سومین همایش نخبگان تدریس زیبایی

دوره مدرسان زیبایی

سومین همایش نخبگان تدریس زیبایی در تهران برگزار شد.

در این همایش که با حضور ۲۰۰ نفر از مدرسان و علاقمندان به حوزه تدریس در لاین های مختلف آرایشی برگزار شد، برخی از مدرسان مطرح و فعال صنعت زیبایی نیز حضور داشتند.

در این همایش استاد مرتضی محمدی، صحبت خود را با داستان زندگی خود شروع کردند که چرا سخنرانی و تدریس را در حوزه زیبایی شروع کرده اند و چه سختی ها و مشقت هایی برای رسیدن به این مرحله کشیده اند.

دنیای تحول

در ادامه به مزایای یک مدرس حرفه‌ای اشاره کردند که یک مدرس از چه مزایا و ویژگی‌هایی برخوردار است.

پس از آن در خصوص رشد کسب و کار سخنرانی خود را ادامه دادند و به ۳ حوزه مهم در رشد کسب و کار یعنی تبلیغات، بازاریابی و برندسازی اشاره کردند.

پس از آنکه در خصوص رشد کسب و کار توضیحات مفصل و نکات مهمی را گفتند، در خصوص یکی از مهمترین موضوعات یک مدرس یعنی برگزاری ورک‌شاپ‌های آموزشی توضیح دادند که چرا آرایشگران در ورک‌شاپ‌ها شرکت نمی‌کنند و مشکلات تبلیغات و اطلاع رسانی مدرسان و برگزارکنندگان چیست که تعداد کمی در این برنامه‌های آموزشی شرکت می‌کنند.

بهترین سمینار

در ادامه به مهارتهای سخنرانی و نیز تهیه ویدئوهای آموزشی پرداختند که پشت صحنه تهیه ویدئوهای خودشان را هم به نمایش گذاشتند که باعث جلب توجه و خنده حضار شد.

نوشتن کتاب، از آموزش‌های مهم استاد محمدی در این همایش جذاب بود که یک روش آسان و سریع در تهیه کتاب را توضیح دادند و بایدها و نبایدهای یک نویسنده را متذکر شدند.

درآمدهای یک مدرس آرایشگری یکی از جذابیهای این همایش بود که روشها و راههای کسب درآمد یک مدرس را عنوان نمودند.

 

استاد مرتضی محمدی که دوره‌های مختلفی را برای آرایشگران و مدرسان آرایشگری برگزار کرده‌اند، پس از تایم استراحت و پذیرایی از دوستان به مشکلات مدرسان هم اشاره کردند که مدرس حرفه‌ای شدن و کسب درآمد بالا برای یک مدرس یه شبه اتفاق نمی‌افتد و معجزه‌ای در کار نیست. موانعی دارد که باید موانع را شناسایی و برطرف کرد.

به دور از حاشیه و توجه به حرف و حدیث‌های دیگران، مسیر اصلی را حفظ کرد و با سرعت پیش رفت.

دوره رشد ارایشگری

در دقائق پایانی این همایش، استاد محمدی دوره نخبگان تدریس زیبایی را معرفی کردند که عزیزان با شرکت در این دوره چه نتایجی به دست خواهند آورد که ۴ نفر از شرکت کنندگان در دوره‌های قبلی نیز نتایج خود را مطرح نمودند.

مرتضی محمدی دنیای تحول

شما می توانید ویس این همایش را به رایگان از اینجا دانلود نمائید و از آن استفاده نمائید.

 

3.9/5 - (15 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button