دوره آموزش آرایش و پیرایش

 

در دوره آموزش آرایش و پیرایش که می توان از آن به عنوان مکمل و حتی پیش نیاز دوره میکاپ و گریم عروس هم یاد نمود، به شما آموزش می دهیم که چگونه به یک آرایشگر ماهر تبدیل شوید تا هیچ رقیبی نتواند با کیفیت شما خدمات ارائه کنند.

همانطور که قبلا هم گفتم، تمام دوره های آموزشی دنیای تحول با هدف آموزش عملی برای ورود شما به بازار کار و آموزش عملی پیاده سازی شده اند. خوبی دوره های آموزش آرایش و پیرایش در این است که شما خیلی ساده تر می توانید وارد بازار کار شوید و از این نظر می توانید درآمد خیلی خوبی هم داشته باشید.

دوره آموزش آرایش و پیرایش

در این دوره همانطور که قبل تر هم اشاره کردم، به شما آموزش می دهیم تا بتوانید مشتری های خود به خوبی آرایش کنید و از طریق آرایش و پیرایش کسب درآمد کنید.

اما همانطور هم که گفته شد دوره آموزش آرایش و پیرایش به شکلی پیش نیاز دوره آموزشی گریم و میکاپ عروس است و نمی توان انتظار داشت که بعد از این دوره بتوانید یک سالن زیبایی را تکی اداره کنید ولی می توانید انتظار داشته باشید که بتوانید انواع کوتاهی مو، شینیون و حالت دادن مو را انجام دهید.

شما بعد از دوره آموزش آرایش و پیرایش به یک آرایش حرفه ای و با تجربه تبدیل می شوید که می تواند از پس نیاز های مشتری بر آید و به راحتی در سالن های زیبایی مشغول کار شده و کسب درآمد کند.

سرفصل های دوره تخصصی آرایش و پیرایش

دوره های تخصصی دنیای تحول با توجه به استاندارد های فنی حرفه ای تدوین و اجرا می شود و هنرجو زیر نظر بهترین اساتید این حوزه آموزش می بیند.

ولی به رسم مشتری مداری و آموزش حرفه ای تر، همانطور که در تمام دوره های دنیای تحول این موضوع رعایت شده، این دوره هم با توجه به نیاز به آموزش بروز و کاربردی تر شما، توسط اساتید مجرب دوره آرایش و پیرایش، دستخوش تغییراتی می شود.

احتمالاً سرفصل های دوره آموزش آرایش و پیرایش به نفع شما تغییر خواهد کرد تا آموزش آرایشگری از مبتدی تا پیشرفته باشد و به شما برای ورود به بازار کار کمک کند.

دوره آموزشی ارایش و پیرایش زنانه

به طور کلی دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه شامل سرفصل های زیر است.

 • نحوه رعایت بهداشت و ایمنی مشتری
 • آموزش آرایشگری زنانه
 • آموزشی متعادل سازی در آرایشگری
 • آموزش اصلاح و متقارن سازی ابرو
 • آموزش گریم و میکاپ پایه ای
 • آموزش کامل خود آرایی
 • آموزش رنگ و مش
 • آموزش شینیون بدون ابزار
 • آموزش مدل های کوتاهی معروف
 • و …

شکل برگزاری کلاس های آموزش آرایش و پیرایش

اولین هدف آکادمی دنیای تحول از برگزاری دوره آموزش آرایش و پیرایش ، تعلیم نیروی متخصص برای ورود به بازار کار می باشد، از این رو برای این که شما با  هر هزینه ای بتوانید از آموزش های با کیفیت ما استفاده کنند، برگزاری کلاس ها را با توجه به تعداد هنرجویان در یک کلاس به سه سطح خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی تقسیم بندی کردیم.

با این تفاسیر شما می توانید با هر نوع هزینه و زمانی در کلاس های خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی شرکت کنید.

برای اطلاع باید بگم که تعداد هنرجویان در بخش خصوصی 3 نفر، در بخش نیمه خصوصی 8 نفر و در بخش گروهی 15 نفر است. دقت داشته باشید که تعداد هنرجویان تاثیر مستقیم در کیفیت آموزش ندارد، ولی ممکن است از مزایای یک آموزش ایده آل می کاهد.

بعد از گذراندن دوره آموزش آرایش و پیرایش ، شما مهارت های زیر را خواهید داشت

بعد از گذراندن دوره تخصصی آرایش و پیرایش، شما می توانید به سادگی تمام خدمات آرایش و پیرایش پایه و ابتدایی مثل کوتاه کردن مو را به مشتری ارائه دهید و به طور مستقیم و بدون نیاز به هیچ آموزش دیگه ای وارد بازار کار شوید. همچنین شما با تجربیاتی که در این دوره کسب می کنید، می توانید خیلی راحت در بازار کاری برای خود جا باز کرده و مشغول کار شوید.

بازار کاری آرایش و پیرایش چطوره؟

با توجه به این که آرایش و پیرایش، اولین خدمتی هستند که یک فرد برای آرایشگاه رفتن آن را امتحان می کند، می توان نتیجه گرفت که شما اگر به خوبی عمل کنید، مشتریان زیادی خواهید داشت و کسب درآمد خوبی خواهید کرد.

ولی با توجه به این که تعداد رقبا در این کار زیاده، شما باید از دوره های تخصصی تر دنیای تحول برای قوی تر کردن خود استفاده کنید. بدین ترتیب شما می توانید درآمد متوسط این کار را با ارائه خدمات متنوع دیگر به درآمد بالا تبدیل کنید.

بازار کاری آرایش و پیرایش چطوره؟

هزینه و زمان برگزاری دوره آموزش آرایش و پیرایش با مدرک معتبر فنی و حرفه ای

هزینه و زمان برگزاری دوره آموزشی آرایش و پیرایش طبق جدول زیر بوده و در صورت هر گونه تغییر در زمان برگزاری دوره به شما از طریق پشتیبانی اعلام می شود.

نام دوره آموزشی دوره آموزش آرایش و پیرایش
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش 15 ساعت
شهریه کلاس عمومی 1.200.000 هزار تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی 1.900.000 هزار تومان
شهریه کلاس خصوص 2.300.000 هزار تومان
تاریخ شروع دوره روز های شنبه ساعت 18 الی 20

ابزار مورد نیاز در دوره تخصصی آرایش زنانه و دوره آموزش آرایش و پیرایش

با توجه به سرفصل های دوره آموزش آرایش و پیرایش که قبل تر گفته شد، شما نیاز به ابزاری دارید که در طول دوره باید از آن ها استفاده کنید. با توجه به تنوع سر فصل ها شما به ابزار زیادی نیاز دارید که از حوصله این مقاله خارج بوده و به همین سبب فقط تعدادی از ابزار مورد نیاز این دوره بررسی و معرفی می شود.

 • خط چشم، رژ لب، رژ گونه، سایه و مداد ابرو
 • کلاه مش، قلاب، انواع شانه، کاسه و قلم رنگ
 • کلیپس فلزی و پلاستیکی، دستکش پلاستیکی و نخی، پیش بند و بیگودی فر
 • ماشین موزر، تیغ پشت گردن، کاردک و بیگودی
 • و …

نکته مهم: برای خرید ابزار دوره تخصصی پیرایش زنانه می توانید از طریق خود آکادمی اقدام کنید یا از ما در خرید محصولات با کیفیت مشاوره دریافت کنید.

چرا باید دوره آموزش آرایش و پیرایش دنیای تحول را انتخاب کنیم؟

قبل تر هم گفتم که هدف از برگزاری دوره های دنیای تحول در وهله ی اول تعلیم شما برای ورود به بازار کار و کسب درآمد مستقیم از آرایش و پیرایش است. به علاوه بازار کار آرایش و پیرایش در ایران به شکل قابل قبولی بالا بوده و به همین سبب شما می توانید یک کسب و کار عالی برای خود راه اندازی کنید،

ولی قبل همه ی این ها شما باید به صورت تخصصی آموزش دیده باشید و تجربیات اساتید حرفه ای را داشته باشید. چیزی که شما یاد می گیرد، به صورت یک سبک درآمد و هر چقدر آموزش اولیه شما در دوره آموزش آرایش و پیرایش بهتر باشد، بهتر هم می توانید کسب درآمد کنید.

ویژگی های دوره آموزش آرایش و پیرایش

یکی از اصولی ترین رفتار ها برای انتخاب یک دوره آموزشی، بررسی ویژگی های دوره مذکور که به شما توصیه می کنیم حتی الامکان قبل از انتخاب هر چیزی ویژگی های آن را بررسی کنید.

برای این که بتوانید یک دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه خوب پیدا کنید، باید ویژگی هایی که در ادامه گفته می شود را در نظر داشته و بررسی کنید. از مهم ترین ویژگی هایی که یک دوره آموزش آرایش و پیرایش باید داشته باشید، می توان به موارد زیر اشاره نمود.

ویژگی های دوره آموزشی

 1. اساتید حرفه ای و مجرب

یکی از مواردی که تاثیر مستقیم در یادگیری هر فردی دارد، مدرس دوره است، به همین جهت ما از بهترین اساتید موجود برای دوره آموزش آرایش و پیرایش استفاده کرده ایم تا شما نه تنها آموزش ببینید، بلکه تجربه زیاد اساتید را نیز به همراه خود داشته باشید.

 1. ارائه مدرک معتبر

یکی از مهم ترین نکات دوره های آموزشی داشتن مدرک معتبر که می تونه برای ورود شما به بازار کار بسیار اهمیت داشته باشه.

در دوره آموزش آرایش و پیرایش با توجه به این که شما می توانید از طریق مدرک، اقدام به تاسیس سالن زیبایی و آرایشگاه کنید، مدرک خیلی مهم تر هم هست.

 1. هزینه عالی و کیفیت عالی تر

همیشه به دنبال دوره هایی باشید که نه تنها کیفیت بالا داشته باشه، بلکه قیمت مناسب هم داشته باشه. بدین ترتیب شما با انتخاب دوره های آموزشی دنیای تحول نه تنها بهترین هزینه، بلکه بهترین کیفیت را در اختیار خواهید داشت.

توصیه مهم: مهم ترین چیز در یک دوره آموزشی کیفیت بالای دوره است و باید اولویت اول شما قرار بگیرید، پس به خاطر هزینه پایین از کیفیت دوره هایی که ثبت نام می کنید، نزنید.

 1. جلسات تمرین اضافه و رایگان

دوره های عملی بدین شکل هستند که تا فرد به صورت عملی و مکرر به تمرین محتوای گفته شده نپردازد، نمی تواند نتیجه مناسبی بگیرد، بدین ترتیب شما باید در دوره هایی مثل دوره آموزشی آرایش و پیرایش دنیای تحول شرکت کنید تا از جلسات تمرینی اضافه و رایگان بهره مند شوید.

 1. پشتیبانی قبل، در حین و بعد از دوره

پشتیبانی یکی دیگر از ویژگی های مهم دوره های آموزشی است، زیرا که شما ممکن در هر جای دوره و حتی قبل آن برای انتخاب دوره یا نوع کلاس به مشکل بخورید، از این رو همواره باید به دنبال دوره هایی باشید که از شما پشتیبانی فعال کنند تا در زمان ایجاد مشکل به سادگی بتوانید، مشکل خود را حل کنید.

دوره های مرتبط با دوره آموزش آرایش و پیرایش

دوره آرایش و پیرایش می تواند یک انتخاب خوب برای شروع کسب و کار شما باشد ولی اگر بخواهید به صورت حرفه ای تر کسب درآمد کنید باید در دوره های تکمیلی مثل دوره میکاپ و گریم عروس، دوره رنگ و مش و دوره بافت مو هم شرکت کنید تا منبع درآمد بیشتری برای خودتان درست کنید.

به علاوه شما با شرکت در دوره های دیگه ما مثل دوره کاشت ناخن یا دوره اکستنشن مژه می تونید، کسب و کار خودتون رو گسترش بدید و کسب درآمد خیلی بالاتری داشته باشید.

سوالات متداول دوره آموزش آرایش و پیرایش

در این بخش به مهم و پر تکرار ترین سوالات کاربران و هنرجویان دوره آموزش آرایش و پیرایش و پیرایش پاسخ داده می شود که ممکن است سوال شما هم باشد ولی اگر سوالی که به دنبال آن ها هستید جزو سوالات زیر نیست، سوال خود را در قسمت کامنت بپرسید تا در کمترین زمان مهم به شما پاسخ داده دهیم.

دوره آموزش آرایش و پیرایش

 1. آیا این دوره به تجهیزات خاصی احتیاج داره؟

بله: دوره آموزش آرایش و پیرایش با توجه به محتوایی که دارد به ابزار خاصی نیاز دارد. البته این بدان معنا نیست که این ابزار غیر قابل دسترس باشند، فقط با توجه به گستردگی دوره، به ابزار زیادی احتیاج خواهید داشت.

 1. آیا دوره آرایش و پیرایش، دوره های مکمل هم داره؟

بله: دوره ارایش و پیرایش جزو دوره هایی هستند که به شکلی پیش نیاز و مکمل دوره هایی مثل دوره رنگ و مش، دوره شینیون، دوره گریم و میکاپ و موارد دیگر مثل دوره بافت مو است.

 1. بعد از گذراندن دوره می توان وارد بازار کار شد؟

دوره آموزش آرایش و پیرایش و تمام دوره های دیگر دنیای تحول برای ورود مستقیم شما به بازار کار طراحی شده اند. البته این که چقدر طول بکشد تا شما وارد بازار کار شوید به میزان یادگیری و استعداد خودتان بستگی دارد.

 1. پشتیبانی از دوره تا چه زمانی پابرجاست؟

پشتیبانی تیم دنیای تحول از هنرجویانش به صورت کامل بوده و قبل، در حین و بعد از دوره شامل حال شما می شود تا زمانی که مشکلات شما به طور کامل رفع شوند.

 1. آیا مدرک این دوره تاثیر مستقیم در کار من دارد؟

بله: شما با داشتن این مدرک نه تنها می توانید به سرعت کار پیدا کنید، بلکه می توانید سالن یا آرایشگاه خود را نیز تاسیس کنید.

 1. دوره آرایش و پیرایش در کجا برگزار می شود؟

تمامی دوره های دنیای تحول در خود آکادمی برگزار می شود و متاسفانه امکان برگزاری این دوره در مکان های دیگر وجود نداره.

 1. با مدرک این دوره می توان آرایشگاه تاسیس کرد؟

بله: دوره آموزش آرایش و پیرایش شامل 5 رشته اصلی زیبایی بوده و به بیان دیگر مدرک این دوره همان دیپلم آرایشگری قدیم است که می توان به وسیله آن آرایشگاه یا سالن زیبایی تاسیس نمود.

 1. مدت زمان آموزش دوره چقدر است؟

مدت زمان دوره آموزش آرایش و پیرایش با توجه به محتوای دوره حدود 15 ساعت است.

جهت مشاوره رایگان شرکت در دوره آموزش آرایش و پیرایش

همین الان با شماره 09910594548 تماس بگیرید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
لیزر کندلا

مطالب این سایت همیشه جزو بهترینهاست ممنون از اینکه برای مخاطبتون وقت میذارین