ثبت اطلاعات همکاران

ما در راستای حمایت و تبلیغ همکاران عزیز در صنعت زیبایی (آرایشگران، مدیران سالن های زیبایی، مدیران آموزشگاههای زیبایی، مدرسان، بیوتی تراپیست ها و…) تصمیم گرفتیم اطلاعات این عزیزان رو در قسمت های مختلف سایت نمایش بدیم.

این کار چه نفعی به حال شما داره؟

ما همه روزه در حوزه های مختلف محتوا تولید می کنیم و در این چند سال بیش از 200 مقاله در حوزه آرایشگری، آموزش آرایشگری و خیلی موارد دیگه مقاله و محتوای آموزشی تولید کردیم.

همه این ها باعث شده که خیلی از مردم عزیزمون به ما لطف داشته باشن و از سایتمون بازدید کنن. همچنین خیلی از این عزیزان که تمایل به ورود به این حرفه هستن برای دریافت مشاوره پیرامون احداث سالن، استخدام نیرو، افزایش درآمد و مواردی از این دست از ما مشاوره می گیرند و همه این ها افتخاری است برای ما که بتونیم خدمتی صادقانه به هموطنانمون داشته باشیم.

یروز تصمیم گرفتیم برای حمایت از کسب و کار هایی که در حوزه های مذکور فعالیت دارن بیایم و تبلیغات انجام بدیم،

اما به چه صورت؟

به این صورت که براشون یک پروفایل ایجاد کنیم. داخل این پروفایل تصاویر، اطلاعات ارتباطی از قبیل شبکه های اجتماعی، شماره های تلفن، لوکیشن، سایت اینترنتی و توضیحاتی که خودشون تمایل دارند رو به عنوان پرزنت کسب و کارشون به نمایش بذاریم.

پایین صفحه شون هم قسمتی باشه که مشتریان، دوستان و… بیان و نظرات و تاییدیه هاشون رو در حمایت از اون ها وارد کنند.

این تبلیغات خیلی میتونه مفید و موثر باشه. چون مشخصات شما به صورت رندوم در هر دسته بندی در زیر پست های سایت به نمایش در میاد و کاربر اطلاعات شمارو میبینه .

همچنین بخش هایی در سایت مشخص شدن که پیرامون دوره های آموزش آرایشگری و خدمات آرایشگری دارای محتوا هستند که در اون ها هم به صورت vip اطلاعات شما به نمابش در میاد.

در پایین همین متن فرمی آماده کردیم که با تکمیل اون میتونید در این بخش ثبت نام کنید. اگر هم از قبل ثبت نام کرده بودید و الان قصد بروز رسانی اطلاعاتتونو دارید میتونید از همین فرم استفاده کنید.

نکته مهم

حتما تصاویری که آپلود میکنید به صورت مربعی و حجمشون زیر 200 کیلوبایت باشه تا بتونیم بهترین نمایشو از تصاویر بگیریم.

هنوز سوال دارید؟ برای تماس با ما این جا کلیک کنید