مقالات

میکروپیگمنتیشن

روش میکروپیگمنتیشن در نقاط مختلفی از بدن از جمله ابرو، خط مو، لب و چشم ها کاربرد داشته و از این جهت، کاربرد آن گسترده تر از روش میکروبلیدینگ است . میکروپیگمنتیشن یک روش غیر تهاجمی ولی با دوام بالاست با توجه به میزان دوام این روش، استفاده از آن را به عنوان روشی دائمی تلقی می کنند که می تواند برای چند سال شما را از شر ابروهایی ناقص خلاص کند.به علاوه میکروپیگمنتیشن فقط برای ابرو ها استفاده نمیشه و در قسمت های دیگر صورت مانند پلک ها نیز می تواند تاثیر گذار باشد که همین موضوع علاقه مندان زیادی برای این روش جمع آوری کرده. دوره آموزش میکروپیگمنتیشن نیز با هدف آموزش شما برای جذب این بازار کاری تخصصی برنامه ریزی شده.

آموزش میکروپیگمنتیشن

یادگیری میکروپیگمنتیشن می تواند یکی از بهترین کارهای زندگی شما برای ورود به بازار کاری عالی باشد. روش میکروپیگمنتیشن با مزایایی که دارد به عنوان یکی از پر استفاده ترین روش های موجود برای رفع بعضی مشکلات به ویژه مشکل ابروهای ناقص می باشد. این روش به وسیله ی تعدادی سوزن در لایه دوم پوست نفوذ کرده و رنگدانه های مخصوص و ضد حساسیتی وارد پوست می کند . دوره آموزش میکروپیگمنتیشن که به صورت حرفه ای در دنیای تحول برگزار می شود، آماده ارائه آموزش هایی عملی برای پرورش متخصصین برای ورود به این حوزه و کسب درآمد ازمیکروپیگمنتیشن می باشد. در ادامه شما را با این دوره تخصصی بیشتر آشنا می کنم.
دوره آموزش میکروپیگمنتیشن
دوره آموزش میکروپیگمنتیشن طبق استاندارد های فنی و حرفه ای و در راستای ورود شما به بازار کار تهیه و توسعه داده شده است. بهتر بگوییم این دوره حاصل سال تجربه و استاندارد های فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک در پایان دوره‌ست.در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن شما تحت نظر بهترین مدرسین کشور در حوزه میکروپیگمنتیشن آموزش می بینید. با توجه به حساسیت این روش در این دوره آموزشی از بخش تئوریک شروع و در نهایت به سراغ قسمت عملی دوره می رویم.
بخش تئوریک دوره تخصصی میکروپیگمنتیشن
باید دقت کنید که دوره میکروپیگمنتیشن مثل دوره بافت یا دوره رنگ و مش نیست و به طور مستقیم با بافت پوست سر و کار دارد.دقیق تر بگوییم، میکروپیگمنتیشن یک روش برای وارد کردن رنگدانه به بخش میانی پوست یا اپیدرم است که آموزش تخصصی و حرفه ایش باید از بهداشت فردی شروع و یادگیری عوامل ایجاد بیماری، آشنایی با آناتومی صورت، رنگ پوست، آشنایی با ابزار میکروپیگمنتیشن، نحوه انجام میکروپیگمنتیشن، نحوه طراحی، نحوه حرکت دست، روش انتخاب رنگ مناسب و توصیه ها و نکات بهداشتی تموم بشه؛البته بعضی از این سرفصل ها در بخش عملی هم کاربرد دارد که در ادامه به سراغ آن ها نیز می رویم.
بخش عملی دوره تخصصی میکروپیگمنتیشن
در این قسمت به طور عملی هر چیزی که تا الان گفته شده را آموزش می دهیم. به علاوه در بخش عملی شما تحت نظر مربی آموزش هاشور ابرو با دستگاه میکروپیگمنتیشن را نیز یاد میگیرید.همچنین در این قسمت به شما آموزش میکروپیگمنتیشن با دستگاه را می دهیم و در ادامه کار شما یاد می گیرید که چگونه با استفاده از مداد آرایشی شکل اولیه ابرو را ترسیم کنید. بعد از ترسیم شکل ابتدایی ابرو و تایید مربی، رنگ مورد نظر برای رنگدانه ها را انتخاب می کنید و از ژل بی حس کننده در قسمت مذکور استفاده می کنید.
مراحل عملی دوره آموزش میکروپیگمنتیشن
همان طور که گفتیم از روش میکروپیگمنتیشن برای قسمت های دیگر بدن نیز استفاده می شود که شیوه استفاده از روش برای تمامی قسمت ها به همین شکل می باشد و شامل ۵ قسمت می باشد. این ۵ مرحله که در بالا هم گفتیم به ترتیب به شرح زیر هستند و شما باید این مراحل را به خاطر بسپارید تا یک کار بدون نقص تحویل مشتری دهید.

 

·         رسم شکل اولیه با مداد آرایشی
·         تایید مربی یا فرد
·         استفاده از ژل بی حس کننده در بخش مذکور
·         انجام میکروپیگمنتیشن
·         توضیحات تکمیلی و موارد مراقبت بعد از میکروپیگمنتیشن
سرفصل های دوره میکروپیگمنتیشن
دوره آموزش میکروپیگمنتیشن تخصصی بوده و شما از پایه تا پیشرفته میکروپیگمنتیشن را فرا خواهید گرفت. بهتر بگوییم شما در حال سپری کردن دوره میکروپیگمنتیشن صفر تا صد می باشید و به طبع این دوره از سرفصل های مختلفی تشکیل شده که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 

·         طراحی ابرو، خط چشم، بن مژه، خط لب
·         متقارن سازی ابرو و خط چشم
·         مراحل آماده سازی قبل میکروپیگمنتیشن
·         آموزش طراحی با میکروپیگمنتیشن
·         آموزش انواع رنگ آرایش دائم
·         آموزش انواع تکنیک های میکروپیگمنتیشن
·         آموزش میکروپیگمنتیشن بدون خونریزی
·         آموزش ترمیم میکروپیگمنتیشن
·         آموزش ویتامینه کردن مو
·         آموزش فر کردن مو
نحوه برگزاری دوره میکروپیگمنتیشن به چه شکل است؟
کلاس های دوره آموزش میکروپیگمنتیشن که در موسسه دنیای تحول برگزار می شوند با توجه به تمام وضعیت ها تعیین شده و شما می توانید با دست باز نوع، زمان و هزینه کلاس خود را در سه بخش خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی مشخص کنید.شیوه برگزاری این سه مدل کلاس نیز مشابه یکدیگر بوده و تنها تفاوت آن ها تعداد هنرجویان کلاس ها می باشند که در دوره های گروهی بیشتر از سایر دوره ها می باشند. دوره های خصوصی و نیمه خصوصی برای افرادی مناسب هستند که می خواهند زمان بیشتری برای آموزش در اختیار داشته باشند و ارتباط بیشتری با مدرس جهت رفع خطا های احتمالی داشته باشند.

 

بعد از گذراندن دوره میکروپیگمنتیشن شما آماده انجام کار های زیر هستید
همانطور که به صورت متعدد هم اشاره کردیم، دوره های آموزشی میکروپیگمنتیشن که در تهران برگزار می شوند به شکلی هستند که شما تحت نظر مدرسین ما با هدف ورود به بازار کار آموزش می بینید.با توجه به این موضوع ما به شکلی سرفصل ها و قسمت های عملی آموزش میکروپیگمنتیشن را تدارک دیده ایم که شما تمام ۵ مرحله ی گفته شده در بخش عملی میکروپیگمنتیشن را از نزدیک مشاهده و با آن ها کار کنید تا بتوانید قبل از ورود به بازار کار این روش را تجربه کرده باشید و به راحتی بتوانید با چندین بار تمرین به صورت حرفه ای میکروپیگمنتیشن انجام دهید.دقت کنید که هیچ کس بدون تمرین های مکرر نمی تواند به یک فرد حرفه ای و با تجربه تبدیل شود.
چرا بازار کاری میکروپیگمنتیشن برای ورود عالی است؟
روش میکروپیگمنتیشن یکی از بهترین گزینه ها برای رفع مشکلات قسمت های مختلف بدن می باشد که نه هزینه زیادی نسبت به روش های مشابه دارد و نه نیازی به بستری شدن دارد و مهم تر از همه یک روش غیرتهاجمی و با ماندگاری بالا است.یکی دیگر از مزایای این روش قابلیت ریمو کردن آن است، پس بهترین گزینه برای افرادی است که می خواهند مشکلات پوستی یا ابروی ناقص خود را درست کنند و همین موضوع باعث میشود که شما بتونید در صورت حرفه ای کار کردن از این شغل بهترین درآمد را داشته باشید.این هم بگوییم که بین رشته های زیبایی، میکروپیگمنتیشن یکی از پردرآمد ترین رشته هاست.
 
کلاس بیسیک میکروبلیدینگ

 

۱-آموزش مباحث تئوری برای شروع کار
۲-آموزش ترکیب رنگ و پیگمنت شناسی
۳-قرینه سازی با ابزار و نرم افزار
۴-تمرین روی لاتکس
۵-کار روی مدل زنده
۶-ارائه کیت تمرینی
۷-پشتیبانی یک ساله
۸-اعطای مدرک پایان دوره
۹-مشاوره رایگان برای شروع کار و ساخت پیج اینستاگرام
 
ظرفیت کلاس ها محدود است
آموزش تخصصی میکروبلیدینگ

 

۱-پوست شناسی
۲-قرینه سازی
۳-ترکیب کامل رنگ
۴-ارائه کیت کامل لوازم تمرینی
۵-اعطای مدرک پایان دوره
آموزش تخصصی میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

 

۱-میکروبلیدینگ با متد فیبروز
۲-بلد بروز فشن بروز
۳-میکروشیدینگ
۴-میکرو تلفیقی
۵-میکرو مویی با دستگاه برقی فیکانتور
۶-سایه پودری
جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر همین الان با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید.
09359835866
09190758576
ویژگی دوره ی آموزش تخصصی میکروپیگمنتیشن
یک دوره با ویژگی های آن تعریف می شود و این ویژگی ها به عنوان ملاک های اصلی شما برای انتخاب دوره آموزشی مناسب تبدیل تعریف می شوند. حالا اگر بخواهیم مهم ترین ویژگی های دوره آموزشی میکروپیگمنتیشن دنیای تحول را بگوییم، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.دقت کنید که برای انتخاب هر دوره آموزشی در هر آکادمی باید به این ملاک ها که در ادامه می گوییم توجه داشته باشید تا بهترین دوره را تجربه کنید.
1. مدرس دوره آموزشی میکروپیگمنتیشن
مدرس دوره سرکار خانم سودابه ترکاشوند و جزء مدرسان حرفه ای میکروپیگمنتیشن هستند که حاصل سال ها تجربه خود را با شما به اشتراک می گذارند.همواره یکی از مهم ترین عوامل یادگیری در هر نوع آموزشی مدرس آن دوره است که ما بهترین مدرس دوره میکروپیگمنتیشن را برای آموزش شما در اختیار داریم.

 

2. داشتن یا نداشتن مدرک معتبر
مدرک برای ورود به بازار کار بسیار مهم و الزامی می باشد و می تواند در درآمد شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. در دوره هایی که تحت نظر آکادمی ما برگزار می شوند، شما در آخر دوره با یک آزمون و کسب نمره قبول در آن دوره می تونید مدرک معتبر فنی و حرفه ای گرفته و در کسب و کار خود از مدرک فنی و حرفه ای دوره میکروپیگمنتیشن استفاده کنید.
3. هزینه و کیفیت دوره آموزش میکروپیگمنتیشن
یکی از اهداف دنیای تحول از برگزاری هر گونه دوره‌ی آموزشی، ارائه‌ی آموزشی با کیفیت بسیار بالا در کنار هزینه بسیار پایین و معقول است. از نظر ما همه باید بهترین شرایط آموزشی را تجربه کنند و این موضوع با هزینه های بسیار بالا و کیفیت پایین در تضاد است.

 

4.  تجهیزات مورد استفاده در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن
تجهیزات دوره میکروپیگمنتیشن زیاد نیستند ولی تجهیزات حرفه ای و مهمی هستند که ما بهترین هر کدام را در اختیار شما قرار می دهیم تا به صورت حرفه ای بتوانید میکروپیگمنتیشن انجام دهید.

 

5.  هدف از برگزاری دوره آموزش میکروپیگمنتیشن
شاید مهم ترین ملاک برای انتخاب یک دوره، هدف از برگزاری آن دوره است. ساده تر بگوییم اگر دوره های آموزشی که برگزار می کنیم برای تعلیم شما و ورود به بازار کار نباشند، مسلما خیلی چیز ها در دوره تغییر پیدا می کنند و فقط شما سرفصل های فنی و حرفه ای را آموزش می بینید، ولی وقتی که دوره برای ورود شما به بازار کار تهیه شده باشد، پس می توان نتیجه گرفت که شما در این دوره می توانید بهترین وضعیت را داشته باشید و بعد از دوره وارد بازار کار شوید.
چرا ما در برگزاری دوره های میکروپیگمنتیشن بهترینیم؟
شاید این سوال شما هم بوده باشد که ما در ساده ترین حالت به آن جواب میدهیم. تمام دوره های زیبایی که در آکادمی های مختلف برگزار می شوند، طبق استاندارد و سرفصل های فنی و حرفه ای هستند و در واقع شما دوره میکروپیگمنتیشن فنی حرفه ای را می گذرانید ولی ما برای اینکه شما به صورت حرفه ای آموزش ببیند با هماهنگی مدرس سرفصل های را تخصصی تر می کنیم و حاصل سال ها تجربه استاد را در اختیار شما می گذاریم.به علاوه دوره های ما حتی قبل و بعد از برگزاری دوره نیز پشتیبانی دارند و برای رفاه حال شما هزینه ها به کمترین تعرفه ممکن رسیده اند و  «کسب رضایت شما» چیزی است که ما را به بهترین تبدیل می کند.
سوالات متداول دوره آموزشی میکروپیگمنتیشن
به عنوان بخش آخر دوره آموزش میکروپیگمنتیشن به مهم ترین و پر تکرار ترین سوالات هنرجویان دوره که می تواند سوال شما هم باشد می پردازیم. دقت داشته باشید که سوالات زیر جزو پر تکرار ترین ها هستند و شاید جزو سوالات شما نباشند، پس اگر سوالی دارید که جزو لیست زیر نیست از طریق کامنت سوالتان را بپرسید تا در کمترین زمان ممکن به آن جواب بدهیم.
1. تجهیزات دوره میکروپیگمنتیشن را چگونه تهیه نماییم؟
ما می توانیم به شما پکی کامل از تجهیزات میکروپیگمنتیشن ارائه دهیم یا در خرید آن ها به شما کمک و مشاوره دهیم.

 

2. آیا دوره تخصصی میکروپیگمنتیشن نیاز به پیش نیاز دارد؟
خیر، دوره میکروپیگمنتیشن هیچ گونه پیش نیازی ندارد و شما تمام مباحث را از پایه و صفر یاد می گیرید.

 

3. دوره میکروپیگمنتیشن مدرک فنی و حرفه ای هم دارد؟
بله، پس از پایان دوره و قبولی در آزمون فنی و حرفه ای، به شما مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا می شود که به واسطه آن می توانید وارد بازار کار شوید.

 

4. چقدر طول می کشد تا بعد از این دوره به درآمد برسیم؟
این موضوع به میزان مهارت های عملی و بازاریابی شما ارتباط دارد و به شما تضمین می دهیم که اگر در دوره به صورت حرفه ای کار کنید، می توانید به بهترین درآمد در کمترین زمان ممکن برسید.

 

5. مدرس دوره آموزش میکروپیگمنتیشن چه کسی می باشد؟
مدرس دوره سرکار خانم سودابه ترکاشوند جزء مدرسان حرفه ای میکروپیگمنتیشن هستند که حاصل سال ها تجربه خود را با شما به اشتراک می گذارند.

 

6. آیا این دوره در خارج از تهران هم برگزار می شود؟
بله، دوره در اکثر شهرهای کشور توسط مدرسان موسسه دنیای تحول آرایشگران برگزار می شود.

 

7. آیا در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن روی پوست واقعی هم کار می شود؟
بله، در این دوره شما در بخش عملی و تحت نظارت مربی روی پوست واقعی طراحی و میکروپیگمنتیشن انجام می دهید.

 

8.آیا میکروپیگمنتیشن درد دارد و در این مواقع چه باید کرد؟
میکروپیگمنتیشن یک روش غیرتهاجمی و بی درد است ولی ممکن است بعضی از مشتریان شما دردی احساس کنند و شما باید طبق آموزش هایی که در دوره میکروپیگمنتیشن ما دیده اید عمل کرده و قبل از میکروپیگمنتیشن از ژل بی حس کننده استفاده نمایید که ظرف ۱۵ تا ۲۰ دقیقه تاثیر گذاشته و در زمان میکروپیگمنتیشن دیگر دردی احساس نمی شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها