دوره آموزش صفرتاصد میکرونیدلینگ حرفه ای

دوره میکرونیدلینگ یکی از تخصصی ترین دوره های آموزشی دنیای تحول است و برای آمادگی شما برای ورود به بازار کار این حوزه تدوین شده است. در دوره آموزشی میکرونیدلینگ شما به صورت تئوری و عملی آموزش می بینید و در انتهای دوره با قبول در آزمون فنی و حرفه ای، مدرک معتبر دریافت می کنید.

 

با حساسیت کار میکرونیدلینگ، این دوره به شکلی طراحی شده که شما از پایه تمام موارد کلیدی را یاد می گیرد و بعد از یادگیری موارد پایه به سراغ قسمت های پیشرفته دوره می رویم. به بیان دیگر دوره آموزشی میکرونیدلینگ از صفر تا صد بوده و تمام توانایی لازم برای ورود به بازار کار به شما آموزش داده می شود

مدرسان دوره میکروبلیدینگ حرفه ای

با کلیک روی تصویر مدرسان می توانید رزومه آن ها را مشاهده کنید

دوره میکرونیدلینگ

دوره میکرونیدلینگ در دو بخش تئوری و عملی برگزار می شود و شما در مرحله‌ی اول با اصول بهداشتی و نکاتی که در زمان میکرونیدلینگ باید بدانید آشنا می شوید. با توجه به این که میکرونیدلینگ به طور مستقیم با سلامتی فرد در ارتباط است و اگر به صورت اصولی انجام نشود باعث انواع بیماری ها می شود.

پس شما باید به همه چیز را به طور اصولی فرا بگیرید. یادگیری نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتقال انواع بیماری ها مهم می باشد.

بخش تئوری دوره آموزش میکرونیدلینگ

بعد از آشنایی کامل با اصول بهداشتی میکرونیدلینگ به سراغ کار با دستگاه های مختلف میکرونیدلینگ می رویم و کار با قلم میکرونیدلینگ (درماپن) را به شما آموزش می دهیم.

دوره میکرونیدلینگ

دوره میکرونیدلینگ در دو بخش تئوری و عملی برگزار می شود و شما در مرحله‌ی اول با اصول بهداشتی و نکاتی که در زمان میکرونیدلینگ باید بدانید آشنا می شوید. با توجه به این که میکرونیدلینگ به طور مستقیم با سلامتی فرد در ارتباط است و اگر به صورت اصولی انجام نشود باعث انواع بیماری ها می شود.

پس شما باید به همه چیز را به طور اصولی فرا بگیرید. یادگیری نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتقال انواع بیماری ها مهم می باشد.

بخش تئوری دوره آموزش میکرونیدلینگ

بعد از آشنایی کامل با اصول بهداشتی میکرونیدلینگ به سراغ کار با دستگاه های مختلف میکرونیدلینگ می رویم و کار با قلم میکرونیدلینگ (درماپن) را به شما آموزش می دهیم.

در بخش آخر نیز نکات مراقبتی بعد و قبل از انجام میکرونیدلینگ به شما آموزش داده می شود تا بعدا از انجام میکرونیدلینگ برای هر مشتری بتوانید به عنوان مشاوره و موارد مهم خود مراقبتی، مراقبت های بعد و قبل از میکرونیدلینگ را به مشتری انتقال دهید.

همین الان درخواست مشاوره رایگان ثبت کنید.

 

با وارد کردن شماره تماس، مشخصات فردی و لاین تخصصی موردنظر از مزایای مشاوره رایگان با کارشناسان دنیای تحول بهره مند شوید و بهترین تصمیم را جهت شرکت در دوره آموزشی میکرو بلیدینگ حرفه ای اخذ کنید.

بخش عملی دوره آموزش میکرونیدلینگ

پس از گذراندن بخش تئوری دوره میکرونیدلینگ، شما آماده ورود به قدم دوم آموزش میکرونیدلینگ بوده و باید به صورت عملی آموزش ببینید.

در مرحله عملی دوره میکرونیدلینگ به شما برای ابتدای کار، نحوه کار بر روی پوست مصنوعی آموزش داده و بعد آموزش تخصصی بر روی پوست مصنوعی به سراغ پوست صورت می رویم. برای شروع میکرونیدلینگ روی پوست صورت باید از کرم بی حس کننده که اثری بالغ بر ۴۵ دقیقه دارد استفاده شود و سپس با استفاده از درماپن شروع به ایجاد منافذ (با توجه به نوع دستگاه، تعداد و عمق منافذ متفاوت است) روی پوست صورت می کنید.

با توجه به مشکلاتی پوستی که میکرونیدلینگ قابل انجام روی آن ها می باشد، فرآیند میکرونیدلینگ حدود ۱۵ الی ۲۵ دقیقه زمان می برد و شما برای میکرونیدلینگ زمانی کافی را قبل از بین رفتن اثر کرم بی حسی دارید.

سرفصل های دوره آموزشی میکرونیدلینگ

تمام دوره هایی که در دنیای تحول برگزار می شوند، دارای سرفصل های سازمان فنی و حرفه ای بوده که به صورت حرفه ای تدریس می شود. ولی با توجه به تخصصی و حساس بودن دوره میکرونیدلینگ نسبت به دوره های دیگر، ممکن است مدرس برای یادگیری بهتر شما سرفصل هایی را تغییر یا افزایش دهد که این عمل در راستای افزایش کیفیت دوره میکرونیدلینگ می باشد.

به طور کلی سرفصل های دوره میکرونیدلینگ سازمان فنی و حرفه ای شامل موارد زیر می باشد:

 • بررسی آناتومی پوست
 • بیماری های رایج و مرتبط با میکرونیدلینگ
 • اصول بهداشتی و مراقبت های کار با تجهیزات پزشکی
 • آشنایی با میکرونیدلینگ
 • مزایا و عوارض احتمالی میکرونیدلینگ
 • معرفی کوکتل های درمانی
 • مراقبت های قبل و بعد از میکرونیدلینگ
 • آموزش تکنیک لک، اسکار، لیفت و جوان‌سازی پوست با میکرونیدلینگ
 • موارد منع میکرونیدلینگ
 • توصیه های دارویی قبل و بعد از میکرونیدلینگ
 • بررسی تفاوت های مزوتراپی و میکرونیدلینگ
 • استفاده از دستگاه های مختلف میکرونیدلینگ
 • میکرونیدلینگ روی پوست مصنوعی و طبیعی صورت
 • انواع میکرونیدلینگ ترکیبی، خشک و مزونیدلینگ
 • و …

نحوه برگزاری دوره میکرونیدلینگ به چه شکل است؟

نحوه برگزاری کلاس های میکرونیدلینگ تنها در تعداد هنرجویان متفاوت بوده و از این جهت می توان دوره های آموزشی میکرونیدلینگ را به سه دسته عمومی، نیمه خصوصی و خصوصی تقسیم بندی نمود.

با توجه به استاندارد های اعلام شده از سمت سازمان فنی و حرفه ای، تعداد هنرجویان در دوره های عمومی ۱۵، در دوره های نیمه خصوصی ۵ و در دوره های خصوصی ۳ نفر می باشد. البته این نکته نیز قابل ذکر است که این کلاس ها از لحاظ قیمت نیز متفاوت می باشند.


بعد از گذراندن دوره میکرونیدلینگ شما قادر به انجام کارهای زیر هستید؟

با توجه به این که دوره میکرونیدلینگ که در دنیای تحول برگزار می شود جزو بهترین دوره های میکرونیدلینگ در تهران است، پس می توان نتیجه گرفت که بعد از گذراندن این دوره شما قادر خواهید بود که به سادگی وارد بازار کار شده و از طریق میکرونیدلینگ کسب درآمد کنید.

دقت داشته باشید که میکرونیدلینگ یک کار تخصصی می باشد و از هر فردی نمی تواند آن را انجام دهد، از این رو می تواند یک کسب و کار عالی برای شما باشد.

بازار کاری میکرونیدلینگ چطور است؟

میکرونیدلینگ یک روش غیرتهاجمی برای رفع مشکلات متعدد پوستی مانند پیری زودرس، چین چروک و لک های صورت می باشد که طرفداران بسیار دارد. اما میکرونیدلینگ یک کار تخصصی بوده که تعداد کمی با توجه به میانگین جمعیتی که از این روش استفاده می کنند، می توانند میکرونیدلینگ را به صورت تخصصی انجام دهند.

از این رو اگر شما بتوانید به صورت حرفه ای میکرونیدلینگ انجام دهید، شک نداشته باشید که میکرونیدلینگ بهترین راه کسب درآمد شما خواهد بود.

هزینه دوره آموزش میکرونیدلینگ با مدرک فنی و حرفه ای

در هزینه دوره اموزشی میکرونیدلینگ عواملی مهمی نظیر نوع دوره (عمومی، نیمه خصوصی و خصوصی) دخیل هستند. پس اگر می خواهید از هزینه دقیق دوره میکرونیدلینگ اطلاع پیدا کنید از طریق پشتیبانی اقدام نماید تا نه تنها از هزینه های اطلاع پیدا کنید، بلکه از مشاوره رایگان دنیای تحول نیز بهره‌مند شوید.

زمان برگزاری دوره آموزشی میکرونیدلینگ

با توجه به تعداد هنرجویانی که از این دوره استقبال می کنند، تصمیم گرفته شد که دوره میکرونیدلینگ به صورت مداوم ولی حرفه ای برگزار شود و اگر می خواهید شما هم در این دوره تخصصی میکرونیدلینگ شرکت کنید باید از طریق پشتیبانی دنیای تحول اقدام نموده و ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام زمان برگزاری کلاس های شما نیز مشخص می شود.

وسایل مورد نیاز برای دوره آموزشی میکرونیدلینگ

در دوره میکرونیدلینگ با توجه به نوع فعالیت به ابزار زیادی احتیاج نمی باشد ولی ابزاری که برای میکرونیدلینگ نیاز هستند تخصصی بوده و تمام ابزار مورد نیاز در آکادمی در اختیار شما قرار می گیرد. از مهم ترین وسایل مورد نیاز برای دوره آموزشی میکرونیدلینگ می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • ژل بی حس کننده
 • قلم میکرونیدلینگ (درماپن)
 • کیت سوزن
 • دستگاه های میکرونیدلینگ

چرا باید برای دوره آموزشی میکرونیدلینگ به سراغ آموزشگاه دنیای تحول برویم؟

ما در دنیای تحول همواره به دنبال کیفیت عالی در کنار بهترین هزینه هستیم و این را همواره ثابت کرده‌ایم. اگر می خواهید بدانید که چرا باید در دوره میکرونیدلینگ دنیای تحول شرکت کنید، باید بگویم که شما قرار است زیر نظر بهترین مدرسین فنی و حرفه ای در دنیای تحول آموزش ببیند و از حاصل سال ها تجربه این افراد استفاده کنید.

به علاوه این دوره ها به شکلی تدارک دیده شده‌اند که برای هر زمان و هر هزینه ای قابل استفاده باشند. مهم ترین نکته درباره دوره های دنیای تحول این است که همواره به دنبال کیفیت بالا هستیم و هنرجویانی که در کلاس های ما شرکت می کنند با بالاتری استاندارد آموزش می ببیند و همین موضوع باعث شروع حرفه ای آن‌ها می شود.

ویژگی های دوره میکرونیدلینگ

احتمالا مهم ترین ویژگی دوره های آموزشی میکرونیدلینگ دنیای تحول، آموزش عملی شما و تعامل با اساتید حرفه ای این حوزه می باشد که تاثیر بسزایی در ورود شما به بازار کار خواهد داشت.

این که بتوان بعد از گذراندن یک دوره میکرونیدلینگ حرفه ای وارد بازار کار شد و از میکرونیدلینگ کسب درآمد کرد بسیار عالی می باشد و به بیان دیگر شما در کمتر از زمانی که فکرش را بکنید به یک کسب و کار حرفه ای و پر رونق دست پیدا کرده‌اید.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سوالات متداول دوره میکرونیدلینگ

در این بخش به مهم و پرتکرار ترین سوالات کاربران و هنرجویان دوره های آموزشی میکرونیدلینگ پاسخ داده می شود که ممکن است سوال شما هم باشد ولی اگر سوالی که به دنبال آن ها هستید جزو سوالات زیر نیست، سوال خود را در قسمت کامنت بپرسید تا در کمترین زمان مهم به شما پاسخ داده دهیم.

 1. مدرک معتبر فنی و حرفه ای

یکی از مواردی که همواره برای ورود به بازار کار به آن نیاز دارید داشتن مدرک معتبر می باشد. از این رو دنیای تحول برای شما امکانی را فراهم نموده است که پس از پایان دوره و قبولی در آزمون با سریع ترین زمان ممکن از سازمان فنی مدرک معتبر اخذ نموده و بتوانید در بازار کار فعالیت نماید.

 1. اساتید حرفه ای

در دوره های میکرونیدلینگ دنیای تحول، بهترین اساتید حوزه میکرونیدلینگ کار آموزش شما را بر عهده داشته و به بهترین نحوه شما را آموزش می دهند. از این رو می توان نتیجه گرفت که شما در حال یادگیری تجربه حرفه ای ترین افراد در حوزه میکرونیدلینگ هستید و زمانی که به صورت حرفه ای آموزش دیده باشید، می توانید به صورت حرفه ای نیز خدمات ارائه دهید.

 1. تجهیزات مورد استفاده

تجهیزات میکرونیدلینگ زیاد نیستند ولی داشتن بروز ترین دستگاه های میکرونیدلینگ در هر آموزشگاهی دیده نمی شود و این یکی از مهم ترین مزایایی است که دوره میکرونیدلینگ دنیای تحول دارد. زمانی که از بهترین دستگاه های میکرونیدلینگ حال حاضر استفاده کنید خیلی بهتر و اصولی تر می توانید کار را فرا گرفته و از طریق میکرونیدلینگ کسب درآمد کنید.

 1. هزینه کم در کنار کیفیت بالا

یکی از اهداف دنیای تحول از برگزاری هر گونه دوره‌ی آموزشی، ارائه‌ی آموزشی با کیفیت بسیار بالا در کنار هزینه ای است که همه بتوانند بدون هیچ مشکلی آن را پرداخت کنند. تصور ما این است که همه حق آموزش دیدن دارند و نباید این حق را از کسی گرفت، پس بهترین هزینه و بهترین کیفیت را برای شما آماده کرده‌ایم.

سوالات متداول دوره میکرونیدلینگ

در این بخش به مهم و پرتکرار ترین سوالات کاربران و هنرجویان دوره های آموزشی میکرونیدلینگ پاسخ داده می شود که ممکن است سوال شما هم باشد ولی اگر سوالی که به دنبال آن ها هستید جزو سوالات زیر نیست، سوال خود را در قسمت کامنت بپرسید تا در کمترین زمان مهم به شما پاسخ داده دهیم.

 1. ابزار میکرونیدلینگ را چگونه تهیه نمایم؟

دنیای تحول برای راحتی کار شما می تواند بسته ای کامل از تجهیزات میکرونیدلینگ را تهیه و در اختیارتان قرار داده یا برای خرید به شما مشاوره ارائه دهد.

 1. آیا دوره آموزشی میکرونیدلینگ پیش نیاز نیز دارد؟

بله: دوره آشنایی با ابزار و تجهیزات پزشکی، پیش نیاز دوره میکرونیدلینگ می باشد.

 1. آیا این دوره مدرک معتبر نیز دارد؟

بله: به شما پس از پایان دوره و قبولی در آزمون فنی و حرفه ای، مدرک معتبر فنی و حرفه ای که به واسطه آن می توانید وارد بازار کار شوید، اعطا می شود.

 1. هزینه و زمان برگزاری دوره قابل تغییر می باشد؟

بله: نوع کلاس شما که آیا عمومی، نیمه خصوصی و خصوصی است تاثیر مستقیم در هزینه های شما دارد و با هماهنگی با تیم پشتیبانی و مدرس می توانید زمان کلاس های خود را تغییر دهید.

 1. آیا این دوره برای ورود به بازار کار نیز کاربرد دارد؟

اصل این دوره بر پایه ورود به بازار کار تعیین شده است و شما بعد از گذراندن این دوره با توجه به توانایی های خود می توانید وارد بازار کار شوید.

 1. زمان دقیق ورود به بازار کار بعد از گذراندن این دوره چقدر است؟

این موضوع بسته به توانایی های شما دارد و نمی توان زمان دقیقی برای آن تعیین نمود اما به شما قول می دهم که اگر تمام موارد گفته شده در دوره میکرونیدلینگ را به درستی فرا بگیرید در کمترین زمان می توانید وارد بازار کار شوید.

 1. سطح مدرسین دوره میکرونیدلینگ به چه شکل است؟

برای آموزش میکرونیدلینگ در دنیای تحول از بهترین مدرسین سطح کشور استفاده می شود تا هنرجو به راحتی با بالاترین استاندارد آموزش ببیند.

 1. آیا دوره میکرونیدلینگ پشتیبانی نیز دارد؟

بله: تیم دنیای تحول قبل، در حین و بعد از دوره میکرونیدلینگ از هنرجو پشتیبانی کرده و به بهترین شکل در حل مشکلات و مسائل هنرجو می کوشد.

 1. آیا دوره میکرونیدلینگ در خارج از تهران نیز برگزار می شود؟

خیر: متاسفانه با توجه به بعضی از محدودیت ها امکان برگزاری دوره در خارج از تهران امکان پذیر نمی باشد.

 1. آیا می توان با مدرک این دوره سالن زیبایی تاسیس نمود؟

خیر: برای تاسیس سالن زیبایی باید دوره های آرایشگری گذارند و با این مدرک نمی توان سالن زیبایی تاسیس نمود.

 1. آیا دوره میکرونیدلینگ روی پوست واقعی نیز انجام می شود؟

بله: بعد از اجاری میکرونیدلینگ روی پوست مصنوعی صورت، شما آماده خواهید بوده که میکرونیدلینگ را روی پوست صورت واقعی نیز انجام دهید و این کار را زیر نظر مدرس انجام خواهید داد.

 1. اگر پوست مشتری قرمز، کبود یا متورم شد چه کار کنم؟

این عوارض نرمال بوده و در صورت بروز به مشتری خود اعلام کنید که بسته به نوع حساسیت پوست به سوزن تمام مشکلات به وجود آمده طی ۷ الی ۱۰ روز از بین می رود.