چگونه به مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ رفتید؟

فرض می کنیم  که شما هم یکی از علاقمندان به ورزش فوتبال و آرزومند شرکت در مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ هستید. یکی از دوستان صمیمی تان که علاقه و اشتیاق بسیار بیشتری نسبت به شما به فوتبال دارد و از نظر کاری و مالی وضعیت بسیار مناسب تری دارد به شما پیشنهاد داده که باهم بابت تماشای مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ به روسیه سفر کنید. شما هم با هدف همراهی دوست صمیمی خود می پذیرید و به خودتان می گوئید هم فال است و هم تماشا.

 

بار سفر خود را برای رفتن به مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ ببندید.

دوستتان هرروز از شما پیگیری می کند تا پاسپورت خود را آماده کنید، شما هم مثل او دنبال یک تور یا تهیه بلیط و… باشید تا مقدمات سفر به مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸  را آماده کنید و شما هم در بین همه مشغله های کاری و خانوادگی گهگداری پیگیری هایی انجام می دهید.

سرانجام موعد برگزاری مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ و رفتن به روسیه فرا می رسد و شما در عین داشتن دغدغه های فراوان زندگی و مسائل کاری و خانوادگی، برخی امور کاری را به همکارتان سپرده، توصیه های لازم را به همسرتان انجام داده و به روسیه سفر می کنید.

مسابقات فوتبال جام جهانی 2018

 

تماشای مسابقات و تمرینات تیم ملی ایران

در آنجا بازی های ایران و برخی بازیهای دیگر که شاید نسبت به سایر مسابقات جذابیت بیشتری دارد شرکت می کنید، از شهرهایی همچون مسکو، سنت پترزبورگ، کازان، سارانسک و … دیدن می کنید. عکس یادگاری می اندازید. از بازاهایی که به منظور مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ برپا شده سوغات تهیه می کنید و ….  خلاصه تلاش می کنید با پولی که بابت این سفر از طریق وام یا قرض یا پس انداز خودتان تهیه کرده بودید نهایت استفاده را ببرید.

پیشنهاد می کنیم این مطلب را هم مطالعه نمایید  چگونه هدف زندگی خود را پیدا کنید؟

اما رفیق تان که عاشق پر و پا قرص فوتبال است در پوست خود نمی گنجد و در مسابقات بیشتری شرکت می کند تا از بازی های بیشتری در مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ استفاده کند و چون ارتباط خوبی با بازیکنان فوتبال دارد در تمامی تمرینات تیم ملی ایران شرکت می کند و خلاصه نهایت استفاده را از فرصت بوجود آمده می برد و واقعاً به یکی از آرزوها و خواسته های قلبی خود که حضور در مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ بوده است، دست پیدا می کند.

 

مسابقات فوتبال جام جهانی 2018

 

لذت بردن از سفر به روسیه

به نظر شما تفاوت حضور بین شما و ایشان در چیست و چه کسی از این سفر لذت بیشتری برده است؟ شما که بخاطر رفیق تان و در بین آن همه دغدغه کار و زندگی به مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸  رفتید یا رفیق تان که عاشق دلسوخته فوتبال است و بدون هیچ دغدغه ای نهایت استفاده را برده است؟

 

در طول زندگی ما چقدر از این گونه تصمیمات گرفته ایم که بنا به پیشنهاد یک دوست یا همکار منجر به صرف زمان و هزینه گردیده ولی در جهت اهداف اصلی زندگی مان نبوده و صرفاً بخاطر رفیق یا به بهانه خوشگذرانی انجام داده اید ولی بعداً متوجه شدید که اگر همان زمان، انرژی و هزینه را طور دیگری صرف می کردید نتایجی به مراتب بهتر کسب می کردید.

 

فارغ از فرصت ها و لذت هایی که از مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸  برده اید و یک خاطره نسبتاً خوبی بدست آورده اید ولی واقعاً یکی از دلائلی که افراد در زندگی نتایج بسیار زیادی کسب نمی کند همین تصمیمات یهویی و برنامه ریزی نشده است که با یک پیشنهاد  انجام می شود و ما را از دستیابی به اهداف اصلی دور می سازد.

پیشنهاد می کنیم این مطلب را هم مطالعه نمایید  چگونه یک خارپشت شدم تا به هدف خود دست پیدا کنم؟

 

هدف ما تفریح بوده است…

البته که اگر شرکت در مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ یکی از اهداف تفریحی یا حتی بخاطر موقعیت های مناسب در آنجا جزء هدف های کاری  بوده است و برای آن هدفگذاری و برنامه ریزی لازم از قبل انجام شده باشد قطعاً در پیشرفت شما نقش بسزایی خواهد داشت.

جمعه  30 دی ماه

آخرین دوره ها در دنیای تحول آرایشگران
پیشنهاد می کنیم حتما مطالعه کنید

آیا می دانید هدف به چه معنا است؟ هنگامی که شما در...

هدف گذاری چیست؟ هدف گذاری یک مهارت بسیار قوی و نیرومندی است...

چگونگی دستیابی به هدف امروز از چالشی برای شما می گویم که...

مهارت هدف گذاری سلام می خواهم درباره مهارت هدف گذاری با یکدیگر...

چگونه هدف زندگی خود را پیدا کنید؟   امروز یک ماجرای جالبی...

هدف چیست؟ سلام امروز می خواهم درباره این با هم گفتگو کنیم...

نقش و نیروی هدف داشتن   سلام می خواهم برای شما از...

روش صحیح هدف گذاری   روش صحیح هدف گذاری چیست ؟ با...

هدف گذاری در زندگی شخصی   هدف گذاری در زندگی شخصی چیست...

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Call Now Button