مدرس دوره کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

کراتینه مو که یکی از مهم ترین خدمات زیبایی است و برای احیای مو استفاده می شود. کراتینه مو یکی از روش های احیای مو می باشد که در صاف و براق شدن مو بسیار تاثیر گذار است.

این روش به صورت موقت بوده و باید در بازه های زمانی مختلف انجام شود که با توجه به همین موضوع بازار کاری خوبی دارد که در صورت علاقه به این حوزه می توانید با شرکت در دوره آموزش کراتینه موی دنیای تحول به صورت تخصصی آموزش ببینید و وارد بازارکار شوید.

آموزش کراتینه مو

کراتینه مو یکی از متداول ترین روش های ترمیم مشکلات مو اعم از وز شدن، خشک شدن، کاهش شفافیت و درخشندگی مو است. کراتینه مو جزو خدمات معمول سالن های زیبایی است که روند استفاده از آن در حال افزایش است.

ارائه خدمات کراتینه مو حساس است و باید به صورت تخصصی انجام شود، از این رو حرفه ای بودن آرایشگر یکی از مهم ترین عوامل در انجام و کیفیت کراتینه مو است.

با توجه به مطالب گفته شده، آموزش کراتینه مو برای افرادی که می خواهند وارد این حرفه شوند بسیار مهم است و باید حتما به صورت کاملا تخصصی و عملی برگزار شود تا فرد بتواند این روش را به درستی انجام دهد.

چرا آموزش تئوری کراتینه مو نمی تواند گزینه مناسبی باشد؟

خدمات کراتینه مو بسیار حساس است و هنرجو باید به صورت عملی با روش های مختلف کراتینه مو آشنا شود و نحوه انجام دادن آن را به صورت عملی آموزش ببیند. اشتباه در انجام کراتینه مو باعث ایجاد مشکلات مختلفی برای مشتری می شود که اصلا خوشایند نیست.

با توجه به این موضوعات اموزش تئوری کراتینه مو نمی تواند گزینه مناسبی باشد مگر این که در قالب یک دوره کامل و تخصصی با قسمت های تئوری و عملی همراه باشد.

دوره آموزش کراتینه مو

در دوره آموزش صاف کردن مو، شما با یک مجموعه از روش های صافی و احیای مو جهت از بین بردن مشکلات مو مانند کدری مو آشنا می شوید تا بتوانید به سادگی انواع موی مشکل دار را احیا کنید. در این دوره شما به وسیله مواد کراتین که باعث صافی مو می شوند، آموزش خواهید دید تا مشکلات مو را به سادگی حل کنید.

دوره آموزش کراتینه مو از صفر تا صد بوده و هیچ پیش نیازی ندارد که با توجه به این موضوع شما در هر سطحی می توانید در دوره شرکت کنید و آموزش ببینید.

دوره آموزش کراتینه مو

سرفصل های دوره آموزش کراتینه مو

دوره کراتینه مو که در دنیای تحول با بالاترین کیفیت و استانداردها برگزار می شود، با توجه به سرفصل های آموزش کراتینه موی فنی و حرفه ای پیش می رود.

با این تفاوت که سرفصل های دوره آموزش کراتینه مو به صورت حرفه‌ای تغییر کرده‌اند و شما کاربردی تر آموزش می بینید تا در زمان ورود به بازار کار با تخصص کامل و بدون نیاز به هیچ آموزش دیگری بتوانید فعالیت کنید و از طریق کراتینه مو کسب درآمد کنید.

با توجه به مطالب گفته شد، می توان از مهم ترین سرفصل های دوره آموزش کراتینه مو به موارد زیر اشاره نمود.

 • بررسی انواع مواد کراتینه مو
 • نحوه استفاده از ابزار تخصصی برای انجام کراتینه مو
 • آموزش انواع اتو موی مخصوص کراتینه کردن
 • بررسی و آموزش تخصصی انواع روش های کراتینه مو
 • بررسی و آموزش تخصصی کراتینه مو جهت صافی دائم
 • بررسی و آموزش تخصصی کراتینه مو جهت احیای موی آسیب دیده
 • آموزش مراقبت های قبل و بعد از کراتینه مو
 • آموزش نحوه مشاوره دادن به مشتری
 • معرفی منابع مهم برای دسترسی به اطلاعات بروز
 • و …

هزینه دوره آموزش کراتینه مو

هزینه دوره آموزش کراتینه مو با توجه به تعداد هنرجویان در کلاس آموزش کراتینه محاسبه می شود که با توجه به این موضوع برای ثبت در دوره کراتینه مو، شما 3 گزینه مختلف با توجه به هزینه ها در اختیار دارید که می توانید با توجه به شرایط خود بهترین گزینه را انتخاب کنید.

نام دوره آموزشی آموزش کراتینه مو
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش 8 ساعت
شهریه کلاس عمومی 2 میلیون تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی  3 میلیون و پانصد هزار تومان
شهریه کلاس خصوص  5 میلیون تومان
تاریخ شروع دوره همه روزه

بازار کاری کراتینه مو

با توجه به این که میزان مشکلات مویی در حال افزایش است و خدمات کراتینه مو جزو رایج ترین خدمات زیبایی است، می توان نتیجه گرفت که بازار کاری کراتینه مو بسیار خوب است و در صورت کار تخصصی می توانید درآمد خوبی داشته باشید.

البته اگر به دنبال کسب درآمد خیلی بیشتر از احیای مو هستید، می توانید در کنار روش کراتینه مو، سایر آموزش روش های احیای مو را نیز بگذرانید تا خیلی تخصصی تر بتوانید خدمات صافی مو ارائه کنید و به طبع درآمد بالاتری هم داشته باشید.

بازار کاری کراتینه مو

مهارت های شما پس از گذراندن کلاس آموزش کراتینه مو

با توجه به اولویت های دوره آموزش کراتینه مو، باید گفت که مهارت های شما پس از گذراندن کلاس آموزش کراتینه مو به این شکل است که قادر خواهید بود، تمام روش های کراتینه مو با هر نوع مواد کراتینه‌ای را برای هر فردی با هر مشکلی انجام دهید؛ بدون این که نیاز به آموزش دیگری داشته باشید.

به علاوه شما در این دوره با بدست آوردن تجربه اساتید دوره و پیشرفت و آموزش اصولی، می توانید به انتخاب اول هر سالن زیبایی تبدیل شوید. تمام این ویژگی ها بدون در نظر گرفتن مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای کراتینه موست که با در نظر گرفتن آن می توان به این شکل گفت که شما بعد از این دوره می توانید به راحتی وارد بازار کار شده و از طریق کراتینه مو کسب درآمد کنید.

بهترین مرکز آموزش کراتینه مو در تهران

اگر به دنبال بهترین مرکز آموزش کراتینه مو در تهران هستید و ملاک های کیفیت و قیمت خیلی برایتان مهم است، بدون شک بهترین گزینه برای انتخاب، آکادمی آموزشی دنیای تحول است که با بالاترین کیفیت ممکن به شما آموزش کراتینه مو ارائه می دهد. در ادامه با ویژگی های دوره کراتینه موی دنیای تحول بیشتر آشنا می شویم تا از انتخاب خود اطمینان حاصل کنید.

ویژگی های دوره کراتینه موی دنیای تحول

چرا باید دوره کراتینه موی دنیای تحول را انتخاب کرد؟ سوال بسیار خوبی که تنها با توجه به ویژگی های دوره کراتینه موی دنیای تحول، می توان به جواب آن رسید. اگر خیلی کلی بخواهیم به ویژگی های دوره کراتینه موی دنیای تحول نگاه کنیم باید به کیفیت بالا و هزینه پایین دوره اشاره کنیم؛

ولی اگر بخواهیم خیلی دقیق تر نگاه کنیم با به چند فاکتور زیر دقت داشته باشید. اگر می خواهید هر دوره و آکادمی دیگری را هم انتخاب کنید دقت داشته باشید که این ویژگی ها را داشته باشه 😉😉.

ویژگی های دوره کراتینه موی دنیای تحول

 1. بهترین اساتید کشور، مدرس شما هستند

همیشه گفتم که اگر مدرس شما خوب نباشد، هر چقدر هم که هزینه و وقت بگذارید، نمی توانید خوب آموزش ببینید که با توجه به این موضوع ما تمام تلاش خودمان را می کنیم که برای تمام دوره های دنیای تحول از بهترین اساتید کشور استفاده کنیم.

با توجه به این موضوع میشه نتیجه گرفت که در تیم مدرسین دنیای تحول فقط بهترین ها وجود دارند که نتیجه آن می شود تخصصی آموزش دیدن شما.

 1. ارائه مدرک معتبر کراتینه

یک دوره کامل باید از هر لحاظ کامل باشه و این یعنی دوره بدون ارائه مدرک معتبر کامل نیست که دنیای تحول اجازه برگزاری همچین دوره‌ای را به خودش نمیده. زمانی که شما در دوره کراتینه مو شرکت می کنید و آن را به اتمام می رسانید با یک آزمون خیلی راحت (با توجه به محتوای دوره) می توانید از مدرک فنی و حرفه ای که بسیار هم معتبر بهره مند شوید و این یعنی یک دوره کامل 😍 😍.

 1. هزینه کم در مقابل کیفیت بالا!

یکی از مهم ترین اولویت های دنیای تحول برای برگزاری دوره های آموزشی این است که هر فردی با هر شرایطی بتوانید از یک دوره با کیفیت بهره ببرد. با توجه به این موضوع ما تمام سعی خود را کرده ایم که هزینه دوره را کاهش بدهیم و در کنار آن همواره به دنبال افزایش کیفیت دوره باشیم که این یعنی هزینه کم در مقابل کیفیت بالا.

 1. تجهیزات و لوازم بروز دوره

در این دوره و البته تمام دوره های دنیای تحول از بروز ترین تجهیزات و موارد آرایشی استفاده می شود تا شما بتوانید به صورت اصولی آموزش ببینید. یکی از مزایای استفاده از تجهیزات بروز، یادگیری اصولی تر است که ما با توجه به این موضوع، سعی کرده ایم تا دوره آموزش کراتینه مو با استفاده از بهترین ابزار و مواد کراتینه برگزار شود.

 1. پشتیبانی کامل

به عنوان آخرین ویژگی آموزش کراتینه مو باید به این موضوع اشاره کنم که پشتیبانی دوره کراتینه مو بسیار حرفه ای است که همین موضوع باعث می شود شما تا مدت ها بعد از دوره به هر مشکلی که خوردید از طریق راه های مختلف بتوانید با پشتیبان های دنیای تحول که افراد کاملا حرفه ای و تخصصی هستند در ارتباط باشید و مشکلات خود را حل کنید.

دقت داشته باشید که پشتیبانی دوره از قبل ثبت نام در دوره شروع می شود و تا مدت ها بعد از دوره ادامه دارد که البته شما بعد از این مدت مذکور نیز، می توانید از پشتیبانی ما استفاده کنید.

سایر دوره های تخصصی دنیای تحول

دنیای تحول برگزار کننده دورهای تخصصی در زمینه زیبایی می باشد و دوره های تخصصی زیادی تا الان برگزار کرده که با استقبال بالایی برخوردار بوده‌اند که در همین راستا برای دسترسی ساده به دوره های تخصصی دیگر دنیای تحول به معرفی چند دوره تخصصی دنیای تحول می پردازیم.

دقت داشته باشید که این موارد فقط چند دوره تخصصی از دوره های دنیای تحول می باشد و اگر دوره‌ای که شما دنبال آن هستید در لیست زیر نیست با تیم پشتیبان دنیای تحول در ارتباط باشید.

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

دوره آموزش کاشت ناخن

دوره آموزش رنگ و مش

دوره آموزش اکستنشن مژه و مو

دوره آموزش پاکسازی پوست

دوره آموزش میکاپ و گریم عروس

دوره آموزش میکروبلیدینگ

دوره تخصصی آموزش شینیون

و …

سوالات متداول دوره آموزشی کراتینه مو

در این قسمت به مهم ترین سوالات یا سوالات متداول دوره آموزشی کراتینه مو که مهم و پر تکرار ترین سوالات هنرجویان دوره است می پردازیم. دقت داشته باشید که سوالات زیر جزو پر تکرار ترین هاست ولی به معنای وجود تمام سوالات نیست،

پس اگر سوالی دارید که جزو لیست زیر نیست از طریق کامنت سوالتون را با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول دوره آموزشی کراتینه مو

 1. آیا دوره کراتینه مو مدرک معتبر هم دارد؟

بله: در آخر و پایان دوره شما با قبولی در آزمون فنی و حرفه‌ای، مدرک معتبر کراتینه مو فنی و حرفه ای اخذ می کنید که برای ورود به بازار کار بسیار کاربردی است.

 1. آیا در دوره کراتینه مو با مواد کراتینه برزیلی و ژاپنی هم کار می شود؟

بله: در این دوره با انواع مواد کراتینه کار می شود. با توجه به این که روش برزیلی و ژاپنی جزو محبوب ترین روش های کراتینه هستند، مسلما این روش ها به صورت کامل آموزش داده می شوند.

 1. میزان درآمد فردی که تازه شروع به ارائه خدمات کراتینه کرده است چقدره؟

متاسفانه نمی توان مقدار دقیقی مشخص کرد زیرا یک فرمول ثابت برای ارائه قیمت ها وجود ندارد و شما با توجه به میزان مهارتی که در دوره کسب کرده‌اید و مکانی که در آن کار می کنید، درآمد بدست می آورید.

 1. آیا تنها فاکتور مهم برای شروع ارائه خدمات کراتینه مو، آموزش است؟

خیر: تجربه در کنار آموزش باعث می شود شما به یک متخصص تبدیل شوید که در این دوره نیز می توانید از تجربه متخصص و مدرس دوره استفاده کنید ولی هنوز هم به تجربه عملی بیشتری نیاز دارید.

 1. آیا دوره آموزش کراتینه مو پشتیبانی فعال هم دارد؟

بله: این دوره به مدت قابل توجهی بعد از دوره به شما پشتیبانی فعال و همه منظوره ارائه می کند تا هیچ مشکلی در طول مسیر کسب تجربه و کار نداشته باشید.

 1. آیا این دوره خارج از تهران هم برگزار می شود؟

بله: این دوره در صورت داشتن حد نصاب حداقل 5 نفر، در شهرهای دیگر هم برگزار می شود.

 1. آیا امکان برگزاری دوره آموزش کراتینه مو به صورت آنلاین برای افرادی که شاغل هستند وجود دارد؟

بله: این دوره به صورت آنلاین هم برگزار می شود و برای رفع اشکال و تمرین عملی هم می توانید حضوری تشریف بیاورید.

 1. سطح های مختلف آموزش کراتینه مو چه تفاوتی دارند و کدام بهتر است؟

سطح دوره های مختلف از نظر تعداد هنرجو در دوره متفاوت است به شکلی که در سطح گروهی حداکثر 20 نفر در سطح نیمه خصوصی حداکثر 8 نفر و در سطح خصوصی حداکثر 3 نفر می توانند شرکت کنند. بهترین نوع دوره نیز با توجه به شرایط شما مشخص می شود ولی در دوره خصوصی و نیمه خصوصی امکان یادگیری بیشتری دارید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها