مدرسان این دوره

دوره آموزش تاتو
دوره آموزش تاتو
دوره آموزش تاتو

یکی از سخت ترین دوره های آموزشی و زیبایی، چه در زمان آموزش چه در زمان آزمون، دوره آموزش تاتو یا همان آرایش دائم است. با توجه به این که این دوره به صورت مستقیم با لایه میانی پوست در ارتباط است و رنگدانه ها را به این لایه وارد می کند، پس احتمال بروز بیماری هم بسیار بالاست.

از این رو اگر می خواهید در این دوره شرکت کنید قبل از هر کاری باید بدانید که یادگیری اصولی در این دوره بسیار الزامی بوده و باید تک تک سرفصل هایی که گفته می شود را به صورت عملی و زیر نظر مدرس تمرین کنید.

دوره آموزش آرایش دائم در دو بخش تاتو صورت و تاتو بدن برگزار می شود که مباحث هر بخش کاملا تفکیک شده و مجزا از هم بوده و شما در هر دو بخش به صورت کاملا تخصصی آموزش خواهید دید.

دوره آموزش تاتو بدن

دوره تاتو بدن هم مانند کلاس های آموزشی تاتو صورت بوده و در ابتدای دوره انواع پوست ها، رنگدانه ها و طرح های تاتو زدن بدن را آموزش می دهیم تا بتوانید در زمان ارائه خدمات به مشتری به بهترین شکل عمل کرده و کاریی با کیفیت تحویل دهید.

دقت داشته باشید که ریمو کردن تاتو بسیار سخت و در اکثر موارد کیفیت ریمو اصلا قابل قبول نیست، پس بررسی و یادگیری ساختار های مختلف پوست و رنگدانه بسیار مهم و حیاتی می باشد. در بخش سرفصل ها شما را بیشتر با مواردی که قراره آموزش ببینید آشنا می کنم.

دوره آموزش تاتو صورت

در دوره تاتو صورت به شما آموزش می دهیم که در ابتدای کار طرح دلخواه مشتری را با توجه به پوست او طراحی کرده و سپس به وسیله دستگاه هایی خاص پوست را برش دهید تا رنگدانه های مخصوص و ضد حساسیت را به قسمت میانی ابرو تزریق کنید.

این روش دائمی بوده و به وسیله آن مشکلات ابروی مشتری حل می شود. این دوره بسیار به دوره میکروپیگمنتیشن مرتبط است و دوره میکروپیگمنتیشن به عنوان پیش نیاز دوره اموزشی تاتو دائم نیز شناخته می شود.

البته دقت کنید که تاتو صورت فقط مختص به ابرو نبوده و برای لب و چشم هم استفاده می شود، ولی با توجه به استقبال این روش برای ابرو، بیشتر تمرکز ما روی ابروهاست تا لب و چشم، ولی به طور کامل نیز به این دو قسمت می پردازیم.

دوره تاتو صورت

سرفصل های دوره آموزش آرایش دائم

با توجه به این که آموزش صفر تا صد تاتو قرار است برگزار شود و با توجه به اهمیت دوره و هم چنین دو بخشی بودن دوره، می توان نتیجه گرفت که سرفصل های دوره بسیار طولانی و زیاد باشد که با توجه به استاندارد فنی و حرفه ای تعریف شده ولی برای کاربردی تر کردن این دوره به صورت حرفه ای تر درآمده، از این رو نمی توان تمام سرفصل ها را ذکر نمود.

سرفصل های تاتو صورت:

 • شناخت انواع صورت ها
 • آشنایی با انواع رنگ ها و بررسی رنگ های گرم و سرد
 • نحوه استفاده از سوزن ها در لایه های پوست
 • آموزش استفاده از دستگاه ها مختلف تاتو
 • نحوه استفاده از بی حس کننده
 • آموزش متقارن سازی ابروها
 • آشنایی با خطوط مختلف لب
 • آموزش نحوه سایه زدن
 • آموزش ترسیم خط لب
 • آشنایی با انواع فرم های چشم
 • آشنایی با بن مژه
 • ترسیم بن مژه متناسب
 • و …

سرفصل های تاتو بدن:

 • شناخت انواع پوست
 • بررسی انواع رنگدانه ها
 • تتو سبک لترینگ
 • تاتو سبک لیتل
 • تاتو سبک مائوری
 • تتو سبک تریبال
 • تاتو سبک سلتیک
 • تاتو سبک پولیگان
 • تتو سبک بلکورک
 • تاتو سبک اسکچ
 • تاتو سبک پرتره
 • تاتو سبک کوپل
 • و …

چرا گرفتن مدرک دوره آموزش تاتو اهمیت دارد؟

قبل تر گفته بودم که دوره آموزش تاتو جزو مهم ترین دوره های هر آکادمی و فرقی نمی کنه که این دوره در آکادمی دنیای تحول برگزار بشه یا هر آکادمی دیگه، زیرا با توجه به اهمیت این حرفه، آزمون گیرنده مطمئنا سخت گیری بسیار زیادی در زمان آزمون خواهد کرد.

البته نباید نگران باشید، چون ما در دوره آموزش تاتو برای ورود به بازار کار شما را آموزش می دهیم و مطمئن باشید اگر در زمان آموزش دقت کافی داشته باشید، در زمان آزمون هم هیچ مشکلی ندارید.

کمی از مسئله دور شدیم و به اهمیت مدرک تاتو نپرداختیم، دقت داشته باشید که تنها در صورتی می توانید تاتو بدن انجام دهید که تمام مجوز های لازم را داشته باشید و عملا بدون این مجوز و مدرک ها تمام تخصص شما فقط به درد خودتان می خوره و عملا هیچ استفاده ای نمی توانید از این مهارت ببرید.

هزینه و زمان برگزاری دوره آموزش تاتو با مدرک فنی و حرفه ای

هزینه و زمان برگزاری دوره آموزشی میکاپ و گریم عروس طبق جدول زیر بوده و در صورت هر گونه تغییر در زمان برگزاری دوره به شما از طریق پشتیبانی اعلام می شود.

نام دوره آموزشی آموزش میکاپ و گریم عروس
پیش نیاز دوره میکروپیگمنتیشن
مدت زمان آموزش ۲۹ ساعت
شهریه کلاس عمومی ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ هزار تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۲٫۸۰۰٫۰۰۰ هزار تومان
شهریه کلاس خصوص ۳٫۵۰۰٫۰۰۰ هزار تومان
تاریخ شروع دوره همه روزه

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر

در خصوص دوره آموزش اکستنشن مژه

همین الان با شماره  09196505242 تماس بگیرید.

دوره های مرتبط با دوره آموزشی تاتو

با توجه به این که دوره آموزش تاتو خیلی تخصصی و سخت می باشد، پس طبیعی است که به فکر دوره های مرتبط این آموزش هم باشید تا در کنار یا حتی قبل از این دوره از دوره های مرتبط استفاده کنید.

بدین ترتیب اگر می خواهید در دوره های مرتبط و پیش نیاز این دوره ثبت نام کنید، پیشنهاد می کنم که به دوره های میکروپیگمنتیشن و دوره میکرونیدلینگ ما سر بزنید. با استفاده از دوره های مرتبط می توانید درآمد خود را چند برابر کنید.

دوره تاتو

کلاس های آموزش آرایش دائم به چه شکل برگزار می شود؟

دوره های آموزشی ما با یک استاندار کلی که گروه های آموزشی را به سه بخش خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی تقسیم بندی می کنه، پایه ریزی شده و تنها تفاوت این دوره ها در تعداد هنرجویان است که هر چقدر تعداد هنرجویان بیشتر باشد، مسلما هزینه نیز کم تر است؛

اما در این دوره به خصوص توصیه می کنیم حتی المکان به سراغ دوره های خصوصی و نیمه خصوصی بروید تا در زمان آزمون برای گرفتن مدرک فنی و حرفه ای کار ساده تری داشته باشید.

لازم به ذکر است که دوره های خصوصی ما حداکثر با ۳ هنرجو، نیمه خصوصی با ۸ هنرجو و گروهی با ۱۵ هنرجو برگزار می شود که این موضوع به صورت مستقیم روی هزینه دوره و به طور غیر مستقیم روی کیفیت دوره تاثیر گذار است.

بعد از گذراندن دوره تخصصی تاتو شما قادر به انجام امور زیر هستید

بعد از گذراندن دوره آموزش تاتو شما قادر خواهید بود که به سادگی تمام نیاز های یک مشتری اعم از تاتوی ابرو، لب، چشم و بدن را به صورت کاملا تخصصی انجام دهید و قبل از هر کاری از طریق بررسی ساختار رنگدانه و پوست مشتری بهترین نوع و سبک آرایش دائم را برای مشتری انتخاب کنید.

ابزار و تجهیزات مورد نیاز دوره آموزشی تاتو

با توجه به تخصصی بودن دوره آموزش تاتو شما به ابزار و تجهیزات خاصی نیاز دارید که باید تهیه کنید. از جمله مهم ترین وسایل مورد نیاز در این دوره می توان به رنگدانه های ضد حساسیت، دستگاه میکروپیگمنتیشن، کارتریج سوزن، موچین، خط چشم، کاسه و برس رنگ ابرو، قلم بلید، پوست مصنوعی، دو ماشین تاتو، ۱۰ رنگ تاتو، پدال پایی، استرلیزه کننده سوزن و کرم بی حس کننده.

ابزار و تجهیزات مورد نیاز دوره آموزشی تاتو

قیمت دستگاه تاتو

دستگاه تاتو با توجه به مارک و کارایی هایی که دارند از قیمت های متفاوتی برخوردارند که از طریق این لینک « https://anahidshop.com » می توانید قیمت دستگاه های متفاوت را مشاهده و با توجه به نیاز خود اقدام به تهیه دستگاه تاتو نماید. به علاوه شما می توانید پک کامل ابزار مورد نیاز دوره تاتو را از خود آکادمی نیز تهیه کنید.

بازار کاری تاتو چطوره؟

تاتو به عنوان یک حرفه پرطرفدار و پردرآمد شناخته می شود که اگر فرد به صورت تخصصی در آن فعالیت کنه درآمد خیلی بالایی به دست میاره. با توجه به این موضوع که مدرک گرفتن این حرفه نیز سخت است، افراد کمتری به سراغ آن می روند و این یعنی رقیب کمتر برای شما و هم چنین درآمد بسیار بالاتر.

به طور خلاصه بگم که آرایش دائم یک راه بسیار عالی و تخصصی برای کسب درآمد از تاتو است و زمان نیز ثابت نموده که این حرفه را نمی توان به این سادگی ها از بین برد.

ویژگی های بارز دوره آموزش تاتو

با توجه به سطح بالا و تخصصی بودن این دوره، تصمیم بر آن شد تا این دوره را با نهایت کیفیت برگزار کنیم و شاید همین کیفیت مهم ترین انتخاب شما برای یک دوره ایده ال باشه. ولی خوب عوامل دیگه هم مثل هزینه و زمان برگزاری دوره هم در ویژگی های یک دوره تاثیر گذاره که ما تمام موارد را در پکیج آموزش تاتو بدن و صورت جمع آوری کردیم.

در ادامه با چند ویژگی کلاس آموزشی آرایش دائم آشنا می شویم.

ویژگی های دوره تاتو

 1. هزینه و کیفیت دوره

برای این که همه بتوانند در دوره های آموزشی تاتو شرکت کنند، ما به نحوی عمل کردیم که دوره در سه بخش مجزا تشکیل شود تا با هزینه های مختلف بتوان به تمام هنرجویان آموزش کاربردی برای ورود به بازار کار داد.

ولی خوب این موضوع می توانست به صورت غیرمستقیم روی کیفیت دوره نیز تاثیر بگذار که این موضوع هم در نظر گرفته شد و به شکلی عمل شد که کیفیت دوره بالاترین باشد.

 1. بهترین مربی های آموزشی

در تمام دوره های دنیای تحول سعی می کنیم که بهترین مدرسین موجود در حوزه مربوطه را برای آموزش هنرجویان انتخاب کنیم تا نه تنها به شما آموزش دهند، بلکه تجربیات چندین ساله خود را به شما منتقل کنند تا نه تنها آموزش ببینید بلکه با کار عملی نیز از نزدیک آشنا شوید.

مدرس این دوره نیز سرکار فاطمه آقایی و جزء مدرسان حرفه ای تاتو هستند که حاصل سال ها تجربه خود را با شما به اشتراک می گذارند.

 1. مدرک معتبر تاتو

در این دوره به شکلی به شما آموزش داده می شود که بعد از دوره بتوانید در آزمون دریافت مدرک فنی و حرفه ای تاتو شرکت کرده و قبول شوید. البته دقت داشته باشید شرط قبولی در این آزمون میزان توجه شما به آموزش ها و یادگیری آموزش های می باشد.

 1. پشتیبانی بی حد و مرز

ما همواره برای شما ارزش قائل هستیم و قبل، در حین و بعد از دوره آموزش تاتو از شما پشتیبانی می کنیم تا هیچ زمان به مشکل نخورید و در زمان مشکل بتوانید آن را به سادگی و با استفاده از کمک ما حل کنید. دقت داشته باشید که یکی از ویژگی های مهم در هر چیزی، پشتیبانی آن است که ما در این کار بهترین هستیم.

سوالات متداول دوره تاتو

در این قسمت به مهم و پر تکرار ترین سوالات کاربران و هنرجویان دوره های آموزشی آرایش دائم که ممکن سوال شما هم باشه، پاسخ می دهیم. اگر سوالی که به دنبال آن ها هستید جزو سوالات زیر نیست، سوالتان را در قسمت کامنت بپرسید تا در کمترین زمان به شما پاسخ بدم.

سوالات متداول دوره

 1. دوره آموزش تاتو چه تاثیر می تواند در درآمد من داشته باشد؟

حرفه و شغل تاتو یکی از بهترین روش های کسب درآمد های خیلی بالا است به شرطی که به صورت تخصصی در آن فعالیت داشته باشید.

 1. تاتو دقیقا به شکلی انجام می شود؟

در تاتو شما با استفاده از تعدادی سوزن به لایه میانی پوست فرد نفوذ می کنید و رنگدانه هایی که ضد حساسیت هستند را در آن قرار می دهید. این روش بدون درد و غیرتهاجمی می باشد.

 1. آموزش تاتو مبتدی است یا تاتو حرفه ای آموزش می دهید؟

سطح دوره آموزش تاتو از صفر تا صد بوده و شما به صورت مبتدی آموزش را شروع و به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی دوره را تمام می کنید.

 1. چرا آزمون آرایش دائم فنی حرفه ای سخت است؟

با توجه به این یک این روش حساس بوده و در صورت اشتباه می تواند باعث بروز بیماری های عفونی و پوستی شود، از این رو در این آزمون خیلی بیشتر سخت گیری می شود.

 1. مدرک دوره آرایش دائم چیست؟

در دوره آموزش تاتو به شما مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می شود. البته این مدرک در صورتی اعطا می شود که آزمون مربوطه را قبول شوید.

 1. آموزش تاتو ابرو در تهران برگزار می شود؟

بله: این دوره فقط در تهران و خود آکادمی برگزار می شود و با توجه به محدودیت ها امکان برگزاری دوره در خارج از تهران وجود ندارد.

 1. دوره آرایش دائم پیش نیاز هم داره؟

بله: دوره میکروپیگمنتیشن که خود به صورت تخصصی برگزار می شود، پیش نیاز دوره آموزش تاتو می باشد.

 1. در دوره تاتو با چند جلسه می توانم به صورت حرفه ای فعالیت کنم؟

این موضوع به میزان پشتکار و استعداد خود شما بستگی دارد و نمی توان زمان مشخصی برای آن ذکر نمود ولی توصیه می کنم عجله نداشته باشید و تمام دوره را به صورت کامل و با دقت سپری کنید.

 1. آیا دوره آموزش تاتو روی پوست طبیعی هم انجام می شود؟

خیر: با توجه به دائمی بودن تاتو و سخت و در برخی موارد غیر ممکن بودن ریمو تاتو نمی توان دوره را روی پوست طبیعی انجام داد و فقط روی پوست مصنوعی انجام شود.

 1. با مدرک آرایش دائم می توان آرایشگاه تاسیس کرد؟

خیر: برای تاسیس آرایشگاه یا باید دوره های مهارت هفت گانه را سپری کنید یا در دوره آرایش و پیرایش ثبت نام کنید.

جهت دریافت مشاوره رایگان دوره آموزشی آرایش دائم، نام و شماره تماس خود را وارد کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها