چگونه برای دستیابی به خواسته ها ، باور خود را تقویت کنیم؟

فیزیک کوانتوم اثبات کرده است که در طبیعت نیروهایی وجود دارد که همان باور های انسانی است به هر چیزی که باور داشته باشیم همان اتفاق خواهد افتاد و برای دستیابی به خواسته ها بسیار مهم است. در عالم واقعی امکانات بسیار غنی و بی نهایت است و لی ما به وسیله قدرت تفکرمان بر زندگی شخصی خود تأثیر می گذاریم. در کائنات همه امواج به یکدیگر برخورد کرده و دارای ارتعاش می شوند. بستگی دارد ما چه امواجی به کائنات ارسال می کنیم. امواج یکسان، همدیگر را جذب می کنند.

 

برای دستیابی به خواسته ها فقط غیر ممکن، غیر ممکن است.

علم ثابت کرده است که غیر ممکن ها همان چیزهایی هستند که ما آنها را غیر ممکن می دانیم.

اگر باور داریم که در کاری موفق می شویم پس حتما موفق می شویم و اگر ترس داشته باشیم که شکست می خوریم پس حتما شکست خواهیم خورد.

ما همواره از نتایج یک کار احساس شکست یا موفقیت می کنیم در صورتی که بایستی از انجام آن کار احساس خوشبختی و موفقیت یا شکست کنیم.اگر در مسیر اشتباه قدم بردارید همان قدم اول به منزله شکست است و هرچقدر جلو بروید تبعات آن بیشتر خواهد بود. پس باید تلاش کنیم همان قدم اول را درست برداریم. اگر می توانستی خود را تغییر دهی، دوست داشتی چه کسی بودی؟ چه موانعی سر راهت هستند که تا کنون نتوانستی آنچه میخواهی باشی؟

 

 برای دستیابی به خواسته ها مغز انسان طبق دستور قلب عمل می کند.

شعاع دامنه انرژی قلب ۲/۵ متر است که تمام سلولهای بدن و حتی اطراف بدن را در بر می گیرد. مغز انسان خودسرانه عمل نمی کند، بلکه طبق سیگنال هایی که قلب می فرستد عمل می کند. علت اینکه بعضی از آرزوهایمان سریع برآورده می شوند و برخی دیگر برایمان محال است حتی اگر تلاش بسیاری کرده باشیم به ایمان و باور ما بستگی دارد که مرکز احساسات یعنی قلب ما آن ایمان و باور را ساطع می کند.

پیشنهاد می کنیم این مطلب را هم مطالعه نمایید  چگونه با نه گفتن ، تمرکز خود را برای کارهای مهم افزایش دهیم؟

موج ارسال اعتقاد ما به موضوعی هزار برابر بیشتر از امواج مغز است. به همین خاطر وقتی احساس غم و ترس می کنیم احتمال رسیدن ما به اهداف مان  به شدت کاهش می بابد. پس تمام آنچه ایمان داریم به مرحله ظهور خواهد رسید.

تمام آرزوهای ما از سمت مغز به سمت قلب ارسال می شود و اگر ما آن آرزو را باور کنیم و ایمان راسخ داشته باشید امواج انرژی آن به جهان هستی و کائنات ارسال خواهد شد و یقین داشته باشید که آنها برآورده خواهد شد. نیروی عشق، قوی ترین نیروی در اختیار بشر است. پس باید عاشق آرزوهای خود باشید تا بزرگترین انرژی مثبت در شما بوجود آید.

 

برای دستیابی به خواسته ها انرژی مثبت جذب کنید.

برای داشتن انرژی مثبت باید به دنبال چیزهایی باشید که برایتان امنیت خاطر، شادی، نشاط، سلامتی جسم و روح به ارمغان آوردند.

دوستان و خویشاوندانی که به شما انرژی می دهند؟

کارها و تفریحاتی که به شما انرژی و هیجان و نشاط می دهند؟

ترسیم گذشته ای شادتر و بهتر، آینده ای بهتر برای شما رقم خواهد زد. باید خود را متقاعد کنیم و گذشته خود را رنگامیزی کنیم و مهارتها، موفقیت ها، شور و نشاط و هیجانات خود را بیاد آوریم تا مسیر آینده برای ما هموارتر گردد.

 

تمرکز برای دستیابی به خواسته ها

برای موفقیت بایستی زندگی و موضوعات آن را ساده کرد و از پیچیدگی موضوعات پرهیز کنند. انسان باید به جای متمرکز شدن بر همه اموری که به گونه ای تمرکز آنان را از بین میرد، به موضوعی متمرکز شوند که به آن علاقه دارند.

پیشنهاد می کنیم این مطلب را هم مطالعه نمایید  فرمول طلایی برای دستیابی به اهداف

 

احساس شما نسبت به کاری که انجام می دهید چگونه است؟

همه فکر می کنند در موقعیت های دیگر شادتر خواهند بود. به هر کجا بروی آسمان همین رنگ است. شادی از این نشأت نمیگیرد که چه کاری انجام می دهیم بلکه شادی بخاطر این است که درباره آن کار چه احساسی داریم؟ البته برخی سرگرمی ها فقط باید سرگرمی باقی بمانند و قرار نیست هر سرگرمی بعنوان شغل انتخاب شوند.

جمعه  30 دی ماه

آخرین دوره ها در دنیای تحول آرایشگران
پیشنهاد می کنیم حتما مطالعه کنید

آیا می دانید هدف به چه معنا است؟ هنگامی که شما در...

هدف گذاری چیست؟ هدف گذاری یک مهارت بسیار قوی و نیرومندی است...

چگونگی دستیابی به هدف امروز از چالشی برای شما می گویم که...

مهارت هدف گذاری سلام می خواهم درباره مهارت هدف گذاری با یکدیگر...

چگونه هدف زندگی خود را پیدا کنید؟   امروز یک ماجرای جالبی...

هدف چیست؟ سلام امروز می خواهم درباره این با هم گفتگو کنیم...

نقش و نیروی هدف داشتن   سلام می خواهم برای شما از...

روش صحیح هدف گذاری   روش صحیح هدف گذاری چیست ؟ با...

هدف گذاری در زندگی شخصی   هدف گذاری در زندگی شخصی چیست...

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Call Now Button