ابزار مخصوص کاشت و طراحی ناخن
 • ابراز مخصوص شنیون مو
 • و …

نحوه برگزاری دوره میکاپ و گریم عروس به چه شکل است؟

دوره میکاپ و گریم عروس به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که تفاوت هر دوره با دیگری در تعداد نفرات و هزینه آن ها می باشد ولی تمام سرفصل های دوره به یک شکل است.

البته این که تعداد هنرجویان کمتر باشد یعنی شما زمان بیشتری برای یادگیری و ارتباط با مدرس جهت رفع ایرادات خود دارید. به هر حال در دوره های گروهی تعداد هنرجویان ۱۵ نفر، در دوره های خصوصی تعداد هنرجویان ۳ نفر و در دوره نیمه خصوصی تعداد هنرجویان ۵ نفر است.

بعد از گذراندن دوره میکاپ و گریم عروس شما قادر به انجام کارهای زیر هستید

میکاپ و گریم عروس یکی از سخت ترین دوره های آموزشی که شما به صورت حرفه ای در آن برای یک شروع حرفه ای آموزش می بینید.

در این دوره هم شما به همین شکل برای ورود به بازار کار آموزش می بینید تا بتوانید بعد از گذراندن این دوره وارد بازار کار شوید و برای خود کسب درآمد کنید. بدین شکل شما قادر خواهید بود که بعد از گذراندن این دوره و دریافت مدرک آن انواع پوست ها را شناخته و متناسب با آن عروس ها را گریم کنید و از این طریق به درآمدی عالی برسید.

بازار کاری میکاپ و گریم عروس چطوره؟

میکاپ عروس با توجه به خدماتی که ارائه می شود از درآمد بسیار خوبی برخوردار است و اگر شما بتوانید به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت کنید از تمام رشته های زیبایی بهتر بوده و از آن می توانید بیشتر کسب درآمد کنید.

خلاصه بگم اگر گریم و میکاپ عروس را به درستی یاد بگیرید، درآمد فوق العاده ای خواهید داشت.

هزینه و زمان برگزاری دوره آموزش میکاپ و گریم عروس با مدرک فنی و حرفه ای

هزینه و زمان برگزاری دوره آموزشی میکاپ و گریم عروس طبق جدول زیر بوده و در صورت هر گونه تغییر در زمان برگزاری دوره به شما از طریق پشتیبانی اعلام می شود.

نام دوره آموزشی آموزش میکاپ و گریم عروس
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش ۳۰ ساعت
شهریه کلاس عمومی ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ هزار تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۲٫۳۰۰٫۰۰۰ هزار تومان
شهریه کلاس خصوص ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ هزار تومان
تاریخ شروع دوره روز های سه شنبه

ویژگی های دوره میکاپ و گریم عروس

با توجه به این که دوره میکاپ و گریم عروس جزو مهم ترین دوره های آموزشی دنیای تحول، پس باید از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار باشه که در ادامه چند نمونه را ذکر می کنیم.

ولی به طور خلاصه اگر بخوام از ویژگی های این دوره بگم، باید به تایم آموزشی و کیفیت بالای دوره اشاره کنم که با اهمیت تر از هر چیزی است. شما در این دوره به صورت حرفه ای آموزش می بینید و نه فقط صرفا یک تعداد سرفصل مشخص را بگذرانید. به هر حال از مهم ترین ویژگی های این دوره میشه به موارد زیر اشاره کرد.

ویژگی های دوره

 • مدرسین حرفه ای و با تجربه
 • ارائه مدرک معتبر فنی و حرفه ای
 • تجهیزات کامل و حرفه ای
 • پشتیبانی کامل قبل، در حین و بعد از دوره
 • هزینه عالی در کنار کیفیت عالی تر
 • طراحی و پیاده سازی هدفمند دوره برای ورود به بازار کار

دوره های مرتبط با دوره میکاپ و گریم عروس

دنیای تحول یکی از بزرگ ترین آکادمی های آموزشی و زیبایی در تهران است و می توان گفت تمام دوره های مربوط به زیبایی را برگزار می کند. از پرطرفدارترین دوره های آموزشی ما می توان به دوره بافت مو، دوره کوتاهی مو، دوره رنگ و مش، دوره کاشت ناخن، دوره میکروپیگمنتیشن، دوره میکرونیدلینگ، دوره اکستنشن مو، دوره اکستنشن مژه و موارد متعدد دیگر اشاره نمود.

سوالات متداول دوره میکاپ و گریم عروس

در این قسمت به مهم و پر تکرار ترین سوالات کاربران و هنرجویان دوره های آموزشی میکاپ و گریم عروس که ممکن سوال شما هم باشه، پاسخ می دهیم. اگر سوالی که به دنبال آن ها هستید جزو سوالات زیر نیست، سوالتان را در قسمت کامنت بپرسید تا در کمترین زمان به شما پاسخ بدم.

سوالات متداول

 1. هزینه دوره های میکاپ و گریم عروس چقدر است؟

با توجه به این که کدام نوع دوره را انتخاب کنید هزینه می تواند بین ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان باشد.

 1. آیا می توان با گذراندن این دوره به فکر گرفتن بین ‌المللی بود؟

خیر: در این دوره به شما مدرک فنی و حرفه ای میکاپ و گریم عروس ارائه می شود که می تواند تاثیر بسزایی در ورود شما به بازار کار داشته باشد ولی اگر شما بخواهید با محتوای آموزشی این دوره می توانید برای مدرک بین المللی گریم و میکاپ شرکت و آزمون دهید.

 1. آیا در این دوره های میکاپ و گریم عروس کار محور آموزش داده می شود؟

بله: این دوره به صورت کاملا حرفه ای تدریس می شود و شما تمام نکات مهم برای حرفه ای شدن را آموزش می بینید. تا بتوانید وارد بازار کار شوید.

 1. آیا جزوه آموزش میکاپ و گریم عروس نیز ارائه می شود؟

بله: در طول دوره به شما جزوه موارد تدریس شده رو ارائه می دهیم تا بتوانید به صورت مداوم از آن استفاده کنید.

 1. آیا دوره به صورت مجازی برگزار می شود؟

خیر: بیشتر این دوره به صورت عملی بوده و برای یادگیری دقیق شما نمی توان به هیچ وجه دوره را به صورت مجازی برگزار کرد.

 1. در این دوره چه سبکی از گریم عروس آموزش داده می شود؟

در این دوره تمام سعی ما این بوده که محبوب ترین سبک های گریم عروس مانند سبک کلاسیک و لبنانی به شما آموزش دهیم. به طور خلاصه تر بگم در این دوره تمام سبک های محبوب که در ایران طرفدار دارند به شما آموزش داده می شود.

 1. آیا بعد از گذراندن این دوره می تونم مشغول به کار بشم؟

بله: البته زمان دقیق شروع کار به خود شما و سطح یادگیریتان بستگی دارد ولی این دوره به شکلی است که حداقل ۸۰ درصد افراد به سرعت و بعد از دوره وارد بازار کاری می شوند.

 1. دوره میکاپ و گریم عروس پیش نیازی دارد؟

خیر: دوره میکاپ و گریم عروس به طور کامل به شما آموزش داده می شود و به هیچ گونه پیش نیاز احتیاج ندارد، البته با توجه به سطح گستردگی میکاپ و گریم عروس شما می توانید در دوره های هم نیاز این دوره شرکت کنید تا کسب و کار گسترده تری داشته باشید.

 1. آیا دوره آموزش میکاپ و گریم عروس نیاز به ابزار خاصی دارد

بله: در این دوره شما به ابزار های مختلفی برای خدمات متنوعی مانند آرایش چشم احتیاج خواهید داشت.

 1. آیا میکاپ و گریم عروس برای صورت های مختلف، تفاوتی هم دارد؟

بله: یکی از سرفصل های دوره آناتومی شناسی که به شما آموزش می دهیم متناسب با هر صورت و رنگ پوست از چه آرایش و رنگ هایی استفاده کنید.

 1. آیا این دوره خدمات جانبی نیز دارد

بله: برای یادگیری بیشتر شما، جلسات آموزش میکاپ رایگان نیز برگزار می شود تا شما موارد بیشتری را یاد گرفته یا مشکلات خود را حل کنید.

 1. آیا آموزش مجازی میکاپ و گریم هم برگزار می شود؟

خیر: با توجه به این که جلسات حتما باید عملی و حضوری باشد، پس هیچ گونه آموزش مجازی میکاپ و گریم عروس در آکادمی برگزار نمی شود، ولی برای یادگیری بهتر شما جزوه هایی ارائه می شود که می توانید بعد از دوره نیز از آن ها استفاده کنید.

میخوای در این دوره شرکت کنی؟

نیاز به مشاوره داری؟

رایگان مشاوره بگیر 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها