موهایی کم پشت یکی از مشکلات متعدد خانم هاست که برای حل آن راه های مختلفی ارائه شده، یکی از بهترین روش های پر پشت و حجیم کردن موها استفاده از روش اکستنشن است. با توجه به استقبال از این روش، نتیجه می گیرم که دوره اکستنشن مو برای اینکه اکستنشن مو بازار کاری خوبی داره و به راحتی می شه از اکستنشن مو کسب درآمد کرد بسیار ضروری است.

پیشنهاد من برای این که بتوانید به صورت تخصصی اکستنشن مو انجام دهید، دوره آموزش اکستنشن مو دنیای تحول است که با بالاترین استاندارد و کیفیت ممکن به شما آموزش صفر تا صد اکستنشن مو می دهد.

دوره آموزش اکستنشن مو

دوره آموزش اکستنشن موی دنیای تحول کامل و بهترین دوره آموزش اکستنشن مو در تهران است و شما در این دوره به صورت کاملا عملی آموزش می بینید تا به روش های مختلف بتوانید مشکلات کم پشتی و حجم کم موهای مشتری را حل کنید.

دوره اکستنشن مو با بهره گیری از متود های جدید تهیه شده و زمانی که پا در این دوره می گذارید از صفر تا صد اکستنشن مو به شما توسط مدرسین حرفه ای ما آموزش داده می شود. تنها یک قدم برای ورود شما به بازار کار اکستنشن مو هست که این قدم ثبت نام در دوره های آموزشی اکستنشن مو دنیای تحول است.

دوره آموزش اکستنشن مو از صفر تا صد

همانطور که گفتم این دوره اکستنشن مو از پایه بوده و به هیچ پیش نیازی احتیاج ندارد. در این دوره شما در ابتدای کار با انواع موهای مورد استفاده در اکستنشن آشنا می شوید. در ادامه با تمام روش های اکستنشن مو آشنا شده و مزایا و معایب هر کدوم را متوجه می شید.

در دوره اکستنشن مو با انواع روش های پر کاربرد اکستنشن مو مثل اکستنشن مو با گره، اکستنشن مو با رینگ، اکستنشن مو با لیزر، اکستنشن مو با چسب حرارتی، اکستنشن موی طبیعی و اکستنشن مو با دوخت آشنا می شوید.

از آنجایی که موهای مصنوعی ارزان تر هستند، اکثر آموزشگاه ها از موی مصنوعی برای دوره های خود استفاده می کنند، ولی در دوره اکستنشن مو برای آموزش شما از موی طبیعی و مصنوعی در کنار هم استفاده می کنیم تا سطح کیفی آموزشی بیشتر بشه.

چرا اکستنشن مو خیلی طرفدار داره؟

داشتن موهای بلند مستلزم نگهداری و مراقبت اصولی است که غالبا افراد نمی توانند به شکل اصولی از موهای خود مراقبت کنند و همین موضوع باعث کم پشت و کم حجم شدن موها می شه، به علاوه اگر فرد شاغل باشه و یا به دلیل مو خوره نتونه موهاش را بلند کنه به مشکلات جدی بر می خوره.

اکستنشن مو با توجه به عوامل متعدد بهترین روش برای پر پشت و پر حجم کردن موهاست که می تونه اعتماد به نفس از دست رفته ی فرد رو بهش برگردونه. داشتن ظاهر زیبا در گروی موهایی بلند و پر پشت و اگر موهای شما کوتاه باید به سراغ اکستنشن مو بروید.

محبوبیت اکستنشن مو

سرفصل های دوره آموزش اکستنشن مو

همانطور که قبل تر هم گفتم این دوره اکستنشن مو کامل ترین دوره آموزشی اکستنشن مو در تهران است و طبق سرفصل های کامل فنی و حرفه ای ارائه می شود. البته این را هم بگم که با توجه به تغییرات روزانه در قسمت های مختلف اکستنشن مو، احتمالا مدرس دوره سرفصل هایی را برای یادگیری بهتر شما تغییر، حذف یا اضافه کند.

از مهم ترین سرفصل های دوره اکستنشن مو می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • شناخت ابزار و وسایل اکستنشن مو
 • میکرولینک، میکروبید و میکرولوپ
 • اکستنشن با موی طبیعی
 • اکستنشن با موی مصنوعی
 • اکستنشن مو با رینگ
 • اکستنشن لیزری مو (کراتین)
 • اکستنشن دوختی(گره ای)
 • اکستنشن چسبی (کلیپسی)
 • اکستنشن مو لاینی
 • ترمیم و ریمو اکستنشن

نحوه برگزاری دوره اکستنشن مو به چه شکل است؟

برگزاری کلاس ها در دنیای تحول فقط از دو جهت زمان و تعداد هنرجویان متفاوت است که زمان را تا حد زیادی می توان بدون هیچ هزینه ی اضافی تغییر داد، ولی تعداد هنرجویان ارتباط مستقیم با هزینه کلاس دارند و طبیعتا هر قدر تعداد هنرجو در کلاس کمتر باشد، هزینه هم کمتر می شود.

دقیق تر بگم که کلاس های دوره اکستنشن مو در سه سطح خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می شود و این سطوح تعداد هنرجویان مختلفی دارند و با توجه به مزایا و معایب هر کدوم هزینه هاشون هم کم و زیاد می شه.

بعد از گذراندن دوره اکستنشن مو شما قادر به انجام کارهای زیر هستید

اگر در دوره اکستنشن مو به خوبی سرفصل های ارائه شده رو یاد گرفته باشید به سادگی می تونید وارد بازار کار بشید و از اکستنشن مو کسب درآمد کنید. پس از تموم شدن دوره شما تمام روش های اکستنشن و نحوه انجام درست هر کدام را یاد گرفته اید و آماده هستید که به مشتریان ارائه خدمات دهید.

اصولا دوره های دنیای تحول با هدف ورود به بازار کار ارائه می شود و اگر شما در این دوره ها به دقت کار کرده باشید، می تونید به سادگی وارد بازار کار شوید.

بازار کاری اکستنشن مو چطور است؟

با وجود این که بلند کردن موها کاری سخت و نیازمند مراقبت های اصولی و درست است و با توجه به این که اکثر افراد به دلایل مختلف نمی توانند این کار را انجام دهند، به سراغ گزینه های ساده تر می روند و بهترین گزینه هم استفاده از روش اکستنشن مو است.

با تمام این تفاسیر اگر بتوانید به صورت حرفه ای در این رشته فعالیت کنید می توانید از درآمد متوسط و روبه بالایی برخوردار باشید.

بازار کاری اکستنشن مو

هزینه و زمان برگزاری دوره آموزش اکستنشن مو با مدرک فنی و حرفه ای

هزینه و زمان برگزاری دوره آموزشی اکستنشن مو طبق جدول زیر است و اگر هر گونه تغییری در زمان برگزاری کلاس ها رخ دهد به شما اطلاع داده می شود.

نام دوره آموزشی آموزش اکستنشن مو
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش ۷ ساعت
شهریه کلاس عمومی

۹۰۰٫۰۰۰ هزار تومان

شهریه کلاس نیمه خصوصی ۱٫۶۰۰٫۰۰۰ هزار تومان
شهریه کلاس خصوص ۲٫۲۰۰٫۰۰۰ هزار تومان
تاریخ شروع دوره اول هر هفته

وسایل مورد نیاز برای دوره اکستنشن مو

ابزار و وسایل مورد نیاز دوره آموزش اکستنشن در خود آکادمی در اختیار شما قرار می گیره. این ابزار شامل اتو مو، گیره جدا کننده مو، پلت های کراتینی، چیپ های اکستنشن، محافظ مو، چسب کراتین، رینگ، کلیپس و چسب حرارتی می باشد.

چرا باید برای دوره آموزشی اکستنشن مو به سراغ آکادمی دنیای تحول برویم؟

دوره های آموزشی ما تحت نظر بهترین مدرسین سطح کشور برگزار می شه و جامع ترین سرفصل های ممکن که طبق استاندارد فنی و حرفه ای و حتی بالاتر از آن است، شما را آموزش می دهیم. هدف از برگزاری این دوره ها پرورش متخصص است تا بتواند به سادگی وارد بازار کار شود،

یکی دیگه از مزایای دوره های ما که حتما باید آن ها را امتحان کنید، هزینه فوق العاده عالی این دوره ها نسبت به آموزش های ماست. خیلی خلاصه بگم، ورود به فضای کار نیازمند تجربه است و شما در این دوره ها حاصل تجربه اساتید برتر این رشته در سطح کشور را به همراه خود به بازار کار می برید.

ویژگی های دوره اکستنشن مو

دوره های اکستنشن مو که در دنیای تحول برگزار میشه از بهترین دوره های آموزشی اکستنشن مو در سطح تهران است و ویژگی های بی شماری داره. اگر بخوام مهم ترین ویژگی این دوره را در یک جمله بگم، می تونم بگم که شما بعد از گذراندن دوره اکستنشن مو به راحتی می تونید در بازار کار کسب درآمد کنید و اعتبار کسب کنید. در ادامه از ویژگی های این دوره ها بیشتر می گم.

ویژگی های دوره اکستنشن مو

 1. مدارک معتبر برای ورود به بازار کار

دوره ی آموزش اکستنشن مویی که ما برگزار می کنیم، دارای آزمون فنی و حرفه ای که با قبولی در اون به شما مدرک معتبر فنی و حرفه ای داده می شه و به راحتی می تونید وارد بازار کار بشید. هر قدرم حرفه ای باشید، داشتن مدرک برای ورود به بازار کار براتون حیاتی، پس چه بهتر که هم آموزش ببیند و هم مدرک معتبر بگیرید.

 1. تجربه ی بالای اساتید

کسی که می خواد چیزی رو یاد بگیره باید قبل از هر چیزی استاد خوبی داشته باشه که هم بتونه حرفه ای تدریس کنه و هم بتونه با شما به درستی ارتباط برقرار کنه. ما با در نظر گرفتن تمام این موضوعات بهترین مدرسین حوزه اکستنشن مو را در کنار خود گرد آوری کردیم تا شما بتونید به سادگی آموزش ببینید و برای ورود به بازار کار متخصص شوید.

 1. تجهیزات کامل و حرفه ای

تمام تجهیزات مورد نیاز دوره اکستنشن در دوره های ما در اختیار شما قرار می گیرد که بتوانید به صورت حرفه ای از این ابزار در راستای پیشرفت فردی استفاده کنید. یکی از اصولی ترین راه های یادگیری یک فرد با استاندارد روز، استفاده از تجهیزات بروز و کامل است که ما به این موضوع واقف بوده و آن را در دوره های آموزشی پیاده سازی کردیم.

 1. هزینه و کیفیت حرف اول را می زند

همیشه سعی کرده ایم که تمام افراد بتوانند از کلاس های آموزشی ما استفاده کنند و با بالاترین کیفیت آموزش ببینند. از این رو سعی کرده ایم که دوره های آموزشی با کیفیت بالا ولی هزینه کم تر را تهیه و توسعه دهیم تا همه بدون هیچ مشکلی بتوانند از آن استفاده کنند.

دوره های مرتبط با دوره اکستنشن مو

مو یکی از پردرآمد ترین بخش های زیبایی است که شما نه تنها از اکستنشن مو کسب درآمد کنید، بلکه می توانید با شرکت در دوره های دیگه مثل دوره بافت مو، دوره رنگ و مش و دوره کوتاهی مو منبع درآمد بیشتری برای خودتان درست کنید. به علاوه شما با شرکت در دوره های دیگه ما مثل دوره کاشت ناخن یا دوره میکرونیدلینگ می تونید، کسب و کار خودتون رو گسترش بدید و کسب درآمد خیلی بالاتری داشته باشید.

سوالات متداول دوره اکستنشن مو

در این بخش به مهم و پر تکرار ترین سوالات کاربران و هنرجویان دوره های آموزشی اکستنشن مو پاسخ داده می شود که ممکن است سوال شما هم باشد ولی اگر سوالی که به دنبال آن ها هستید جزو سوالات زیر نیست، سوال خود را در قسمت کامنت بپرسید تا در کمترین زمان مهم به شما پاسخ داده دهیم.

دوره اکستنشن مو

 1. آیا آموزش اکستنشن مو در خانه امکان پذیر است؟

خیر: دوره های دنیای تحول فقط در خود آکادمی و تحت نظر اساتید حرفه ای برگزار می شود.

 1. هزینه ی دوره های اکستنشن مو چقدر است؟

با توجه به این که کدام نوع دوره را انتخاب کنید هزینه می تواند بین ۹۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۲٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان باشد.

 1. آیا دوره اکستنشن مو مدرک معتبر نیز دارد؟

بله: بعد از گذراندن دوره و قبولی در آزمون فنی و حرفه ای به شما مدرک معتبر اعطا می شود.

 1. آیا دوره اکستنشن مو پیش نیاز دارد؟

خیر: این دوره از پایه شروع می شود و نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد.

 1. برای حرفه ای شدن باید چند جلسه بگذرونیم؟

این موضوع به سطح خودتان بستگی دارد. ولی توصیه می کنیم تمام جلسات را به صورت کامل بگذرانید.

 1. آیا دوره اکستنشن مو برای ورود به بازار کار نیز کاربرد دارد؟

بله: اصول و پایه دوره اکستنشن موی دنیای تحول برای ورود شما به بازار کار بوده و به شکلی آموزش می بینید که بتونید به سادگی وارد بازار کار بشید.

 1. آیا دوره اکستنشن مو پشتیبانی نیز دارد؟

بله: این دوره قبل، در حین و بعد از اتمام نیز شامل پشتیبانی می شود.

 1. آیا می توان با مدرک دوره اکستنشن مو سالن زیبایی تاسیس نمود؟

خیر: برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره های دیگری را سپری نمود و با این مدرک نمی تونید سالن زیبایی تاسیس کنید.

 1. آیا دوره اکستنشن مو با موی طبیعی نیز انجام می شود؟

بله: برای راحتی شما هم از موی مصنوعی و هم از موی طبیعی استفاده می شود.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها