در دوره آموزش بافت مو که در موسسه‌ی آموزشی و زیبایی دنیای تحول برگزار می شود، هنرجو با توجه به سرفصل های فنی و حرفه ای آموزش می دیده و در پایان دوره مدرک دریافت می کند.

در این دوره ها بهترین متخصصین بافت مو به عنوان مربی حضور داشته و تمام نکات ریز و درشت بافت مو به تمام روش های ممکن را ارائه بدهند. بدیهی است در راستای بهبود کیفیت آموزش ممکن است تعداد از سرفصل ها با توجه به نظر مدرس تغییر کند که تمام تغییران در جهت آموزش بهتر و کاربردی تر هنرجو ارائه می شود.

نحوه برگزاری دوره‌ آموزش بافت مو

دوره آموزش بافت مو با توجه به نیاز و شرایط هنرجویان دارای انعطاف زیادی هم در هزینه و هم در زمان می باشد به طوری که دوره‌های آموزشی آرایشگری به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می‌شود.

تفاوت این سه شکل برگزاری دوره آموزش بافت مو در تعداد هنرجویان و هزینه می باشد که با توجه به تعداد هنرجویان دوره خصوصی برای یادگیری عمیق و بهتر به عنوان بهترین دوره و دوره نیمه خصوصی با توجه به هزینه و یادگیری به عنوان بهترین دوره آموزش بافت مو با کمترین هزینه ممکن و یادگیری سطح بالا می باشد.

البته این بدان معنا نیست که دوره عمومی از بازدهی کمی برخوردار باشد ولی مسلما زمان برای هر هنرجو کاهش می یابد.

هزینه برگزاری دوره آموزش بافت مو

دوره آموزش بافت مو با توجه به نوع دسته بندی که دارند قیمت گذاری می شوند، پس می توان نتیجه گرفت که هزینه دوره خصوصی بالاترین قیمت و دوره عمومی کمترین قیمت را دارد. برای دانستن قیمت هر دوره آموزش بافت مو می توانید از طریق تیم پشتیبانی با متخصصین ما در ارتباط باشید و از جزئیات قیمت دوره با خبر شوید.

زمان برگزاری دوره آموزش بافت مو

با توجه به این که دنیای تحویل یک تیم بسیار بزرگ است و دوره های زیادی برگزار می کند، پس این دوره ها می تواند در ساعات و روزهای مختلف هفته برگزار شود، از این رو توصیه می کنیم برای ثبت نام و رزور وقت کلاس با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.

زمان برگزاری دوره آموزش بافت مو

انواع مدل‌های آموزش بافت مو

مو ها را می توان به شکل های مختلف بافت و از این رو در این دوره که به عنوان یکی از کامل ترین دوره های آموزش بافت مو در تهران شناخته می شود، تمام روش های بافت پرطرفدار و کارا را به شما آموزش می دهیم.

از جمله روش های بافتی که در دوره آموزش بافت مو گفته می شود، می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • بافت مو به روش ریلی
 • بافت مو سه تایی یا ساده
 • بافت مو به روش طنابی
 • بافت مو به روش عنکبوتی یا تاج عنکبوتی
 • بافت مو به روش برجسته
 • بافت مو به روش فرانسوی
 • بافت مو به روش تیغ ماهی
 • بافت مو به روش تل
 • بافت مو به روش گل
 • انواع بافت مو به سبک آفریقایی
 • انواع بافت مو به سبک جامائیکایی، مدل پله‌ای

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر

در خصوص دوره آموزش بافت مو

همین الان با شماره  09125099309 تماس بگیرید.

سرفصل‌های آموزشی تدریسی در دوره آموزش بافت مو

همان‌طور که گفته شد این دوره یکی از کامل ترین دوره های بافت مو در تهران است که توسط موسسه‌ی دنیای تحول برگزار می شود، پس می توان نتیجه گرفت که شامل تمام سرفصل های لازم برای دوره بافت مو می باشد.

البته با توجه به نظر مدرس ممکن است، سرفصل های دوره آموزش بافت مو یک مقدار دچار تغییر شود، ولی به طور کلی دوره بافت مو شامل سرفصل های زیر می باشد.

 1. آشنایی با ساختار مو

در این بخش مدرس دوره آموزشی کلیه مطالب تئوری در مورد ساختار مو، انواع مو و ریشه مو را برای هنرجویان به زبانی ساده تدریس می‌کند به گونه‌ای که پس از دوره آموزشی هنرجویان قادر خواهند بود تمامی انواع جنس مو را از یکدیگر افتراق دهند.

 1. آشنایی با سلامت مو

یکی از ملزومات ارائه خدمات مو آشنایی با عوامل زیان بخش برای سلامت مو است لذا در این دوره‌ها کلیه عواملی که می ‌تواند به سلامت مو آسیب برساند برای هنرجویان تدریس می‌شود تا در هنگام اجرای بافت مو موجب بروز آسیب به موی مشتری نشوند و کار ظریفی را به مشتریان ارائه دهند.

 1. آشنای با ابزار مورد نیاز برای انجام انواع بافت مو

برای انجام بافت مو به وسایل مختلفی نیاز است که با توجه به هر روش تغییر می کنند. پس شما اگر می خواهید تمام روش های بافت مو را یاد بگیرید و انجام دهید نیز به چندین وسیله مختلف دارید.

البته وسایلی که در آموزش لازم است به شما داده می شود، ولی اگر در کار خود می خواهید همه یا اکثر روش ها را امتحان کنید، باید وسایل زیر را تهیه کنید.

ابزار دوره بافت مو

شانه

از انواع مختلفی از شانه در اندازه دندانه‌های مختلفی برای سبک‌های مختلفی از شانه به کار می‌رود که در دوره آموزش بافت مو به‌طور کامل برای هنرجویان آموزش داده می‌شود.

ژل مو

به‌طور کلی همه انواع مختلف ژل موی موجود در بازار لوازم و کالاهای آرایشی یک کاربرد دارند و آن هم حالت دهی به مو است ولی برخی انواع ژل مو نسبت به سایر انواع دیگر کاربرد بهتر و کیفیت بالاتری دارند و یا آسیب به تارهای مو به علت مواد به کار رفته در ساختشان نمی‌رسانند.

در دوره بافت مو به هنرجویان در مورد نحوه صحیح استفاده از ژل مو به شکلی که در بلند مدت موجب ایجاد آسیب در مو نشود را فرا می‌گیرند.

اسپری حالت دهنده

اسپری‌های حالت دهنده از جمله موادی هستند که به‌منظور حالت دهی و ایجاد ثبات در حالت‌دهی استفاده می‌شوند و موجب می‌شوند تا حالت ایجاد شده بر روی مو ثابت شود. استفاده از اسپری مو نباید بیش از حد باشد زیرا که موجب ایجاد آسیب در بلند مدت بر مو می‌شود.

در دوره آموزش بافت مو هنرجویان نحوه استفاده صحیح از اسپری حالت دهنده متناسب با هر مدل بافت مو را به‌خوبی فرا می‌گیرند.

واکس مو

واکس مو در روش های مختلفی کاربرد دارد از این رو تهیه آن الزامی می باشد. دقت داشته باشید که حالت گرفتن مو ها در روش های مختلف بافت مو بسیار مهم است، از این رو داشتن واکس مو به شما کمک می کند تا کار خود را در سطح پیشرفته و دقیق انجام دهید.

سنجاق سر

سنجاق های مختلفی شامل سنجاق درشت، سنجاق ریز و سنجاق موئی ریز در مدل های مختلف بافت مو استفاده می‌شود و هنرجویان در دوره آموزش بافت مو به‌طور کامل نحوه استفاده و کاربرد هریک از سنجاق‌ها را متناسب با هر مدل بافت مو فرا می‌گیرند.

مدل مو

یکی از ابزار پرکاربرد برای آموزش و کار در بازار بافت مو استفاده از مدل های مو و سر است. موسسه‌ی دنیای تحول که برگزار کننده دوره‌های آموزش بافت مو می باشد کامل ترین نمونه کارها و مدل‌های مختلف را با استفاده از مدل مو آموزش می‌دهد و هنرجویان نیز می‌توانند از این نمونه‌ها به‌منظور تمرین بیشتر، پس از دوره آموزشی استفاده کنند.

در این دوره آموزش بافت مو به هنرجویان اطلاعات کافی در مورد شناسایی انواع کارایی مدل‌های تمرینی مو که می‌توانند با قیمت مناسب برای خود تهی کنند نیز مشاوره می‌دهند.

ادامه سرفصل های اصلی دوره بافت مو

 1. تمرین عملی هر یک از مدل‌های بافت مو

یکی از مهم‌ترین بخش‌های آموزش بافت مو تمرین عملی اجرای هریک از مدل‌های بافت مو توسط هنرجویان است. تعداد جلسات تمرین عملی هر یک از مؤسسات آموزشی و یا سالن‎‌های آرایشی که دوره‌های آموزش بافت مو را برگزار می‌کنند ممکن است متفاوت از یکدیگر باشد و به شما توصیه می‌کنیم در دوره آموزش بافت مو شرکت کنید که بیشترین میان تمرین عملی را دارند.

مدل های مو

 1. آموزش بازاریابی

یکی از ضرورت‌های موفقیت در دنیای کسب ‌و کار امروزی، توانایی بازاریابی قوی توسط صاحبان مشاغل است به ویژه این امر در مشاغلی که رقابتی تر هستند، مشهودتر است لذا در دوره‌های آموزش بافت مو به عنوان یک سرفصل اضافه و کاربردی آموزشی، روش‌های صحیح بازاریابی به منظور گسترش بازار کاری به هنرجویان آموزش داده می‌شود تا بتوانند خدمات خود را با روشی کارا به مشتریان معرفی کردن و در کار خود موفق باشند.

این بخش تنها در موسسه‌ی دنیای تحول انجام می شود تا هنرجویان برای ورود به بازار کار، کار راحت تری داشته باشند.

ارائه خدمات مشاوره‌ای

یکی از اقدامات مثبت و قابل تحسین موسسه‌ی دنیای تحول، ارائه مشاوره‌های تخصصی رایگان است.

در دوره های بافت موی دنیای فارغ به تعداد هنرجویان ارائه خدمات مشاوره ای حرفه ای قبل، هنگام و بعد از کلاس است که می تواند به عنوان عامل بسیار مهمی برای موفقیت هنرجو تبدیل شود، مسلما مشورت با حرفه ای ها شما را یک قدم به حرفه ای شدن نزدیک می کند.

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر

در خصوص دوره آموزش بافت مو

همین الان با شماره  09125099309 تماس بگیرید.

ویژگی هایی که برای انتخاب بهترین دوره آموزش ‌بافت مو مهم است؟

مطمئنا هر دوره ای که به عنوان آموزش بافت مو برگزار می شود نه کیفیت کافی را دارد و نه مدرک معتبری اعطا می کند و صرفا شما هزینه های خود را حرام کرده اید، پس اگر نمی خواهید به این شکل وقت و هزینه خود را صرف کنید، بهترین کار در نظر گرفتن ملاک هایی است که می تواند به شما در انتخاب دوره درست کمک کند.

قیمت دوره بافت مو

هزینه همیشه یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در انتخاب دوره های آموزشی می باشد. توصیه می کنیم با توجه به هزینه ای که دارید به سراغ دوره های عمومی و نیمه خصوصی بروید تا با شیوه تدریس دوره آموزش بافت مو آشنا شوید و سپس به دوره خصوصی مراجعه کنید.

مدرس دوره آموزش بافت مو

کیفیت و توانایی مدرس دوره آموزش بافت مو در آموزش دادن یکی از مهم‌ترین عواملی است که باید به آن توجه کنید. سعی کنید به دنبال دوره آموزشی باشید که مربیان با تجربه، آشنا به مدل‌های روز و دارای مدرک معتبر باشند.

همان‌طور که دنیای تحول از بهترین مدرسین استفاده می کند، شما نیز به دنبال بهترین مدرسین باشید.

مدرس دوره آموزش بافت مو در موسسه دنیای تحول آرایشگران، سرکار خانم ندا حکمت می باشد.

ارائه مدرک معتبر

مدرک برای شروع کار و ورود به بازار کار حرفه ای عامل مهمی است و باعث می شود تا فرد بتواند کارهای بهتری پیدا کند، از این رو توصیه می‌کنیم به دنبال دوره‌های آموزشی باشید که مدرک معتبر فنی پس از گذراندن دوره مذکور به شما ارائه می‌دهند.

دنیای تحول به تمام هنرجویانی که در دوره آموزش بافت مو شرکت می کنند مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا می کند

سخن آخر

مهم‌ترین عنصر در موفقیت و یادگیری روش‌های مختلف بافت مو که در دوره آموزش بافت مو تدریس می‌شود به غیر از مدرس دوره، ذوق هنری خود هنرجو است که باعث می‌شود هنرجو مطابق با خواست و نوع موی مشتری طرح زیبایی از بافت مو را انتخاب و به بهترین شکل برای مشتری اجرا کند.

پس اگر ذوق هنری دارید وقت خود را تلف نکنید و بهترین دوره آموزش بافت مو در سطح تهران را انتخاب نماید. دنیای تحول همراه به فکر یادگیری و آینده هنرجویان خود است.

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر

در خصوص دوره آموزش بافت مو

همین الان با شماره  09125099309 تماس بگیرید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها