مدرسان دوره میکروبلیدینگ حرفه ای

با کلیک روی تصویر مدرسان می توانید رزومه آن ها را مشاهده کنید

دوره آموزش صفرتاصد میکروبلیدینگ حرفه ای

آموزش میکروبلیدینگ
میکروبلیدینگ روشی نیمه دائم برای طراحی و فرم دادن به ابروهای ناقص و مشکل دارد است که طرفدارهای زیادی هم دارد. روش میکروبلیدینگ یکی از خدمات بسیار تخصصی زیبایی است که فقط کیفیت در آن بسیار مهم است، زیرا ریمو میکروبلیدینگ بسیار سخت است. اگر شما به صورت حرفه های آموزش میکروبلیدینگ ببینید و در نتیجه حرفه‌ای کار کنید، می توانید بازار کار میکروبلیدینگ را در اختیار بگیرید و به خوبی کسب درآمد کنید.
آموزش میکروبلیدینگ

 

همانطور که گفته شد، میکروبلیدینگ یکی از روش های تخصصی برای از بین بردن مشکلات ابرو است که با استفاده از کیسه های جوهر مخصوصی که در آن استفاده می شود، قسمت های مشکل دار ابرو را پوشش می دهد. خدمات میکروبلیدینگ به شدت تخصصی می باشد و برای کار روی مشتری حتما باید آموزش میکروبلیدینگ دیده باشید تا بتوانید به درستی این خدمات را برای مشتری ارائه کنید.
به علاوه با این که میکروبلیدینگ قابل ریمو کردن است، ولی این عمل بسیار سخت است و با توجه به تمام مطالب گفته شد، توصیه می شود قبل از انجام میکروبلیدینگ برای مشتری به صورت تخصصی آموزش میکروبلیدینگ را گذاشته باشید و مدرک معتبر اخذ کنید.

 

دوره آموزش میکروبلیدینگ

 

دوره آموزش میکروبلیدینگ که در دنیای تحول برگزار می شود، مانند دوره آموزش میکروپیگمنتیشن می باشد و دو قسمت تئوری و عملی تفکیک شده ولی کاملا وابسته دارد که در هر دو بخش شما به صورت کامل برای انجام تخصصی خدمات میکروبلیدینگ آموزش می بینید.

 

بخش تئوری دوره آموزش میکروبلیدینگ

 

دوره آموزشی میکروبلیدینگ با توجه به حساسیت بالایی که دارد در دو بخش جداگانه آموزش داده می شود که شما در بخش تئوری دوره بهداشت فردی، عوامل ایجاد بیماری، آشنایی با آناتومی صورت، رنگ پوست، آشنایی با ابزار میکروبلیدینگ، نحوه انجام میکروبلیدینگ، نحوه طراحی، نحوه حرکت دست، روش انتخاب رنگ مناسب و مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ را آموزش می بینید تا برای ورود به بخش عملی دوره آموزش میکروبلیدینگ آماده شوید.

همین الان درخواست مشاوره رایگان ثبت کنید.

با وارد کردن شماره تماس، مشخصات فردی و لاین تخصصی موردنظر از مزایای مشاوره رایگان با کارشناسان دنیای تحول بهره مند شوید و بهترین تصمیم را جهت شرکت در دوره آموزشی میکرو بلیدینگ حرفه ای اخذ کنید.

بخش عملی دوره آموزش میکروبلیدینگ

 

بعد از گذراندن بخش تئوری دوره آموزش میکروبلیدینگ، نوبت به بخش عملی دوره آموزش میکروبلیدینگ می رسد که در آن برای ابتدای کار با استفاده از مداد آرایشی شروع به ترسیم شکل اولیه ابرو می کنید و پس از تایید مدرس دوره، رنگی که قرار است برای رنگدانه ها استفاده کنید را انتخاب می کنید.بعد از این مرحله و قبل از انجام دادن میکروبلیدینگ باید از ژل بی حس کننده استفاده کنید تا فرد هیچ دردی احساس نکند؛ در نهایت شروع به انجام میکروبلیدینگ می کنید.
آموزش میکروبلیدینگ
نکته مهم : یکی از مواردی که در این دوره و در بخش عملی به شما آموزش داده می شود، میزان کشش پوست صورت است زیرا در صورت اشتباه و کشیدن زیاد پوست باعث برش های عمقی و ایجاد تورم می شوید و اگر پوست را کم بکشید، رنگدانه به محل مناسب تزریق نمی شود و عمر روش کاهش پیدا می کند که در هر صورت باعث نارضایتی مشتری می شود.

سرفصل های دوره آموزش میکروبلیدینگ

 • آموزش نکات بهداشتی قبل از شروع میکروبلیدینگ
 • آموزش طراحی ابروها قبل از میکروبلیدینگ
 • نحوه متقارن سازی ابروها
 • نحوه آماده سازی مشتری قبل از میکروبلیدینگ
 • آموزش میکروبلیدینگ لب
 • آموزش استفاده از ژل بی حس کننده
 • آموزش تکنیک نچرال
 • آموزش روش های تلفیقی میکروبلیدینگ
 • مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ
 • آموزش میکروبلیدینگ بدون خونریزی
 • آموزش مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ
 • آموزش ترمیم میکروبلیدینگ
 • و …

ویژگی های دوره‌ی آموزش میکروبلیدینگ دنیای تحول
 
شاید برای شما هم سوال باشد چرا باید دوره آموزش میکروبلیدینگ دنیای تحول را انتخاب کرد؟ در ساده ترین حالت به این سوال باید به این شکل پاسخ داد که شما با در نظر گرفتن ویژگی دوره‌ی آموزش میکروبلیدینگ دنیای تحول باید آن را انتخاب کنید، زیرا با توجه به کیفیت دوره از هر لحاظ، هزینه ای که پرداخت می کنید واقعا هیچ است.در ادامه بیشتر در مورد ویژگی های دوره آموزش میکروبلیدینگ دنیای تحول می گویم.
ویژگی دوره میکروبلیدینگ
 1. مدرس حرفه ای
مدرسان  این دوره را  سرکار فاطمه آقایی | سرکار خانم نسرین بیطرفان | سرکار خانم زهره صفری  تشکیل میدهند که  جزء مدرسان حرفه ای میکروبلیدینگ هستند که حاصل سال ها تجربه خود را با شما به اشتراک می گذارند.
 1. ارائه مدرک فنی و حرفه ای
یکی دیگر از ویژگی های آموزش میکروبلیدینگ دنیای تحول، ارائه مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای در پایان دوره است که برای ورود شما به بازار کار و کسب درآمد بسیار الزامی می باشد. دقت داشته باشید که شما در دوره به شکلی آموزش می بینید که به راحتی بتوانید در آزمون فنی و حرفه‌ای قبول شوید.
 1. هزینه کم در کنار کیفیت بالا!
احتمالا خیلی شنیده باشید که هزینه کم در کنار کیفیت بالا غیر ممکن است ولی دنیای تحول با توجه به اولویت قرار دادن شما و با توجه به هدف تعلیم متخصص، سعی کرده تا هزینه را به حداقل برساند و کیفیت را به حداکثر.
 1. تجهیزات و لوازم بروز
یکی دیگر از مزایای دوره میکروبلیدینگ دنیای تحول، استفاده از بهترین تجهیزات و لوازم بروز آموزشی میکروبلیدینگ می باشد که باعث می شود شما با تمام متدهای روز آشنا باشید و کامل ترین آموزش ممکن را بگذرانید. بد نیست بدانید که داشتن تجهیزات و لوازم بروز در افزایش سطح کیفی آموزش تاثیر مستقیم دارد.
 1. پشتیبانی کامل
یکی از مهم ترین ویژگی های کلاس آموزش میکروبلیدینگ دنیای تحول، پشتیبانی کامل دوره حتی بعد از اتمام دوره می باشد که باعث می شود هر زمان که به مشکل خوردید، بتوانید از خدمات پشتیبانی ما استفاده کنید. دقت داشته باشید که فرقی نمی کند که شما به پشتیبانی در قبل از دوره یا بعد از دوره احتیاج داشته باشید، به هر حال می توانید از متخصصین ما کمک بگیرید.

 

همین الان درخواست مشاوره رایگان ثبت کنید.

با وارد کردن شماره تماس، مشخصات فردی و لاین تخصصی موردنظر از مزایای مشاوره رایگان با کارشناسان دنیای تحول بهره مند شوید و بهترین تصمیم را جهت شرکت در دوره آموزشی میکرو بلیدینگ حرفه ای اخذ کنید.

برگزاری دوره میکروبلیدینگ در دنیای تحول

 

کلاس آموزش میکروبلیدینگ در دنیای تحول با توجه به تعداد هنرجویان در 3 سطح خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که شما می توانید با توجه به شرایط خود بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید. دلیل این روش برگزاری دوره های آموزشی در دنیای تحول، کاهش قیمت دوره بدون افت کیفیت است تا همه بتوانند در این دوره شرکت کنند و از یک آموزش تخصصی بهره ببرند.
البته باید به این موضوع نیز اشاره داشت که سرفصل های دوره میکروبلیدینگ در تمام سطح ها به یک شکل است و با کیفیت یکسان برگزار می شود، ولی مسلما زمانی که تعداد هنرجویان پایین تر باشد، شما با مدرس دوره بیشتر در ارتباط هستید و تخصصی تر می توانید در مورد مشکلات احتمالی خود در میکروبلیدینگ با مدرس مشورت کنید.بعد از گذراندن دوره میکروبلیدینگ شما تخصص های زیر را بدست می آورید
 
بعد از دوره آموزش میکروبلیدینگ که از صفر تا صد می باشد، شما آماده ارائه خدمات تخصصی میکروبلیدینگ هستید و می توانید در سالن های زیبایی مشغول به کار شوید. با توجه به این که این دوره مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای نیز دارد و در صورت قبولی در آزمون میکروبلیدینگ، می توانید مدرک معتبر اخذ کنید تا به صورت تخصصی تر فعالیت کنید.

 

بازار کاری میکروبلیدینگ

 

روش میکروبلیدینگ برخلاف روش میکروپیگمنتیشن که روشی دائمی است، نیمه دائمی باشد و با توجه به این موضوع افراد زیادی به سمت استفاده از خدمات میکروبلیدینگ می آیند که همین موضوع باعث می شود، بازار کاری میکروبلیدینگ بسیار خوب باشد و این موضوع زمانی بهتر هم می شود که میزان رقابت در این حوزه با توجه به تخصصی بودن آن خیلی کم باشد که در این صورت شما می توانید با ارائه خدمات میکروبلیدینگ با کیفیت، میزان درآمد خود را به خوبی افزایش دهید.

 

 

 

هزینه دوره آموزش میکروبلیدینگ با مدرک فنی و حرفه ای

هزینه دوره آموزشی میکروبلیدینگ و البته زمان برگزاری دوره میکروبلیدینگ طبق جدول زیر بوده و در صورت هر گونه تغییر در زمان برگزاری دوره به شما از طریق پشتیبانی اعلام می شود.

 

نام دوره آموزشی                                          آموزش میکروبلیدینگ

…………………………………………………………………………….

پیش نیاز                                                                ندارد مدت زمان
آموزش                                                                          12 ساعت
شهریه کلاس عمومی                                               2 میلیون تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی                                      3 میلیون تومان
شهریه کلاس خصوص                                              5 میلیون تومان
تاریخ شروع دوره                                                                            
 
سوالات متداول دوره آموزشی میکروبلیدینگ
 
در این قسمت از دوره میکروبلیدینگ به مهم و پر تکرار ترین سوالات هنرجویان دوره که می تونه سوال شما هم باشه می پردازیم.
دقت داشته باشید که سوالات زیر جزو پر تکرار ترین هاست و شاید جزو سوالات شما نباشه، پس اگر سوالی دارید که جزو لیست زیر نیست از طریق کامنت سوالتون را بپرسید.

 

 1. تجهیزات دوره میکروبلیدینگ را چگونه تهیه نمایم؟
 
شما به چندین روش می توانید تجهیزات دوره میکروبلیدینگ را تهیه کنید که ساده ترین روش خرید تجهیزات دوره میکروبلیدینگ از خود دنیای تحول است؛ اما اگر دوست دارید تجهیزات خود را از جای دیگری تهیه کنید، می توانید از مشاوره ما استفاده کنید.

 

 1. دوره میکروبلیدینگ مدرک فنی و حرفه‌ای هم داره؟
 
بله: در صورتی که بتوانید آزمون فنی و حرفه‌ای میکروبلیدینگ را قبول شوید، می توانید از مدرک فنی و حرفه‌ای این دوره نیز استفاده کنید.

 

 1. چقدر طول می کشه تا بعد از این دوره به درآمد برسم؟
 
این موضوع به میزان توانایی و یادگیری خودتان بستگی دارد و نمی توان زمان دقیقی برای آن مشخص نمود.

 

 1. آیا در این دوره روی پوست واقعی هم کار می شه؟
 
بله میشه در این دوره ها روی پوست واقعی هم کار کرد ، با حمایت و نظارت استاد بدون هیچ استرس و نگرانی

 

 1. آیا میکروبلیدینگ قابل ریمو کردن هست؟
بله: پیگمنت هایی که در این روش استفاده می شود به هیچ وجه هیچ لک یا تغییر در رنگ پوست ایجاد نمی کند و از این رو می توان میکروبلیدینگ ابرو را به وسیله‌ی نوعی حلال مخصوص رنگ ها پاک نمود.

 

برای افرادی که هیچ تخصصی درمیکروبلیدینگ ندارندکدام سطح مناسب است؟

فرقی ندارد که شما کدام سطح را انتخاب کنید زیرا سرفصل های یکسان می باشد ولی قطعا در صورت انتخاب سطح خصوصی و نیمه خصوصی، می توانید خیلی بهترین با استاد در ارتباط باشید و آموزش ببینید.
جهت دریافت مشاوره رایگان دوره آموزشی آرایش دائم، نام و شماره تماس خود را وارد کنید.
              یا از طریق واتساپ  با ما در تماس باشید: