در این مقاله به آموزش آرایشگری و حوزه های مشابه می پردازیم تا اگر دوست دارید از طریق آرایشگری کسب درآمد کنید بهترین منابع آموزش آرایشگری به صورت خصوصی و عمومی را در اختیار داشته باشید. همانطور که می دانید، زیبایی در ایران بسیار مورد توجه است و به همین دلیل کسب درآمد از طریق آرایشگری در حوزه های مختلف بسیار عالی است به شرطی که به صورت حرفه ای آموزش آرایشگری دیده باشید.

دوره آموزش آرایشگری تخصصی

دوره آموزش آرایشگری تخصصی که در دنیای تحول برگزار می شود یکی از مهم ترین پل های ورود شما به دنیای آرایشگری و فعالیت حرفه ای در این حرفه است. آرایشگری یکی از شغل هایی است که اقبال زیادی داشته و افراد زیادی را جذب خود کرده است که همین موضوع باعث ایجاد رقابت زیادی در بین آرایشگران می شود، ولی خوشبختانه با وجود بازار کاری خوب آرایشگری نگرانی از بابت رقبا وجود ندارد البته زمانی که شما بتوانید به صورت حرفه ای به آرایش بپردازید. با توجه به این موضوع به شما توصیه می کنیم برای موفقیت خودتان نیز که شده بهترین راه را انتخاب کنید و به سراغ کلاس خصوصی آرایشگری بروید.

هزینه دوره آموزش آرایشگری

هزینه دوره آموزش آرایشگری به صورت متغیر می باشد و از 1.000.000 تومان شروع و تا 2.500.000 هزار تومان نیز افزایش پیدا می کند. در دنیای تحول چیزی به اسم تفاوت کیفیت به دلیل تفاوت قیمت نداریم! و تمام هنرجویان با یک سرفصل واحد آموزش می بینند و تنها دلیل این تفاوت قیمت در تعداد هنرجویان است که دوره خصوصی هزینه بیشتری دارد. البته دقت داشته باشید که مسلما در دوره های خصوصی مزایای برای هنرجویان وجود دارد که از مهم ترین آن ها، می توان به ارتباط بیشتر با مدرس اشاره نمود ولی از نظر کیفیت و تعداد سرفصل ها، تمام دوره ها یکسان هستند.

آموزش آرایشگری

سرفصل های آموزش آرایشگری

دوره آموزش آرایشگری دنیای تحول براساس سرفصل های آموزش آرایشگری فنی و حرفه ای پیش می رود ولی برای یادگیری بهتر شما، سرفصل ها به طور کاربردی تر تغییر کرده‌اند. بد نیست بدانید که دوره آموزش آرایشگر با مدرک فنی و حرفه ای می باشد و بدین شکل شما بعد از قبولی در آزمون مربوطه می توانید مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری دریافت کنید.

بهترین مدرس آموزش آرایشگری

یکی از نکات مهم در یادگیری هر آموزشی، مدرس آن دوره است که با توجه به این نکته، دنیای تحول از بهترین مدرس آموزش آرایشگری استفاده می کند تا نه تنها شما با بالاترین سطح ممکن آموزش ببینید، بلکه از تجربه این مدرس نیز به بهترین شکل استفاده کنید.

دوره آموزش میکاپ و گریم

یکی دیگر از دوره های تخصصی دنیای تحول که از اهمیت بسیار زیادی هم برخوردار است، دوره آموزش میکاپ و گریم است که جزو سخت ترین لاین و متد های آرایشی حساب می شود. میکاپ و گریم با توجه به خدماتی مختلفی که باید برای فرد انجام داد نیازمند مهارت بالایی است. درآمد میکاپ و گریم نیز با توجه به سختی کاری که دارد بسیار خوب است و از این رو اگر می خواهید وارد کار میکاپ و گریم شوید، حتما به سراغ دوره های تخصصی آموزش میکاپ و گریم بروید.

دوره آموزش میکاپ

سرفصل های دوره آموزش میکاپ و گریم

مانند تمام دوره های دنیای تحول که با مدرک معتبر فنی و حرفه ای می باشد، این دوره نیز با توجه به این موضوع طبق سرفصل های فنی و حرفه ای جلو می رود با این تفاوت که سرفصل های به صورت اختصاصی درآمده اند تا شما به صورت عملی و کاربردی تر آموزش ببینید. برای مشاهده سرفصل های دقیق دوره آموزش میکاپ و گریم عروس می توانید به «دوره آموزش میکاپ و گریم دنیای تحول» مراجعه کنید.

هزینه دوره آموزش میکاپ و گریم

هزینه دوره آموزش میکاپ و گریم با توجه به معیارهای مختلفی تعیین می شود که مهم ترین معیار آن تعداد هنرجویان حاضر در کلاس هستند. به طور کلی هزینه دوره آموزش میکاپ و گریم از 1.200.000 هزار تومان شروع می شود. بد نیست بدانید که هزینه پرداختی شما هیچ تاثیری در سرفصل ها و کیفیت دوره نداشته و دوره آموزش میکاپ از صفر تا صد می باشد.

بهترین مدرس گریم عروس

میکاپ و گریم، یکی از تخصصی ترین خدمات سالن های زیبایی است که بازار کاری خوبی هم دارد و به همین دلیل خیلی از هنرجویان علاقه به حضور در دوره های خصوصی گریم و میکاپ می کنند که توصیه می کنیم برای انتخاب بهترین مدرس گریم عروس به نکاتی که در ادامه گفته می شود، دقت داشته باشید.

بهترین مدرس گریم عروس

  1. رزومه حرفه ای مدرس

اگر به دنبال بهترین مدرس میکاپ در تهران باشید مسلما کار سختی دارید، زیرا تعداد مدرسین در حوزه خدمات زیبایی به ویژه گریم و میکاپ به شدت بالاست و تشخیص این که کدام مدرس از توانایی بالاتری برای تدریس برخوردار است، کار سختی است؛ یکی از راه های پیدا کردن بهترین مدرس میکاپ، بررسی رزومه حرفه ای مدرس است که اطلاعات کافی و لازم برای انتخاب یا عدم انتخاب مدرس را به شما می دهد.

  1. نحوه آموزش دادن

در بخش رزومه حرفه ای مدرس، بیان شد که شما با توجه به رزومه مدرس می توانید به میزان توانایی استاد پی ببرید، ولی این موضوع برای انتخاب استاد کافی نیست. دومین شرطی که یک استاد را به بهترین تبدیل می کند اخلاق و نحوه آموزش دادن اوست. اگر استادی نتواند به درستی مفاهیم را به شما منتقل کند و یا با کوچکترین اشتباه عصبانی شود، بهترین و متخصص ترین میکاپ کار کشور هم که باشد، باز نمی تواند به درستی به شما آموزش دهد.

  1. آموزشگاه میکاپ

یکی دیگر از عوامل مهم که برای انتخاب بهترین مدرس میکاپ باید در نظر داشته باشید، آموزشگاهی است که مدرس در آن مشغول به فعالیت است. هر چقدر آموزشگاه معتبر تر باشد، از مدرسین بهتری استفاده می کند تا اعتبار خود را افزایش دهد و به این شکل شما نیز خیلی بهتر آموزش می بینید.

دوره آموزش شینیون

شینیون یکی از خدمات زیبایی است که خیلی طرفدار دارد و دلیل این استقبال نیز بسیار مشهود است. به هر حال مدل و متد های شینیون به طور مرتب در حال تغییر است و به همین علت شما باید با جدیدترین و محبوب ترین متد های شینیون آشنا باشید که دوره آموزش شینیون دقیقا با توجه به همین هدف طراحی و پیاده سازی شده است. شما بعد از گذراندن دوره شینیون، تبدیل به یک شینیون کار حرفه ای می شوید و می توانید به فکر کسب درآمد از طریق شینیون باشید.

آموزش آرایشگری

هزینه آموزش شینیون

مانند تمام دوره های دنیای تحول، دوره آموزش شینیون نیز متغیر است و از 2.200.000 هزار تومان شروع می شود. این دوره ها دارای مدرک معتبر است که شما با قبولی در آزمون آن می توانید مدرک فنی و حرفه ای شینیون دریافت کنید و به صورت حرفه ای شروع به فعالیت در زمینه شینیون نماید.

سرفصل های دوره آموزش شینیون

سرفصل های دوره آموزش شینیون دنیای تحول از هر لحاظ کامل می باشد و شما به صورت حرفه ای در این دوره آموزش خواهید دید. بد نیست بدانید که ما با توجه به سرفصل های فنی و حرفه ای باید به شما آموزش دهیم ولی برای یادگیری تخصصی تر شما، سرفصل های دوره آموزش شینیون را به صورت اختصاصی تغییر داده ایم تا کیفیت دوره افزایش پیدا کند.

مدرس دوره شینیون

با توجه به استقبال هنرجویان از دوره های دنیای تحول به ویژه دوره شینیون، ما از چندین مدرس متخصص بهره می بریم تا شما به صورت کاملا حرفه ای آموزش ببینید. دقت داشته باشید که تمام مدرسین دنیای تحول جزو بهترین مدرس در حوزه مربوطه هستند و حاصل سال ها کار تخصصی و تدریس تخصصی تر را با شما به اشتراک می گذارند.

دوره آموزش ناخن

طراحی و کاشت ناخن یکی از تخصصی ترین دوره های دنیای تحول است نه به این دلیل که کاشت ناخن مصنوعی سخت باشد، بلکه به دلیل ایجاد خلاقیت در طراحی ناخن است که این دوره به شکل کاملا تخصصی درآمده است. با توجه به همین موضوع که خدمات طراحی و کاشت ناخن کاملا حرفه ای است، پس در صورت گذراندن دوره تخصصی ناخن، می توانید به سرعت به کسب درآمد برسید و کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

کاشت ناخن

هزینه دوره کاشت و طراحی ناخن

برای این که هر فردی با هر شرایطی بتواند در دوره کاشت ناخن شرکت کند، هزینه دوره کاشت و طراحی ناخن به شدت کاهش پیدا کرده ولی این کاهش هزینه هیچ تاثیری در کیفیت دوره نداشته. به هر حال هزینه دوره کاشت ناخن از 1.500.000 هزار تومان شروع می شود. دوره کاشت ناخن، فارغ از هزینه و سطح کلاس، دارای مدرک معتبر فنی و حرفه ای می باشد و شما می توانید در کنار آموزش و کسب تجربه، مدرک معتبر کاشت ناخن نیز دریافت کنید.

سرفصل های دوره تخصصی ناخن

طبق معمول دنیای تحول به فکر هنرجویانی که قرار است در دوره آموزش کاشت ناخن شرکت کنند بوده است و سرفصل های دوره تخصصی ناخن که براساس سرفصل های فنی و حرفه ای کاشت ناخن بوده است را به وسیله تغییراتی تبدیل به یک دوره پیشرفته و کاملا تخصصی تبدیل کرده است که شما می توانید برای بررسی سرفصل های و مشاهده اطلاعات بیشتر به صفحه «دوره کاشت ناخن دنیای تحول» مراجعه کنید.

مدرس دوره کاشت ناخن

دوره کاشت ناخن نیز مانند تمام دوره های دنیای تحول که با هدف یادگیری اصولی و عملی طراحی شده اند، از نظر ما مهم بوده و به همین دلیل همواره به دنبال بهترین مدرس دوره کاشت ناخن بوده ایم و در حال حاضر از بهترین مدرسین دوره طراحی و کاشت ناخن کشور برای آموزش دادن به شما استفاده می کنیم. همانطور که می دانید و قبل تر نیز به آن اشاره شد، یکی از مهم ترین فاکتورهای یادگیری در هر زمینه ای، مدرس آن دوره می باشد.

دوره آموزش پوست

پاکسازی پوست یکی از معمول ترین خدمات سالن های زیبایی است که باعث حفظ سلامت پوست می شود. خدمات پاکسازی پوست مانند میکاپ و گریم یا کاشت ناخن نمی توانند درآمد زا باشند ولی در صورت فعالیت حرفه ای در این زمینه می توانید درآمد خوبی داشته باشید که با توجه به این موضوع توصیه می کنیم به سراغ بهترین دوره آموزش پوست بروید.

دوره آموزش پوست

سرفصل دوره آموزش پوست

شاید خیلی از آموزشگاه با توجه به بازار کاری پاکسازی و مراقبت از پوست زیاد به آن اهمیت ندهند و دقیقا طبق سرفصل های فنی و حرفه ای جلو بروند و حتی بعضی از قسمت های مهم سرفصل ها را نیز حذف کنند، ولی دنیای تحول نه تنها به اهمیت مراقبت از پوست واقف است بلکه مانند تمام دوره های دیگر آموزشی با تبدیل سرفصل های دوره به شکل اختصاصی سعی در یادگیری بهتر شما دارد.

هزینه دوره آموزش پوست

هزینه دوره آموزش پوست با توجه به تعداد هنرجویان در دوره مشخص می شود و از این لحاظ کلاس ها به سه سطح خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی تقسیم بندی می شوند. قیمت دوره آموزش پاکسازی پوست از 1.000.000 میلیون شروع می شود. جهت مشاهده هزینه دقیق دوره می توانید به صفحه «دوره آموزش پاکسازی پوست دنیای تحول» مراجعه کنید.

مدرس دوره آموزش پوست

مدرس دوره آموزش پوست با توجه به معیارهای آموزش که دنیای تحول در نظر داشته است تا شما به طور کاربردی آموزش ببینید، انتخاب شده است و با توجه به این موضوع می توان نتیجه گرفت، مدرس دوره آموزش پوست، جزو بهترین مدرسین آموزش پوست در سطح کشور می باشد.

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

این دوره طبق استاندار های فنی و حرفه ای و در راستای ورود شما به بازار کار تهیه و توسعه داده شده. بهتر بگم این دوره حاصل سال تجربه و استاندارد های فنی و حرفه ای برای اخذ مدرک در پایان دوره‌ست. در این دوره شما تحت نظر بهترین مدرسین کشور در حوزه میکروپیگمنتیشن آموزش می بینید. با توجه به حساسیت این روش در این دوره آموزشی از بخش تئوریک شروع و در نهایت به سراغ قسمت عملی دوره می ریم.

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

سرفصل های دوره میکروپیگمنتیشن

دوره میکروپیگمنتیشن تخصصی بوده و شما از پایه تا پیشرفته میکروپیگمنتیشن را فرا خواهید گرفت. بهتر بگم شما در حال سپری کردن دوره میکروپیگمنتیشن صفر تا صد می باشید و به طبع این دوره از سرفصل های مختلفی تشکیل شده که می توانید با مراجعه به «دوره آموزش میکروپیگمنتیشن دنیای تحول» این سرفصل های و اطلاعات تکمیلی دوره را مشاهده کنید.

هزینه دوره میکروپیگمنتیشن

دوره میکروپیگمنتیشن جزو دوره های بسیار مهم دنیای تحول می باشد که طبق معمول در سری دوره های دنیای تحول، اولویت ایجاد امکان برای حضور هر فردی با هر شرایطی است که با توجه به این موضوع می توان نتیجه گرفت که هزینه دوره میکروپیگمنتیشن تا حد ممکن کاهش پیدا کرده است که البته این موضوع در کیفیت دوره تاثیر نداشته، ولی به هر حال هزینه دوره میکروپیگمنتیشن از 1.000.000 هزار تومان شروع می شود.

بهترین مدرس دوره میکروپیگمنتیشن

آموزش میکروپیگمنتیشن که در دنیای تحول برگزار می شود مانند هر دوره ی دیگری با اولویت بالا در یادگیری شما پیاده سازی شده است. با توجه به این که یکی از ملاک ها یادگیری موثر در هر دوره ای، مدرس دوره می باشد؛ ما از با سابقه و بهترین مدرس دوره میکروپیگمنتیشن برای آموزش شما استفاده می کنیم که می توانید از طریق پشتیبانی دنیای تحول از رزومه حرفه ای مدرس باخبر شوید.

آموزش کوتاهی مو

دوره آموزش کوتاهی مو یکی از پرطرفدار ترین دوره های دنیای تحول است که در ادامه دلیل این استقبال را متوجه می شوید. خدمات کوتاهی مو یکی از خدماتی است که به شدت مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به رشد موها به صورت معمول که بین 35 تا 50 روز طول می کشد، شما در سال به طور تقریبی 6 بار به این خدمت نیاز دارید و این یعنی یک بازارکاری ثابت و فرصت کسب درآمد خیلی خوب از خدمات کوتاهی مو، البته دقت داشته باشید که خدمات کوتاهی مو بهتر است در کنار خدمات دیگر مانند رنگ و مش که در ادامه به آن می پردازیم، ارائه شود.

آموزش کوتاهی مو

سرفصل های دوره آموزش کوتاهی مو

در بیشتر دوره های آموزش کوتاهی مو، سرفصل ها بیشتر به قسمت های تئوری اهمیت داده است و خیلی کم به بخش های عملی ورود کرده است در حالی که در دنیای تحول تمرکز اصلی سرفصل های دوره آموزش کوتاهی مو روی بخش عملی بوده و خیلی کمتر به بخش تئوری سوئیچ شده است و فقط قسمت هایی که باید هر آرایشگر بداند را به صورت تئوری بررسی کرده ایم. برای بررسی سرفصل های دقیق دوره می توانید به صفحه «دوره آموزش کوتاهی مو دنیای تحول» مراجعه کنید.

هزینه آموزش کوتاهی مو

هزینه آموزش کوتاهی مو در مقابل محتوای دوره واقعا غیر تصور است و شما فقط هزینه یک دوره کاملا تئوریک را می دهید در حالی که به بهترین مدرسین حوزه مربوطه دسترسی دارید و یک دوره کاملا کاربردی و عملی را می گذرانید. به هر حال هزینه آموزش کوتاهی مو از 1.600.000 هزار تومان شروع می شود

مدرس آموزش کوتاهی مو

یکی از مواردی که در انتخاب مدرس آموزش کوتاهی مو، مد نظر دنیای تحول بوده است، بروز بودن اطلاعات مدرس در حوزه کوتاهی مو است؛ زیرا این حوزه مانند شینیون بوده و همواره مدل های جدیدی از آن ارائه می شود که دنیای تحول نیز این ملاک را در نظر داشته و بهترین مدرس آموزش کوتاهی مو ممکن در سطح کشور را برای آموزش حرفه ای شما انتخاب کرده است.

دوره آموزش رنگ و مش

دوره آموزش رنگ و مش به صورت پایه تا پیشرفته در دنیای تحول برگزار می شود و شما می توانید به صورت حرفه ای، آموزش رنگ و مش ببینید. بگزارید کمی درباره خدمات رنگ و مش صحبت کنیم. همانطور که می دانید رنگ و مش مانند خدمات کوتاهی مو جزو پر استفاده ترین خدمات زیبایی است و می توان سالن زیبایی نمی توانید پیدا کنید که این خدمات را ارائه نکنند، پس مسلما خدمات رنگ و مش از اهمیت بالایی برخوردار است که همه به سراغ آن می روند.

دوره آموزش رنگ و مش

ولی شاید سوال برای شما پیش آید چرا باید به سراغ دوره آموزش رنگ و مش رفت؟ در ساده ترین حالت باید گفت درست است که همه خدمات رنگ و مش ارائه می کنند ولی تمام سالن های زیبایی با کیفیت بالا این خدمات را ارائه نمی دهند و زمانی که شما به صورت تخصصی آموزش دیده باشید و خدمات حرفه ای ارائه کنید، به سرعت جای رقبا را خواهید گرفت و این یعنی کسب درآمد بالا.

سرفصل های دوره آموزش رنگ و مش

مانند تمام دوره های دنیای تحول که با هدف آموزش تخصصی شما ارائه می شوند، این دوره نیز با سرفصل های اختصاصی ارائه می شود. در روش معمول و سالن های زیبایی که آموزش رنگ و مش می دهند، طبق سرفصل های فنی و حرفه ای پیش می روند که مانند دوره کوتاهی مو، بیشتر تمرکز دوره در قسمت تئوریک است، ولی سرفصل های دوره آموزش رنگ و مش دنیای تحول به شکلی طراحی شده است که شما به صورت عملی و حرفه ای آموزش ببینید تا بتوانید به صورت حرفه ای نیز فعالیت داشته باشید و کسب درآمد کنید.

هزینه آموزش رنگ و مش

هزینه آموزش رنگ و مش با توجه به سرفصل های فنی و حرفه ای تعیین می شود که این نیز نشان اهمیت دادن دنیای تحول به هنرجویان می باشد. ساده تر بگم که شما هزینه یک دوره که بیشتر آن روی بخش های تئوری تمرکز کرده است را می دهید ولی به طور کاملا عملی و حرفه ای آموزش می بینید. به هر حال هزینه دوره از 2.500.000 هزار تومان شروع می شود.

رنگ و مش به صورت تخصصی

مدرس آموزش رنگ و مش

مطمئنا تا الان متوجه شده اید که دنیای تحول نه تنها سرفصل های اختصاصی به شما ارائه می دهد، بلکه بهترین مدرس آموزش رنگ و مش در سطح کشور برای آموزش شما استفاده می کند. برای بررسی اطلاعات بیشتر دوره رنگ و مش و بررسی رزومه مدرس می توانید به صفحه «دوره آموزش رنگ و مش دنیای تحول» مراجعه کنید.

جمع بندی

دوره های آموزشی دنیای تحول، حاصل سال ها تدریس و فعالیت حرفه ای در حوزه های مختلف زیبایی است که پر از درس هایی می باشد که برای راه اندازی یک سالن زیبایی بسیار ضروری هستند. ما در دنیای تحول، فقط دوره هایی که طبق یک سرفصل خاص باشند را آموزش نمی دهیم، بلکه دوره های خود را براساس سرفصل هایی اختصاصی که باعث یادگیری بهتر شما می شود، آموزش می دهیم تا در کنار تجربه ای که از مدرس دریافت می کنید، آماده برای فعالیت و کسب درآمد از طریق لاین های مختلف زیبایی باشید

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها