مدرسان دوره پوست

دوره آموزش پاکسازی پوست
دوره آموزش پاکسازی پوست

دوره آموزش پاکسازی پوست یکی از دوره های پرطرفدار و کاربردی دنیای تحول که در آن به شما آموزش می دهیم تا چگونه به صورت تخصصی یک پوست مرده را به یک پوست جوان و زیبا تبدیل کنید. این دوره به صورت کاملا تخصصی برگزار می شود و هدف آن ورود شما به بازار کاره. پوست حساس ترین عضو خارجی بدن که در مواجه با عواملی مانند آلودگی هوا، گرمای زیاد، عدم آب رسانی درست و دلایل دیگر شادابی خود را از دست داده و دچار مشکلات پوستی زیادی می شود که رایج ترین این مشکلات چین و چروک شدید، پیری زود رس، انواع جوش و آکنه است.

پاکسازی پوست باعث می شود که آلودگی و موانعی که باعث عدم شادابی پوست می شوند، از بین برود و به عبارت دیگه شما از پوست خود قبل از بروز هر مشکلی حمایت کنید.

جهت مشاوره رایگان دوره مقدماتی و پیشرفته پوست،

با شماره 09330207079 تماس بگیرید.

دوره آموزش پاکسازی پوست

دوره آموزش پاکسازی پوست به طور هدفمند طراحی شده تا شمایی که در دوره شرکت می کنید مباحث اصلی را به صورت اصولی یاد بگیرید. این که بخواهیم در این دوره فقط به صورت سطحی و تئوری پاکسازی پوست را آموزش بدیم، وجود نداشته و شما به صورت علمی تمام قسمت های دوره را آموزش می بینید. با تفاسیر گفته شده در این دوره به شما تحلیل ساختمان پوست، آماده سازی پوست، انواع پاکسازی با توجه به نوع پوست، آموزش پاکسازی پوست با دستگاه و مراقبت های بعد از پاکسازی را آموزش می دهیم.

البته در بخش سرفصل ها شما می توانید به طور کامل مواردی را که در دوره آموزش می دهیم را مشاهده کنید.

سرفصل های دوره آموزش پاکسازی پوست

دوره تخصصی پاکسازی پوست هم مثل سایر دوره های دنیای تحول طبق اصول و سرفصل های فنی و حرفه ای آموزش داده می شود با این تفاوت که در تمام دوره های دنیای تحول، ما به شکلی سرفصل های دوره را تغییر می دهیم که کاملا تخصصی و کاربردی باشد و این تغییر شامل حذف، اضافه و جابه جایی بعضی از سرفصل ها می تواند باشد. به هر حال سرفصل های دوره آموزشی پاکسازی پوست ما شامل سرفصل های زیر است.

سرفصل های دوره پاکسازی پوست

 • شناخت ساختار و آناتومی پوست و لایه های پوست
 • شناخت و تفکیک انواع پوست
 • انتخاب روش مناسب پاکسازی پوست با توجه به نوع پوست
 • آموزش پاکسازی سطحی پوست با مواد شوینده
 • اکسیژن تراپی و تغذیه کامل پوست
 • آموزش پاکسازی پوست با دستگاه میکرودرم
 • لایه برداری و پاکسازی عمقی با اسکراب
 • آب رسانی و تحریک کلاژن سازی پوست به وسیله بخور
 • ماساژ پوست برای افزایش خون رسانی و جریان بهتر خون
 • آموزش استفاده از ماسک های مختلف برای رفع مشکلات پوستی
 • نحوه درست کردن انواع ماسک های طبیعی
 • آموزش مراقبت های بعد از پاکسازی پوست
 • و …

نحوه تشکیل کلاس های آموزش پاکسازی پوست

نحوه برگزاری کلاس های پاکسازی پوست با توجه به تعداد هنرجو در قالب سه کلاس خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی تشکیل می شود. با توجه به استاندارد های اعلام شده از سمت سازمان فنی و حرفه ای، تعداد هنرجویان در دوره های عمومی ۱۵، در دوره های نیمه خصوصی ۵ و در دوره های خصوصی ۳ نفر می باشد. البته این نکته نیز قابل ذکر است که این کلاس ها از لحاظ قیمت نیز متفاوت می باشند.

بعد از گذراندن دوره پاکسازی پوست شما مهارت های زیر را بدست می آورید

بعد از گذراندن کلاس های پاکسازی پوست شما می توانید به سادگی تمام خدمات پاکسازی و تغذیه پوست را به مشتری ارائه دهید و به طور مستقیم و بدون نیاز به هیچ آموزش دیگه ای وارد بازار کار شوید. تمام تمرکز این دوره در موثر و کاربردی بودن آن طراحی شده که به وابسته همین طرح شما به سادگی تمام مشتریانی که نیاز به خدمات پاکسازی دارند را بدون در نظر گرفتن هیچ شرایط و مانعی می توانید ویزیت و به آنها خدمت ارائه کنید.

بازار کاری پاکسازی پوست چطوره؟

پاکسازی پوست جزو خدماتی نیست که بتواند درآمد فوق تصوری را برای شما فراهم کند ولی با توجه به این که اکثریت به عنوان اولین خدمتی که می تواند ظاهر بهتری به آن ببخشید از پاکسازی پوست استفاده می کنند، می تواند درآمد قابل قبول و متوسطی را برای شما فراهم کند. پاکسازی جزو پر استفاده ترین خدمات زیبایی که اگر کمی زرنگ باشید می توانید بازار کاری بسیار خوبی برای خودتان ایجاد کنید و حتی این درآمد متوسط که می گویم را به درآمد عالی تبدیل کنید. شرط درآمد عالی در این کسب و کار به دو مسئله بستگی دارد که مهارت یکی از آن هاست، پس به صورت تخصصی آموزش ببینید.

هزینه و زمان برگزاری دوره آموزشی پوست

هزینه و زمان برگزاری دوره آموزشی پوست طبق جدول زیر بوده و در صورت هر گونه تغییر در زمان برگزاری دوره به شما از طریق پشتیبانی اعلام می شود.

نام دوره آموزشی آموزش پوست زنانه
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش 20 ساعت
شهریه کلاس عمومی 500000 تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی  1500000 تومان
شهریه کلاس خصوص  2500000 تومان
تاریخ شروع دوره روز های دوشنبه ساعت ۱۴ الی ۱۷

تجهیزات مورد استفاده در کلاس آموزش پاک سازی پوست

پاکسازی پوست با توجه به روشی که قرار است برای مشتری انجام شود، به ابزار متفاوتی نیاز دارد و با توجه به این که این دوره تخصصی است باید تمام وسایل مورد نیاز برای یک دوره کامل را داشته باشیم. با توجه به مطلب گفته شده در این دوره شما نیاز به ابزار زیر خواهید داشت که می توانید از خود آکادمی تهیه کنید یا با ما برای خرید درست مشاوره رایگان دریافت کنید.

 • دستگاه بخور
 • کاسه، قلم مو و کاردک
 • پد پاک کننده
 • حوله و پیش بند
 • کرم و ماسک آبرسان
 • دستگاه میکرودرم، RF و دستگاه های فرکانسی
 • سرم سدیم کلرید و پک استریل
 • شیر پاک کن و محلول گیاهی
 • و …

تجهیزات دوره

ویژگی های دوره پاکسازی پوست

اگر بخوام خیلی ساده درباره ویژگی های دوره پاکسازی پوست توضیح بدم می تونم با اشاره به کیفیت و هزینه دوره بحث را خاتمه بدم ولی دوره های دنیای تحول چیزی فراتر از این بوده و به شکلی طراحی شده که تمام ویژگی های ممکن از جمله اساتید برتر را در بر بگیره، پس می توان موارد زیر را به عنوان ویژگی های مهم دوره پاکسازی پوست در نظر گرفت

 • مدرک معتبر فنی و حرفه ای
 • اساتید حرفه ای و معتبر
 • پشتیبانی قوی قبل، در عین و بعد از دوره۳
 • هزینه معقول در کنار بهترین کیفیت

چرا باید برای دوره آموزشی پاکسازی پوست در تهران، دنیای تحول را انتخاب کنیم؟

هدف ما از برگزاری کلاس های آموزشی مانند آموزش پاکسازی پوست، تعلیم شما برای ورود به بازار کار و ایجاد شغل و درآمد زایی می باشد. با توجه به وضع کشور این که بتوانید برای خود کسب و کار داشته باشید و از طریق پاکسازی پوست کسب درآمد کنید جزو بهترین و مطلوب ترین گزینه های موجود. دلیل دوم برتری دوره های ما این که کیفیت را قربانی هزینه نکردیم و سعی کردیم که هزینه را هم تا حد زیادی کاهش بدیم که همه بتوانند از این دوره ها استفاده کنند.

دوره های مرتبط با دوره پاکسازی پوست

دوره پاک سازی می تواند یک انتخاب عالی برای شروع کسب و کار شما باشد ولی اگر بخواهید به صورت حرفه ای تر کسب درآمد کنید باید در دوره های مشابه مثل دوره بافت مو، دوره رنگ و مش و دوره کوتاهی مو منبع درآمد بیشتری برای خودتان درست کنید. به علاوه شما با شرکت در دوره های دیگه ما مثل دوره کاشت ناخن یا دوره میکرونیدلینگ می تونید، کسب و کار خودتون رو گسترش بدید و کسب درآمد خیلی بالاتری داشته باشید.

جهت مشاوره رایگان دوره مقدماتی و پیشرفته پوست،

با شماره 09330207079 تماس بگیرید.

سوالات متداول دوره پاکسازی پوست

در این بخش به مهم و پر تکرار ترین سوالات کاربران و هنرجویان دوره های آموزشی پاکسازی پوست پاسخ داده می شود که ممکن است سوال شما هم باشد ولی اگر سوالی که به دنبال آن ها هستید جزو سوالات زیر نیست، سوال خود را در قسمت کامنت بپرسید تا در کمترین زمان مهم به شما پاسخ داده دهیم.

دوره پاکسازی پوست

 1. آیا دوره پاکسازی پوست به تجهیزات خاصی نیاز داره؟

بله با توجه به گسترده بودن روش های پاکسازی شما به وسایل مختلفی احتیاج دارید.

 1. آیا دوره پاکسازی پوست پیش نیاز دارد؟

خیر: این دوره از پایه شروع می شود و نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد.

 1. آیا این دوره برای ورود به بازار کار نیز کاربرد دارد؟

بله: اصول و پایه پاکسازی پوست دنیای تحول برای ورود شما به بازار کار بوده و به شکلی آموزش می بینید که بتونید به سادگی وارد بازار کار بشید.

 1. آیا دوره پاکسازی پوست پشتیبانی نیز دارد؟

بله: این دوره قبل، در حین و بعد از اتمام نیز شامل پشتیبانی می شود.

 1. بعد از این دوره مدرک فنی حرفه ای پاکسازی صورت ارائه می شه؟

بله: بعد از گذراندن دوره و قبولی در آزمون فنی و حرفه ای به شما مدرک معتبر اعطا می شود.

 1. آیا دوره در خارج از تهران نیز برگزار می شود.

خیر: با توجه به محدودیت های آکادمی در حال حاضر امکان برگزاری دوره در خارج از تهران میسر نمی باشد.

جهت مشاوره رایگان دوره مقدماتی و پیشرفته پوست،

با شماره 09330207079 تماس بگیرید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها