موسسه‌ی دنیای تحول برگزار کننده دوره های آموزشی زیبایی این بار با دوره کاشت ناخن حرفه ای با شما همراه است تا اگر قصد دارید آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا حرفه ای را در یک دوره کاملا استاندار سپری کنید،

بهترین انتخاب را داشته باشید. آموزش کاشت ناخن یکی از بهترین و پرطرفدارترین دوره های آموزشی دنیای تحول است که با توجه به بازار کاری عالی کاشت و طراحی ناخن، توصیه می کنیم حتما از آن استفاده کنید.

در این دوره آموزشی کاشت ناخن هنرجو ۳ روش اصلی کاشت ناخن پودری، ژله ای و قالبی را می آموزد.

دوره کاشت ناخن

موسسه‌ی دنیای تحول برگزار کننده یکی از کامل ترین دوره های آموزشی کاشت ناخن در تهران با مدرک فنی و حرفه ای است که با بالاترین کیفیت هنرجویان را در راستای ورود به بازار کار آموزش می دهد.

این دوره آموزش کاشت ناخن در از سطح مبتدی شروع و به سطح حرفه ای ختم می شود. به بیان دیگر در حال شرکت در دوره آموزش کاشت ناخن از صفر تا صد هستید و بعد از گذراندن این دوره می توانید مستقیما وارد بازار کار شوید و از طریق کاشت ناخن مصنوعی کسب درآمد کنید.

دوره مبتدی آموزش کاشت ناخن

دوره مبتدی آموزش کاشت ناخن با روش های حفظ بهداشت ناخن و جلوگیری از ایجاد قارچ ناخن شروع شده و بعد از آشنایی کامل هنرجو و موارد ذکر شده طبق سرفصل های فنی و حرفه ای کاشت و ناخن سطح مبتدی، آموزش های عملی شروع می شود.

از مهم ترین سرفصل های دوره مبتدی کاشت ناخن می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • یادگیری روش های کاشت ناخن
 • نحوه سوهان کشی و حرکت صحیح دست در زمان سوهان کشی
 • مانیکور خشک و تر
 • آموزش کاشت ناخن طبیعی
 • پدیکور
 • کاشت پایه، کاشت هلویی و کاشت میکس
 • ریموور
 • کار با انواع قالب
 • کاشت تزئینی
 • کاشت تزئینی، مرمریت، کل خشک سیلک، طلاکوب و ماربل
 • و …

دوره کاشت ناخن در دنیای تحول

دوره پیشرفته آموزش طراحی و کاشت ناخن

اگر محتوای دوره مبتدی را مانند یک رود در نظر بگیریم، دوره پیشرفته را می توان اقیانوسی بی پایان دانست. به بیان دیگر شما در دوره مبتدی طراحی و کاشت ناخن آموزش های ابتدایی کاشت ناخن را یاد گرفته و هم چنین چند روش کاشت ناخن را یاد می گیرد ولی در دوره پیشرفته کاشت ناخن شما تمام روش های کاشت ناخن را فرا می گیرید و به یک متخصص تمام عیار طراحی و کاشت ناخن تبدیل می شوید.

از جمله سرفصل های دوره پیشرفته آموزش کاشت ناخن می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • شناخت ساختار و ساختمان ناخن
 • آموزش مانیکور روسی با دستگاه
 • مواد گذاری تک مرحله ای با پودر
 • کاشت بی بی بومر
 • کار با پودرهای رنگی و گل برجسته
 • صدف سازی و طراحی ناخن با پودر
 • آموزش فرنچ های ژورنالی (مرمید، فلاورینگ، حفره، اینتریور دیزاین)
 • شناخت متریال (محتوای) ژل
 • آموزش کاشت ناخن با ژل
 • کاشت ژل پایه و ترمیم با ژل
 • لمینت (استحکام سازی ناخن طبیعی)
 • آموزش ساخت ژل و پلی ژل
 • دیپ مانیکور
 • میندال سالنی و میندال ژورنالی
 • آموزش کاشت ناخن موقت
 • استلیت
 • آموزش کاشت ناخن سریع

تعداد هنرجویان در دوره های عمومی کاشت ناخن

همان‌طور که گفته شد دوره های کاشت ناخن در دنیای تحول به چندین شکل مختلف برگزار می شوند. طبق استاندار فنی و حرفه ای، حداکثر افرادی که می توانند در دوره های عمومی شرکت کننده ۱۵ نفر است.

با توجه به تعداد نسبتا بالای هنرجو در دوره های عمومی کاشت ناخن می توان نتیجه گرفت که هزینه این دوره ها کم تر از دوره های نیمه خصوصی و خصوصی می باشد؛ اما سرفصل ها به یک شکل است ولی زمانی که هر هنرجو برای یادگیری و ارتباط با استاد در اختیار دارد طبعا کمتر از سایر سطوح است.

تعداد هنرجویان در دوره های نیمه خصوصی کاشت ناخن

طبق استاندار های فنی و حرفه ای در دوره نیمه خصوصی کاشت ناخن حداکثر افرادی که می توانند شرکت کنند ۵ نفر است. بدیهی است با توجه به تعداد کم تر هنرجویان، هزینه این سطح از برگزاری دوره از شیوه عمومی بیشتر بوده ولی یادگیری و زمان ارتباط با استاد خیلی بیشتر است.

با توجه زمان و هزینه بهترین روش برگزاری دوره آموزشی کاشت ناخن با در نظر گرفتن هزینه و تعداد هنرجویان، دوره نیمه خصوصی می باشد.

تعداد هنرجویان در دوره های خصوصی کاشت ناخن

در دوره های خصوصی حداکثر ۳ هنرجو می توانند شرکت کرده و آموزش ببینند. با توجه به تعداد هنرجویان بسیار کم این سطح می توان نتیجه گرفت بالاترین بازدهی و ارتباط با اساتید برای حل مشکلات در هنگام دوره این روش بوده و البته بالاترین هزینه را نیز این دوره دارد.

بعد از گذراندن دوره کاشت ناخن هنرجو قادر به چه کارهایی است؟

هنرجو پس از گذراندن دوره های اموزشی کاشت ناخن که به صورت حرفه ای برگزار می شوند، می تواند بدون نیاز به هیچ آموزش دیگری انواع ناخن ها را طراحی و بکارد. به علاوه هنرجو پس از گذراندن این دوره های آموزشی کاشت ناخن خواهد توانست که وارد فضای کسب و کار شده و از کاشت ناخن کسب درآمد کند.

البته زمان ورود هنرجو به بازار کار منوط به یادگیری صحیح، گذراندن دوره های پیشرفته و مبتدی در کنار هم و میزان شناخت فرد از بازار کاری دارد.

هنرجویان دوره

بازار کاری کاشت و طراحی ناخن

کاشت ناخن یکی از رایج ترین کارهایی است که خانم ها برای زیبایی انجام می دهند. عموما افرادی که ناخن های آسیب دیده، مشکل دار و ناخن هایی که به درستی رشد نمی کنند، دارند به سراغ کاشت ناخن می روند؛

اما با محبوبیت بیشتر کاشت ناخن با توجه به طراحی های مختلف افراد بیشتری به سمت کاشت ناخن جذب شدند و همین موضوع باعث می شود افراد که کاشت و طراحی ناخن را به طور حرفه ای بلد هستند، وارد یک بازار کاری داغ شده و بتواند با کاشت ناخن کسب درآمد نجومی داشته باشند.

هزینه دوره آموزش کاشت ناخن با مدرک فنی و حرفه ای

شهریه دوره کاشت ناخن با توجه به سطح و شرایط برگزاری کلاس تعیین می شود. در تمامی دوره های کاشت ناخن حرفه ای یا مبتدی شما پس از پایان دوره آموزشی کاشت و طراحی ناخن مدرک فنی و حرفه ای دریافت خواهید کرد ولی مسلما فردی که دوره های پیشرفته کاشت ناخن را سپری کرده باشد، خیلی بهتر می تواند در بازار کاری جای پای خود را سفت کرده و درآمد بیشتری از طریق کاشت و طراحی ناخن بدست بی آورد.

برای اطلاع دقیق از هزینه آموزش کاشت ناخن با مدرک فنی و حرفه ای می توانید با تیم پشتیبانی دنیای تحول و یا شماره 09910594548 در ارتباط باشید.

زمان برگزاری دوره آموزشی کاشت و طراحی ناخن

با توجه به استقبال هنرجویان از دوره های آموزش کاشت ناخن می توان گفت که دنیای تحول به طور مداوم دوره های با کیفیت کاشت ناخن را برگزار می کند و شما می توانید برای تعیین زمان شرکت در دوره کاشت ناخن با انعطاف بیشتری عمل کنید، البته اگر ظرفیت کلاس ها پر نشده باشد.

به طور کلی جدول زمان بندی برگزاری دوره کاشت ناخن به طور مداوم در سایت اعلام می شود و اگر می خواهید در دوره کاشت حرفه ای ناخن شرکت کنید باید طبق این جداول در دوره کاشت و طراحی ناخن شرکت کنید.

وسایل مورد نیاز برای دوره آموزش کاشت ناخن

با توجه به سطح دوره کاشت ناخن که در آن شرکت می کنید به تجهیزات و وسایل مختلفی نیاز دارید که در زمان آموزش این تجهیزات در اختیار شما قرار می گیرد. البته بعد از اموزش دوره کاشت ناخن نیز به این وسایل برای ورود به بازار کار احتیاج دارید و باید با توجه به نوع کار خود وسایل را تهیه کنید.

دقت داشته باشید که هزینه وسایل کاشت ناخن با یکدیگر متفاوت و در بعضی موارد بسیار زیاد می باشد از این رو در ابتدای کار فقط وسایل مربوط به تخصص خود در کاشت و طراحی ناخن را خرید نماید.

وسایل مورد نیاز دوره کاشت ناخن

از مهم ترین وسایل مورد نیاز برای کاشت ناخن به صورت حرفه ای می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • دستگاه سوهان برقی، دستی، چوبی و پلیش بافر
 • ضد قارچ، پرایمر و پودر کاشت
 • تیپ کاشت، پرایمر، کاتر، نیپر، ژل و کرم مخصوص مانیکور
 • چسب ناخن، ناخن گیر، گوشت گیر، لنز ناخن و انواع لاک طراحی
 • شابلون، محلول ضد عفونی، پنبه، میز و صندلی مخصوص مانیکور
 • میز مخصوص پدیکور، انواع لاک رنگی و لاک مخصوص فرنچ
 • و …

چرا باید برای دوره آموزشی کاشت ناخن به سراغ آموزشگاه کاشت ناخن دنیای تحول برویم؟

دنیای تحول برگزار کننده یکی از با کیفیت ترین دوره های آموزش کاشت ناخن با مدرک بین‌المللی در تهران است که به هنرجویان خود تعهد داشته و به شکلی سرفصل های دوره کاشت ناخن را تعیین نموده تا تمام موارد کاربردی و عملی باشند تا هنرجو به میزان بیشتری با فضای عملی کار کاشت ناخن تعامل داشته باشد و آماده ورود به بازار کار شود.

به علاوه در این دوره ها بهترین مدرسین کاشت ناخن سطح کشور تدریس می کنند که و همین موضوع باعث یادگیری سریع و حرفه ای تر هنرجویان می شود. «یک حرفه ای زمانی معنای واقعی حرفه ای بودن را یاد می گیرد که زیر نظر حرفه ای ها آموزش دیده باشد.»

دوره کاشت ناخن دنیای تحول

ویژگی های کلیدی دوره کاشت ناخن دنیای تحول

شاید مهم ترین ویژگی دوره کاشت ناخن که در دنیای تحول برگزار می شود، آشنایی و تعامل فرد با بازار کار از طریق تمرین های عملی باشد که می تواند مهارت فرد را محک بزند اما نمی توان گفت که دوره های آموزشی کاشت ناخن دنیای تحول فقط همین ویژگی را داشته و جهات دیگر را ساپورت نمی کند.

بدین منظور در ادامه به مهم ترین ویژگی‌های دوره کاشت و طراحی ناخن دنیای تحول می پردازیم.

 1. مدرک معتبر فنی و حرفه ای

شاید اولین و یکی از مهم ترین مزایای دوره های آموزشی کاشت ناخن در دنیای تحول اعطای مدارک معتبر فنی و حرفه ای در پایان دوره می باشد. این مدرک تاثیر بسزایی برای ورود فرد به بازار کار داشته و می تواند به سرعت باعث پیشرفت و ترقی هنرجو شود.

به علاوه ورود به بازار کار بدون داشتن مدرک کار سختی بوده و در اکثر موارد فرد درآمد خیلی ضعیفی خواهد داشت.

 1. انتقال سال ها تجربه

اساتیدی که دوره های آموزشی کاشت ناخن در دنیای تحول تدریس می کنند، جزو برترین مدرسین کاشت ناخن در کشور بوده و حاصل سال ها تجربه خود را با هنرجویان به اشتراک می گذارند.

مطمئنا تجربه ای که می توان از طریق این اساتید گرفت را نمی توان در هیچ دوره مشابه ای یاد گرفت و اگر بخواهید به صورت تجربی این تجربیات را به دست بیاورید باید به همین اندازه وقت بگذارید که خیلی زیاد است.

 1. تجهیزات مورد استفاده

در دوره های اموزشی کاشت ناخن در دنیای تحول از بهترین تجهیزات ممکن استفاده می شود و هنرجو می تواند به سادگی از این ابزار بدون هیچ دردسری با نظر و آموزش مدرس استفاده نماید.

مزیت استفاده از دستگاه های جدید این است که شما با استاندارد بالاتری طراحی و کاشت ناخن را می فرا می گیرد و در زمان کار در بازار کاری به سادگی می توانید از پیشرفته ترین تجهیزات استفاده کنید.

 1. هزینه بسیار پایین

دوره های کاشت ناخنی که در دنیای تحول برگزار می شود با رعایت اصول مشتری داری پیاده سازی شده و با در نظر گرفتن تمام حالات ممکن از کمترین هزینه برای دوره های کاشت ناخن استفاده شده است.

می توانید هزینه های دوره کاشت ناخن دنیای تحول را با سایر دوره ها مقایسه کنید تا خود متوجه این اختلاف شوید.

سوالات متداول

در این بخش به مهم و پرتکرار ترین سوالات کاربران و هنرجویان دوره های آموزشی کاشت ناخن پاسخ داده می شود. اگر سوالی که به دنبال آن ها هستید جزو سوالات زیر نیست، سوال خود را در قسمت کامنت بپرسید تا در کمترین زمان مهم به شما پاسخ داده شود.

 1. آیا باید در هر ۲ سطح دوره کاشت ناخن شرکت کنیم؟

خیر: در صورتی که پیش نیاز های دوره کاشت ناخن که لیست آن در دوره مبتدی ذکر شده را می دانید و با آن آشنایی دارید، نیازی به شرکت در هر ۲ دوره نیست و فقط باید در دوره تخصصی شرکت کنید، اما اگر تازه کار هستید و هیچ تجربه ای ندارید، باید در هر ۲ دوره شرکت نماید.

 1. چقدر زمان می برد تا با گذراندن دوره های کاشت ناخن بتوان وارد بازار کار شد؟

سرعت ورود به بازار کار به مهارت های فرد بستگی دارد و به هر میزان حرفه ای تر آموزش ببیند با سرعت بیشتری می‌توانید وارد بازار کار شوید.

دنیای تحول تمام موارد لازم را در آموزش کاشت ناخن به هنرجویان می گوید و با توجه به سابقه و تجربه، می توان گفت که فرد می تواند به سرعت وارد بازار کار شود.

 1. بهترین دوره برای ورود به بازار کار کدام دوره است، مبتدی یا پیشرفته؟

برای ورود به بازار کار نیاز است که هنرجو هر ۲ سطح مبتدی و پیشرفته را گذرانده و به خوبی بداند تا بتواند از طریق کاشت ناخن مصنوعی کسب درآمد کند.

سوالات متداول دوره کاشت ناخن

 1. شرکت در دوره پیشرفته را توصیه می کنید؟

بله: برای حرفه ای کار کردن و ورود با دوام در بازار کار نیاز حتمی به گذراندن دوره پیشرفته کاشت ناخن دارید و توصیه می کنیم که حتما در دوره شرکت کرده و به خوبی تمام موارد گفته شده در دوره را فرا بگیرید.

 1. مدرسین دوره چه کسانی هستند؟

برای آموزش کاشت ناخن در دنیای تحول از بهترین مدرسین سطح کشور استفاده می شود تا هنرجو به راحتی با بالاترین استاندارد آموزش ببیند.

 1. آیا دوره کاشت ناخن مصنوعی پشتیبانی نیز دارد؟

بله: تیم دنیای تحول قبل، در حین و بعد از دوره کاشت ناخن از هنرجو پشتیبانی کرده و به بهترین شکل در حل مشکلات و مسائل هنرجو می کوشند.

 1. آیا دوره کاشت ناخن در شهرستان نیز برگزار می شود؟

خیر: متاسفانه با توجه به بعضی از محدودیت ها امکان برگزاری دوره در شهرستان در حال حاضر نمی باشد.

 1. دوره کاشت ناخن غیرحضوری نیز برگزار می شود؟

خیر: با توجه که یادگیری این دوره باید به صورت عملی باشد، پس به هیچ عنوان امکان برگزاری دوره به صورت مجازی نمی باشد. دقت کنید برگزار نکردن دوره غیرحضوری فقط به نفع خود هنرجو می باشد و هیچ ضرری برای آکادمی مذکور ندارد.

 1. آیا این دوره مدرک معتبر نیز دارد؟

بله: در پایین دوره به تمام هنرجویان مدارک معتبر فنی و حرفه ای اعطا می شود که می تواند در ورود سریع به بازار کار کاشت ناخن به هنرجویان کمک کند.

 1. آیا می توان با مدرک این دوره سالن زیبایی تاسیس نمود؟

خیر: برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره های آرایشگری گذارند و با این مدرک نمی توان سالن زیبایی تاسیس نمود.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها