دوره آموزش آرایشگری

دوره آموزش آرایشگری

در این مقاله به مجموعه آموزش های تخصصی دنیای تحول که به صورت تئوری و عملی برگزار می شود، می پردازیم تا اگر دوست دارید در هر تمام حوزه های زیبایی به صورت تخصصی فعالیت داشته باشید و کسب درآمد کنید، بهترین منبع آموزشی با کم ترین هزینه ممکن را در اختیار داشته باشید. در این مقاله به دوره آموزش آرایشگری و دوره های پیرامون آن نیز اشاره می شود.

آموزش طراحی و کاشت ناخن

طراحی و کاشت ناخن، یکی از مهم ترین خدمات زیبایی است که درآمد بالایی هم دارد به شرط این که به صورت تخصصی و حرفه ای انجام شود. با توجه به بازار کاری کاشت ناخن که بسیار فرصت پذیر است، شما می توانید آموزش طراحی و کاشت ناخن حرفه ای را در دنیای تحول با بالاترین کیفیت بگذرانید و سپس به کسب درآمد بپردازید.

آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا حرفه ای

دوره آموزش کاشت ناخن دنیای تحول به صورت پایه ای می باشد به این معنا که آموزش کاشت ناخن از صفر تا صد به شما آموزش داده می شود تا بتوانید بعد از گذراندن دوره و اخذ مدرک مربوطه، به طور مستقیم به کسب درآمد بپردازید. دوره آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا حرفه ای دنیای تحول طبق سرفصل های فنی حرفه ای برگزار می شود، ولی برای این که شما بتوانید به صورت حرفه ای تر آموزش ببینید، این سرفصل ها توسط مدرس دوره، تغییراتی در راستای کاربردی تر شدن دوره پیدا می کند.

آموزش کاشت ناخن

چرا باید در آموزش کاشت ناخن و دیزاین دنیای تحول شرکت کنیم؟

دنیای تحول یکی از با سابقه ترین موسسات آموزشی در حوزه زیبایی است که استاندارد ترین دوره های آموزش کاشت ناخن و دیزاین را با بالاترین استاندارد ممکن برگزار می کند تا شما نه تنها بتوانید آموزش کاشت و طراحی ناخن ببینید بلکه بتوانید بعد از پایان دوره وارد بازار کار شوید و مستقیما کسب درآمد کنید. تمام دوره های آموزشی دنیای تحول دارای مدرک معتبر هستید که شما با قبولی در آزمون فنی و حرفه ای می توانید مدارک ذکر شده را اخذ و استفاده کنید.

هزینه آموزش کاشت ناخن

هزینه آموزش کاشت ناخن در دنیای تحول با توجه به این که کلاس های کاشت ناخن در سه سطح مختلف (از نظر تعداد هنرجویان) برگزار می شود، متفاوت بوده و رقمی بین 800.000 تا 1.500.000 هزار تومان برای شما هزینه خواهد داشت. مطالب درسی در سه سطح فوق هیچ فرقی ندارند ولی با توجه به این که کلاس های نیمه خصوصی و خصوصی تعداد هنرجوی کمتری دارند، می توان نتیجه گرفت شما زمان بیشتری در اختیار دارید تا با مدرس در ارتباط باشید و مشکلات خود را حل کنید.

بعد از دوره آموزشی طراحی و کاشت ناخن چه مهارت هایی بدست می آوریم؟

بدست آوردن مهارت در هر کسب و کار یا آموزشی به میزان علاقه، اشتیاق و قدرت یادگیری فرد دارد، ولی فارغ از این موضوع و با توجه به این که این دوره، کامل ترین دوره آموزش طراحی و کاشت ناخن است، می توان نتیجه گرفت که شما بعد از این گذراندن این دوره، می توانید به صورت حرفه ای از طریق کاشت و طراحی ناخن کسب درآمد کنید.

دوره تخصصی کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن در منزل

برای این که بتوانید به صورت حرفه ای تر در حوزه زیبایی و کاشت ناخن فعالیت داشته باشید، باید در نقش مدرس ظاهر شوید و آموزش کاشت ناخن در منزل یا سالن زیبایی برگزار کنید تا درآمد خیلی بیشتری داشته باشید از این رو شما به مدرک مربیگری کاشت ناخن نیاز دارید که می توانید از طریق دنیای تحول به این افتخار نیز دست پیدا کنید.

پاکسازی پوست

مراقبت از پوست در طول روز کار سختی است که خیلی از ما حتی با اصول صحیح آن نیز آشنا نیستیم و بدین شکل، پوست ما در معرض مشکلات مختلف پوستی مانند نور خورشید قرار می گیرد و جوانی خود را از دست می دهد. با توجه به این موضوع ما نیاز به پاکسازی پوست از انواع مشکلات داریم که توسط سالن های زیبایی انجام می شود و بازارکاری خوبی هم دارد و شما نیز می توانید در این بازار سهیم باشید به شرطی که به صورت تخصصی آموزش پاکسازی پوست دیده باشید، پس اگر به دنبال بهترین دوره پاکسازی پوست در تهران هستید بهترین انتخاب شما دنیای تحول است.

آموزش پاکسازی پوست

یکی دیگر از دوره های خوب دنیای تحول که به وسیله آن می توانید کسب درآمد کنید، دوره آموزش پاکسازی پوست است. در دوره پاکسازی پوست، با تمام روش های پاکسازی پوست آشنا می شوید و به صورت عملی تمام روش های کارآمد پاکسازی پوست را آموزش می بینید. در حال حاضر دوره پاکسازی پوست از مبتدی تا حرفه ای در تهران و شهر های دیگر برگزار می شود که در ادامه معرفی می شوند نیز برگزار می شود.

آموزش پاکسازی پوست

  • آموزش پاکسازی پوست با مدرک در اهواز
  • آموزش پاکسازی پوست با مدرک در مشهد
  • آموزش پاکسازی پوست با مدرک در شیراز

آموزش پاکسازی پوست با دستگاه

یکی از قسمت مهم دوره تخصصی آموزش پاکسازی صورت که به شکل حرفه ای و تخصصی آموزش داده می شود، آموزش پاکسازی پوست با دستگاه است که برای پوست های مختلف استفاده می شود. شما با یادگیری پاکسازی پوست با دستگاه می توانید درآمد خود از پاکسازی پوست را به شدت افزایش دهید. البته برای یادگیری بهترین شما جزوه آموزش پاکسازی پوست ارائه می شود و خود شما نیز می توانید از تمام نکاتی که به نظرتان مهم است، جزوه برداری کنید.

قیمت کلاس پاکسازی پوست

هزینه دوره پاکسازی پوست مانند دوره طراحی و کاشت ناخن با توجه به سطح های برگزاری کلاس که فقط در تعداد هنرجویان فرق دارد، متغیر می باشد و به طور کلی قیمت کلاس پاکسازی پوست در موسسه دنیای تحول بین 1.000.000 تا 1.600.000 هزار تومان می باشد که شما می توانید با توجه به شرایط خود، بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید.

آموزش آرایشگری بانوان

یکی دیگر از دوره های منحصر به فرد دنیای تحول که به صورت کاملا حرفه ای برگزار می شود، دوره آموزش آرایشگری از صفر تا صد است که براساس سرفصل های فنی و حرفه ای تدریس می شود ولی با استاندارد بالاتری. دوره آموزش آرایشگری زنانه از اهمیت بالاتری نسبت به بعضی از دوره ها مثل دوره آموزشی کوپ یا بافت مو دارد و می توان دوره آموزش آرایشگری بانوان را یکی از پیش نیاز های اصلی سایر دوره های آرایشگری دانست (البته نه تمام دوره ها).

دوره آموزش آرایشگری

قیمت آموزش آرایشگری زنانه

همانطور که در دو دوره قبل هم اشاره شد، قیمت دوره آموزش آرایشگری زنانه به تعداد هنرجویان حاضر در کلاس بستگی دارد و می تواند قیمتی بین 1.200.000 تا 2.300.000 داشته باشد. البته این دوره یکی از بهترین راه های کسب درآمد از سالن های زیبایی است که هزینه مذکور را در کوتاه ترین زمان ممکن به شما برمی گرداند.

تفاوت دوره آرایشگری با سایر دوره های دنیای تحول

این دوره یا سایر دوره های دنیای تحول از نظر آموزشی یا هزینه هیچ تفاوتی با هم ندارند و شما با معقول و بهترین هزینه ممکن وارد بهترین دوره آموزشی می شوید. تنها تفاوت این دوره با سایر دوره های دنیای تحول در ارزش مدرک آن است که به واسطه آن می توانید سالن زیبایی خودتان را راه اندازی کنید ولی در دوره های دیگر با مدارک آن دوره نمی توانید سالن زیبایی راه اندازی کنید. دقت داشته باشید که فرقی ندارد که شما کجا آموزش دیده باشید و مدرک فنی و حرفه ای گرفته باشید؛ به هر حال فقط با مدرک آرایشگری می توانید سالن زیبایی تاسیس کنید نه مثلا مدرک کاشت ناخن فنی و حرفه ای.

برای آموزشگاه آرایشگری کجا برم؟

اگر می خواهید به صورت کاملا حرفه ای آموزش ببینید و بعد از گذراندن دوره آرایشگری به سرعت کسب و کار خود را ایجاد کنید یا در سالن های زیبایی دیگر مشغول شوید، باید به سراغ دوره های آموزشی دنیای تحول برید ولی اگر می خواهید فقط یک دوره آرایشگری معمولی گذرانده باشید که چیز زیادی به شما آموزش نمی دهد می توانید به تمام مراکز زیبایی و برگزار کننده گان دوره های زیبایی بروید، پس این که برای آموزشگاه آرایشگری کجا برم؟ به خود شما بستگی دارد که چگونه و برای چه چیزی آموزش آرایشگری زنانه را جزو هدف های خود قرار داده باشید.

بهترین آموزشگاه آرایشگری در تهران با مدرک فنی حرفه ای

بهترین آموزشگاه آرایشگری در تهران با مدرک فنی حرفه ای که در حال فعالیت است، موسسه ی دنیای تحول می باشد و این را ما نمی گویم، بلکه مدرسین و هنرجویانی که به هر نحوه با ما در ارتباط هستند، بازگو می کنند، پس اگر می خواهید به صورت حرفه ای در تخصصی و بهترین آموزشگاه آرایشگری آموزش ببینید، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دوره آموزش آرایشگری بانوان دنیای تحول در کجا برگزار می شود؟

دوره آموزش صفر تا صد آرایشگری زنانه که در موسسه دنیای تحول برگزار می شود، فقط در تهران و مناطق مختلف تهران می باشد و متاسفانه در حال حاضر امکان برگزاری این دوره ها در شهرستان یا استان های دیگر نمی باشد. اگر به دنبال آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهرانپارس، آموزشگاه آرایشگری زنانه در سعادت آباد، آموزشگاه آرایشگری زنانه در نارمک یا سایر مناطق تهران هستید، می توانید در دوره های تخصصی آرایشگری زنانه دنیای تحول شرکت کنید.

کراتینه مو چیست؟

یکی از مشکلات رایج که به دلایل مختلف ایجاد می شود، از بین رفتن قدرت و شفافیت موهاست که دلیل آن کمبود کراتین مو می باشد. کراتینه مو یکی از روش های تامین کراتینه مو است که به صورت موقت بوده و در واقع روشی است که در آن مواد شیمیایی که کراتینه مو را تشکیل می دهند به سر روش شیمیایی است که مواد کراتینه را به مو اضافه می کنند تا مو دوباره به حالت شفاف و مستحکم خود برگردد.

آموزش کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

همانطور که گفته شد، کراتینه مو یکی از روش های زیبایی است که برای ترمیم موهای مشکل دار استفاده می شود و درآمد نسبتا خوبی را برای شما ایجاد می کند به شرطی که به صورت تخصصی و حرفه ای روش های مختلف کراتینه مو را انجام دهید. با توجه به این موضوع که شما باید به صورت حرفه ای روش مذکور را انجام دهید، تصمیم گرفتیم تا آموزش کراتینه مو که به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی برگزار می شود را به شما معرفی کنیم.

آموزش کراتینه مو حرفه ای در دنیای تحول

آموزش کامل کراتینه مو در دنیای تحول اشاره به دوره ای داره که توسط مدرسین بهبود پیدا کرده تا شما به بهترین شکل آموزش ببینید؛ یعنی آموزش کراتینه مو حرفه ای در دنیای تحول نه تنها طبق سرفصل های فنی و حرفه ای پیش می رود، بلکه برای این که هنرجو به صورت حرفه ای و کاربردی تر آموزش ببینید دچار تغییرات شده و سرفصل های بیشتر و کامل تری در آن آموزش داده می شود.

آموزش کراتینه مو با مواد برزیلی

یکی از روش های پرطرفدار در کراتینه مو، کراتینه مو برزیلی است که در این دوره به صورت کاملا حرفه ای آموزش داده می شود و به بیان ساده تر شما آموزش کراتینه مو با مواد برزیلی از صفر تا صد را به صورت تخصصی و به شکلی یاد خواهید گرفت که دیگر نیاز به هیچ آموزشی نداشته باشید. البته آموزش تخصصی و کامل در مورد تمام سرفصل های آموزش کراتینه مو رعایت شده و فقط مختص به آموزش کراتینه برزیلی یا آموزش کراتینه مو بدون قرنطینه نمی شود، زیرا هدف ما آموزش گام به گام کراتینه مو است تا شما بعد از گذراندن دوره بتوانید وارد بازار کار شوید.

قیمت آموزش کراتینه مو

قیمت آموزش کراتینه مو مانند تمام دوره های دنیای تحول می باشد و با توجه به این که دوره های دنیای تحول در سه سطح کلاس بندی که فقط از نظر تعداد هنرجو تفاوت دارند برگزار می شود، شما باید هزینه متغیری با توجه به انتخاب خود بپردازید؛ مثلا اگر به سراغ کلاس های گروه بروید باید هزینه ای بالغ بر 850.000 هزار تومان بپردازید ولی اگر به سراغ کلاس های نیمه خصوصی بروید، مبلغ 1.250.000 هزار تومان و اگر به سراغ کلاس های خصوصی بروید باید مبلغ 1.750.000 هزار تومان بپردازید.

تفاوت آموزش کراتینه مو در منزل و آرایشگاه

در آموزش کراتینه مو در خانه، شما هیچ ارتباط مستقیمی با مدرس ندارید مگر این که کلاس خصوصی ثبت نام کرده باشید و هزینه به مراتب بالاتر از حضور در دوره های خصوصی دنیای تحول پرداخت کرده باشید. به علاوه شما در آموزش کراتینه مو زنانه در خانه، نمی توانید به صورت کاملا حرفه ای آموزش ببینید، زیرا این خدمات باید به صورت عملی انجام شود و ممکن است با توجه به محدودیت های شما مدرس از این کار صرف نظر کند.

آموزش کراتینه

از همه مهم تر اگر قصد آموزش کراتینه مو در خانه را داشته باشید، نمی توانید مدرک معتبر فنی و حرفه ای اخذ کنید و باید برای آن آزمون جداگانه بدهید که مستلزم هزینه زیاد می باشد. به علاوه اگر شما بخواهید، آموزش کراتینه مو در منزل را به صورت خود آموز ببینید و یاد بگیرید، مسلما نمی توانید تمام استاندارد های کار را یاد گرفته و اصول کار به اشتباه برای شما جا می افتند و کار شما حرفه ای نخواهد بود حتی اگر مدرک هم بتوانید بگیرید.

آموزش گریم و میکاپ تخصصی

آموزش تخصصی گریم یکی دیگر از مجموعه آموزش های تخصصی دنیای تحول می باشد که با بالاترین استاندارد ممکن آموزش داده می شود. یکی از مهم ترین مهارت هایی که هر آرایشگر با داشتن آن به صورت حرفه ای می تواند کسب درآمد داشته باشد، خدمات میکاپ و گریم عروس است. آموزش تخصصی گریم، جزوه دوره های بسیار مهم دنیای تحول است که با حساسیت بسیار بالا تدریس می شود و دلیل این اهمیت بالا، بازارکاری و میزان درآمد این حوزه است.

دوره آموزشی میکاپ

در دوره آموزش میکاپ دنیای تحول شما به صورت حرفه ای ولی از پایه، آموزش میکاپ و گریم را تحت نظر بهترین مدرسین این حوزه می بینید تا بتوانید به سرعت وارد بازار کاری شوید. با توجه به این که آموزش گریم عروس یک دوره کاملا تخصصی است، باید تمام تلاش‌تان را برای یادگیری با بالاترین استاندارد بکنید تا بتوانید با بالاترین درآمد ها رو به رو شوید. هزینه اموزش گریم فوق تخصصی عروس در آموزشگاه های دیگر به شدت بالاست که با توجه به این موضوع، دنیای تحول تمام سعی‌اش را برای کاهش هزینه ها نموده است اما به هیچ وجه از کیفیت دوره کاسته نشده.

دوره آموزش میکاپ

هزینه آموزش گریم و میکاپ

هزینه آموزش تخصصی میکاپ در دنیای تحول به نحوه ی حساب شده است که همه ی هنرجویان فارغ از هر نوع شرایطی بتوانند در دوره مذکور ثبت نام کنند. به علاوه هزینه آموزش گریم و میکاپ دنیای تحول با توجه به تعداد هنرجویان در یک کلاس کاهش می یابد. به طور کلی هزینه آموزش گریم و میکاپ از 1.500.000 شروع و تا 3.000.000 نیز می رسد که پایین ترین هزینه ممکن با توجه به کیفیت آموزش در آموزشگاه گریم و میکاپ دنیای تحول است. دقت داشته باشید که تفاوت سطح کلاس فقط در تعداد هنرجویان است نه پایین تر بودن کیفیت دوره، زیرا کیفیت و سرفصل های دوره در هر سه سطر به یک شکل می باشد.

آموزش میکاپ با مدرک معتبر

بد نیست که بدانید آموزش میکاپ با مدرک بین المللی در دنیای تحول برگزار نمی شود و فقط شما می توانید در دوره آموزش میکاپ با مدرک فنی و حرفه ای شرکت کنید که البته مدرک بسیار معتبری برای فعالیت داخل کشور است ولی اگر می خواهید به صورت حرفه ای تر فعالیت کنید، می توانید به سراغ دوره های آموزشی با مدرک بین المللی گریم و میکاپ بروید تا اعتبار بیشتری کسب کنید.

به این موضوع دقت داشته باشید که برای فعالیت های ابتدای نیازی به دریافت مدارک بین المللی ندارید و شرکت در دوره آموزش میکاپ با مدرک معتبر فنی و حرفه ای برای شما کافی است ولی اگر به هر دلیل می خواهید در دوره هایی با مدرک بین المللی شرکت کنید، بهتر است اول در دوره های آموزشی میکاپ با مدرک فنی و حرفه ای شرکت کرده و مدرک مربوط را اخذ کنید و سپس به سراغ سایر دوره ها بروید.

برای اطلاع از نحوه ثبت نام و شرکت در دوره های تخصصی با شماره 09910594548 در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین الان با ما تماس بگیرید
×