دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

روش میکروپیگمنتیشن در نقاط مختلفی از بدن از جمله ابرو، خط مو، لب و چشم ها کاربرد داشته و از این جهت، کاربرد آن گسترده تر از روش میکروبلیدینگ است. میکروپیگمنتیشن یک روش غیر تهاجمی ولی با دوام بالاست با توجه به میزان دوام این روش، استفاده از آن را به عنوان روشی دائمی تلقی می کنند که می تواند برای چند سال شما را از شر ابروهایی ناقص خلاص کند.

به علاوه میکروپیگمنتیشن فقط برای ابرو ها استفاده نمیشه و در قسمت های دیگر صورت مانند پلک ها نیز می تواند تاثیر گذار باشد که همین موضوع علاقه مندان زیادی برای این روش جمع آوری کرده. دوره آموزش میکروپیگمنتیشن نیز با هدف آموزش شما برای جذب این بازار کاری تخصصی برنامه ریزی شده.

آموزش میکروپیگمنتیشن

یادگیری میکروپیگمنتیشن می تواند یکی از بهترین کارهای زندگی شما برای ورود به بازار کاری عالی باشد. روش میکروپیگمنتیشن با مزایایی که دارد به عنوان یکی از پر استفاده ترین روش های موجود برای رفع بعضی مشکلات به ویژه مشکل ابروهای ناقص می باشد. این روش به وسیله ی تعدادی سوزن در لایه دوم پوست نفوذ کرده و رنگدانه های مخصوص و ضد حساسیتی وارد پوست می کند.

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن که به صورت حرفه ای در دنیای تحول برگزار می شود، آماده ارائه آموزش هایی عملی برای پرورش متخصصین برای ورود به این حوزه و کسب درآمد از میکروپیگمنتیشن می باشد. در ادامه شما را با این دوره تخصصی بیشتر آشنا می کنم.

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن طبق استاندار های فنی و حرفه ای و در راستای ورود شما به بازار کار تهیه و توسعه داده شده. بهتر بگم این دوره حاصل سال تجربه و استاندارد های فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک در پایان دوره‌ست.

در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن شما تحت نظر بهترین مدرسین کشور در حوزه میکروپیگمنتیشن آموزش می بینید. با توجه به حساسیت این روش در این دوره آموزشی از بخش تئوریک شروع و در نهایت به سراغ قسمت عملی دوره می ریم.

بخش تئوریک دوره تخصصی میکروپیگمنتیشن

باید دقت کنید که دوره میکروپیگمنتیشن مثل دوره بافت یا دوره رنگ و مش نیست و به طور مستقیم با بافت پوست سر کار داره.

دقیق تر بگم، میکروپیگمنتیشن یک روش برای وارد کردن رنگدانه به بخش میانی پوست یا اپیدرم که آموزش تخصصی و حرفه ایش باید از بهداشت فردی شروع و یادگیری عوامل ایجاد بیماری، آشنایی با آناتومی صورت، رنگ پوست، آشنایی با ابزار میکروپیگمنتیشن، نحوه انجام میکروپیگمنتیشن، نحوه طراحی، نحوه حرکت دست، روش انتخاب رنگ مناسب و توصیه ها و نکات بهداشتی تموم بشه؛

البته این بعضی از سرفصل ها در بخش عملی هم کاربرد دارد که در ادامه به سراغ اون ها هم می ریم.

بخش عملی دوره تخصصی میکروپیگمنتیشن

در این قسمت به طور عملی هر چیزی که تا الان گفته شده را آموزش می دیم. به علاوه در بخش عملی شما تحت نظر مربی آموزش هاشور ابرو با دستگاه میکروپیگمنتیشن را یاد می گیرد.

همچنین در این قسمت به شما آموزش میکروپیگمنتیشن با دستگاه را می دهیم و در ادامه کار شما یاد می گیرد که چطوری با استفاده از مداد آرایشی شکل اولیه ابرو را ترسیم کنید. بعد از ترسیم شکل ابتدایی ابرو و تایید مربی، رنگ مورد نظر برای رنگدانه ها را انتخاب کنید و از ژل بی حس کننده در قسمت مذکور استفاده کنید.

بخش عملی دوره دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

مراحل عملی دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

همان طور که گفتم از روش میکروپیگمنتیشن برای قسمت های دیگر بدن هم استفاده می شود که شیوه استفاده از روش برای تمام قسمت ها به همین شکل بوده و شامل ۵ قسمت میشه. این ۵ مرحله که در بالا هم گفتم به ترتیب به شرح زیر و شما باید این مراحل به خاطر بسپارید تا یک کار بدون نقص تحویل مشتری دهید.

 • رسم شکل اولیه با مداد آرایشی
 • تایید مربی یا فرد
 • استفاده از ژل بی حس کننده در بخش مذکور
 • انجام میکروپیگمنتیشن
 • توضیحات تکمیلی و موارد مراقبت بعد از میکروپیگمنتیشن

سرفصل های دوره میکروپیگمنتیشن

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن تخصصی بوده و شما از پایه تا پیشرفته میکروپیگمنتیشن را فرا خواهید گرفت. بهتر بگم شما در حال سپری کردن دوره میکروپیگمنتیشن صفر تا صد می باشید و به طبع این دوره از سرفصل های مختلفی تشکیل شده که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • طراحی ابرو، خط چشم، بن مژه، خط لب
 • متقارن سازی ابرو و خط چشم
 • مراحل آماده سازی قبل میکروپیگمنتیشن
 • آموزش طراحی با میکروپیگمنتیشن
 • آموزش انواع رنگ آرایش دائم
 • آموزش انواع تکنیک های میکروپیگمنتیشن
 • آموزش میکروپیگمنتیشن بدون خونریزی
 • آموزش ترمیم میکروپیگمنتیشن
 • آموزش ویتامینه کردن مو
 • آموزش فر کردن مو

نحوه برگزاری دوره میکروپیگمنتیشن به چه شکل است؟

کلاس های دوره آموزش میکروپیگمنتیشن که در دنیای تحول برگزار می شود با توجه به تمام وضعیت ها تعیین شده و شما می توانید با دست باز نوع، زمان و هزینه کلاس خود را در سه بخش خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی مشخص کنید.

شیوه برگزاری این سه کلاس هم مثل هم بوده و تنها تفاوت آن تعداد هنرجویان سر کلاس می باشد که در دوره های گروهی بیشتر از سایر دوره های می باشد. دوره های خصوصی و نیمه خصوصی برای افرادی مناسب است که می خواهند زمان بیشتری برای آموزش در اختیار داشته باشند و ارتباط بیشتری با مدرس جهت رفع خطا های احتمالی داشته باشند.

بعد از گذراندن دوره میکروپیگمنتیشن شما آماده انجام کار های زیر هستید

همانطور که به صورت متعدد هم اشاره کردم دوره های آموزشی میکروپیگمنتیشن که در تهران برگزار می شود به شکلی است که شما تحت نظر مدرسین ما با هدف ورود به بازار کار آموزش می بینید.

با توجه به این موضوع ما به شکلی سرفصل ها و قسمت های عملی اموزش میکروپیگمنتیشن رو تدارک دادیم که شما تمام ۵ مرحله ی گفته شده در بخش عملی میکروپیگمنتیشن را از نزدیک مشاهده و با آن ها کار کنید تا بتوانید قبل از ورود به بازار کار این روش را تجربه کرده باشید و به راحتی بتوانید با چندین بار تمرین به صورت حرفه ای میکروپیگمنتیشن انجام دهید.

دقت کنید که هیچ کس بدون تمرین های مکرر نمی تواند به یک فرد حرفه ای و با تجربه تبدیل شود.

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

چرا بازار کاری میکروپیگمنتیشن برای ورود عالی است؟

روش میکروپیگمنتیشن یکی از بهترین گزینه ها برای رفع مشکلات قسمت های مختلف بدن که نه هزینه نسبت به روش های مشابه داره، نه نیازی به بستری شدن دارد و مهم تر از همه یک روش غیرتهاجمی و با ماندگاری بالا.

یکی دیگه از مزایای این روش این که قابل ریمو کردن البته خیلی سخت، ولی به هر حال قابل ریمو، پس بهترین گزینه برای افرادی که می خواهند مشکلات پوستی یا ابروی ناقص خودشون درست کنند و همین موضوع باعث میشه که شما بتونید در صورت حرفه ای کار کردن از این شغل بهترین درآمد را داشته باشید.

این هم بگم که بین رشته های زیبایی، میکروپیگمنتیشن یکی از پردرآمد ترین رشته هاست.

هزینه و زمان برگزاری دوره آموزش میکروپیگمنتیشن با مدرک فنی و حرفه ای

هزینه و زمان برگزاری دوره آموزشی میکروپیگمنتیشن با تخفیف طبق جدول زیر بوده و در صورت هر گونه تغییر در زمان برگزاری دوره به شما از طریق پشتیبانی اعلام می شود.

نام دوره آموزشی آموزش میکروپیگمنتیشن
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش ۱۰ ساعت
شهریه کلاس عمومی 2 میلیون تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی 3 میلیون تومان
شهریه کلاس خصوص 4 میلیون تومان

تاریخ شروع دوره

همه روزه

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر

در خصوص دوره آموزش اکستنشن مژه

همین الان با شماره 09196505242 تماس بگیرید.

ویژگی دوره ی آموزش تخصصی میکروپیگمنتیشن

یک دوره با ویژگی هاش تعریف میشه و این ویژگی ها به عنوان ملاک های اصلی شما برای انتخاب دوره آموزشی مناسب تبدیل میشن. حالا اگر بخوام مهم ترین ویژگی های دوره آموزشی میکروپیگمنتیشن دنیای تحول را بگم، می تونیم به موارد زیر اشاره کنیم.

دقت کنید که برای انتخاب هر دوره آموزشی در هر آکادمی باید به این ملاک ها که در ادامه میگم دقت کنید تا بهترین وضعیت را تجربه کنید.

ویژگی دوره میکروپیگمنتیشن

 1. مدرسین دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

مدرس دوره سرکار فاطمه آقایی و جزء مدرسان حرفه ای میکروپیگمنتیشن هستند که حاصل سال ها تجربه خود را با شما به اشتراک می گذارند.

همواره یکی از مهم ترین عوامل یادگیری در هر نوع آموزشی مدرس اون دوره ست که ما بهترین مدرس دوره میکروپیگمنتیشن را برای آموزش شما در اختیار داریم.

 1. داشتن یا نداشتن مدرک معتبر

مدرک برای ورود به بازار کار خیلی مهم و الزامی که می تونه در درآمد شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشه. در دوره هایی که تحت نظر آکادمی ما برگزار می شه، شما در آخر دوره با یک آزمون و کسب نمره قبول در این دوره می تونید مدرک معتبر فنی و حرفه ای گرفته و در کسب و کار خود از مدرک فنی و حرفه ای دوره میکروپیگمنتیشن استفاده کنید.

 1. هزینه و کیفیت دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

یکی از اهداف دنیای تحول از برگزاری هر گونه دوره‌ی آموزشی، ارائه‌ی آموزشی با کیفیت بسیار بالا در کنار هزینه بسیار پایین و معقول است. از نظر من همه باید بهترین شرایط آموزشی را تجربه کنند و این موضوع با هزینه های بسیار بالا و کیفیت پایین در تضاد است.

 1. تجهیزاتی مورد استفاده در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

تجهیزات دوره میکروپیگمنتیشن زیاد نیستند ولی تجهیزات حرفه ای و مهمی هستند که ما بهترین هر کدام را در اختیار شما قرار می دهیم تا به صورت حرفه ای بتونید میکروپیگمنتیشن انجام دهید.

 1. هدف از برگزاری دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

شاید مهم ترین ملاک برای انتخاب یک دوره، هدف از برگزاری اون دروه‌ست. ساده تر بگم اگر ما دوره های آموزشی که برگزار می کنیم را برای تعلیم شما و ورود به بازار کار نباشه، مسلما خیلی چیزا ها در دوره تغییر پیدا می کنه و فقط شما سرفصل های فنی و حرفه ای را آموزش می بینید،

ولی وقتی که دوره برای ورود شما به بازار کار تهیه شده، پس میشه نتیجه گرفت شما در این دوره می تونید بهترین وضعیت را داشته باشید و بعد از دوره به بازار کار وارد بشید.

چرا ما در برگزاری دوره های میکروپیگمنتیشن بهترینم؟

شاید این سوال شما هم بوده باشه که من در ساده ترین حالت بهش جواب میدم. تمام دوره های زیبایی که در آکادمی های مختلف برگزار می شه، طبق استاندارد و سرفصل های فنی و حرفه ای که اگه بخوام بهتر بگم شما دوره میکروپیگمنتیشن فنی حرفه ای را می گذرانید ولی ما برای این که شما به صورت حرفه ای آموزش ببیند با هماهنگی مدرس سرفصل های را تخصصی تر می کنیم و حاصل سال ها تجربه استاد در اختیار شما قرار می دیم.

به علاوه دوره های ما حتی قبل و بعد از برگزاری دوره هم پشتیبانی داره و برای رفاه حال شما هزینه ها به کمترین تعرفه ممکن رسیده و این چیزی «کسب رضایت شما» که ما رو بهترین می کنه.

سوالات متداول دوره آموزشی میکروپیگمنتیشن

به عنوان بخش آخر دوره آموزش میکروپیگمنتیشن به مهم و پر تکرار ترین سوالات هنرجویان دوره که می تونه سوال شما هم باشه می پردازیم. دقت داشته باشید که سوالات زیر جزو پر تکرار ترین هاست و شاید جزو سوالات شما نباشه،

پس اگر سوالی دارید که جزو لیست زیر نیست از طریق کامنت سوالتون را بپرسید تا در کمترین زمان ممکن به سوالتون جواب بدم.

سوالات دروه میکروپیگمنتیشن

 1. تجهیزات دوره میکروپیگمنتیشن را چگونه تهیه نمایم؟

ما می توانیم به شما پکی کامل از تجهیزات میکروپیگمنتیشن ارائه دهیم یا خرید آن ها به شما کمک و مشاوره دهیم.

 1. آیا دوره تخصصی میکروپیگمنتیشن پیش نیاز داره؟

خیر: دوره میکروپیگمنتیشن هیچ گونه پیش نیازی ندارد و شما تمام مباحث را از پایه و صفر یاد می گیرید.

 1. دوره میکروپیگمنتیشن مدرک فنی و حرفه ای هم داره؟

بله: به شما پس از پایان دوره و قبولی در آزمون فنی و حرفه ای، مدرک معتبر فنی و حرفه ای که به واسطه آن می توانید وارد بازار کار شوید، اعطا می شود

 1. چقدر طول می کشه تا بعد از این دوره به درآمد برسم؟

این موضوع به میزان مهارت های عملی و بازاریابی شما ارتباط دارد و به شما تضمین می دهیم که اگر در دوره به صورت حرفه ای کار کنید، می تونید به بهترین درآمد در کمترین زمان ممکن برسید.

 1. مدرس دوره آموزش میکروپیگمنتیشن چه کسی می باشد؟

مدرس دوره سرکار خانم فاطمه آقایی و جزء مدرسان حرفه ای میکروپیگمنتیشن هستند که حاصل سال ها تجربه خود را با شما به اشتراک می گذارند.

 1. آیا این دوره در خارج از تهران هم برگزار میشه؟

بله: دوره در اکثر شهرهای کشور توسط مدرسان موسسه دنیای تحول آرایشگران برگزار می شود.

 1. آیا در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن روی پوست واقعی هم کار می شه؟

بله: در این دوره شما در بخش عملی و تحت نظارت مربی روی پوست واقعی طراحی و میکروپیگمنتیشن انجام می دهید.

 1. آیا میکروپیگمنتیشن درد دارد و با در این مواقع چه کرد؟

میکروپیگمنتیشن یک روش غیرتهاجمی و بی درد است ولی ممکن است بعضی از مشتریان شما دردی احساس کنند و شما باید طبق آموزش هایی که دوره میکروپیگمنتیشن ما دیده اید عمل کرده و قبل از میکروپیگمنتیشن از ژل بی حس کننده استفاده کنید که ظرف ۱۵ تا ۲۰ دقیقه تاثیر گذاشته و در زمان میکروپیگمنتیشن دیگری دردی احساس نمی شود

جهت دریافت مشاوره رایگان دوره آموزشی آرایش دائم، نام و شماره تماس خود را وارد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین الان با ما تماس بگیرید
×