طراحی سایت آرایشگاهی

اگر به دنبال جذب مشتری بی نهایت در سالن زیبایی هستید و می خواهید از طریق تبلیغات کم هزینه به این مشتری زیاد دست پیدا کنید، چاره کار شما طراحی سایت آرایشگاهی است که در این مقاله به صورت کامل به آن می پردازیم.

در حال حاضر هر کسب و کار با هر مقیاس و وسعتی که داشته باشید باز هم بدون تبلیغات نمی توانید از ظرفیت و توانایی های خود استفاده کنید که با توجه به این موضوع، می توان گفت موفقیت یک کسب و کار در گروی تبلیغاتی است که انجام می دهد و در حال حاضر بهترین نوع تبلیغات برای سالن های زیبایی، طراحی سایت آرایشگاهی است.

طراحی سایت آرایشگاهی

طراحی سایت آرایشگاهی یکی از خدمات تخصصی دنیای تحول است که به وسیله این خدمات شما می توانید سالن زیبایی خود را به سرعت به مشتریانی که در نزدیک شما هستند ولی چون اطلاع دقیقی از شما ندارد به سراغ رقبا می روند، بشناسانید و از این طریق مشتری جذب کنید.

به علاوه خدماتی که در سایت های سالن زیبایی ارائه می شود، می تواند به صورت مستقیم و غیر مستقیم برای شما درآمد زایی داشته باشد که با توجه به این موضوع در صورت طراحی اصولی و هدفمند سایت سالن زیبایی، می توانید به سرعت درآمد خود را چند برابر کنید.

اهمیت طراحی سایت آرایشگاهی

درست است که شما نمی توانید خدمات تخصصی زیبایی را به صورت مجازی ارائه کنید ولی کسی نگفته که شما نمی توانید خدمات جانبی مثل فروش محصولات زیبایی را نیز به صورت مجازی ارائه کنید و یا تبلیغات خود را با طراحی سایت سالن زیبایی انجام ندهید.

حقیقت امر این است که در حال حاضر اولین منبعی که مردم به سراغ آن می روند اینترنت است و این یعنی فرصت های بی شمار برای شناخت شما و خدماتی که ارائه می کنید. ساده تر بگم، اهمیت طراحی سایت آرایشگاهی در این است که شما می توانید با کمترین هزینه ممکن، تاثیر گذار ترین تبلیغات را برای سالن زیبایی خود داشته باشید و از این طریق مشتری جذب کنید.

اهمیت طراحی سایت آرایشگاهی

طراحی تخصصی سایت سالن زیبایی

طراحی تخصصی سایت سالن زیبایی به شما کمک می کند تا بتوانید خدمات خود را به صورت حرفه‌ای تر به مشتری ها ارائه کنید. بد نیست بدانید که هدف از داشتن سایت زیبایی، قبل هر چیزی معرفی شما به مشتری هاست پس باید سایتی طراحی کنید که هم از لحاظ طراحی سایت و هم از لحاظ سئوی سایت به صورت تخصصی طراحی شده باشد که به صفحات اول گوگل راه پیدا کنید تا بتوانید خدمات خود را به مشتری ها ارائه کنید.

پیشنهاد می کنیم این مطلب را هم مطالعه نمایید  صفر تا 100 راه اندازی آرایشگاه کوچک

با توجه به این موضوع بهترین گزینه برای طراحی سایت، دنیای تحول است که با سال ها تجربه در حوزه زیبایی، می تواند به صورت کاملا تخصصی بهترین سایت زیبایی را از هر نظر برای شما طراحی کند.

هدف از طراحی سایت آرایشگاهی

اهداف مختلفی از طراحی سایت آرایشگاهی وجود داره که در وهله اول مهم ترین هدف از طراحی سایت آرایشگاهی، شناخته شدن کسب و کار شماست که باعث جذب مشتری می شود؛ اما بد نیست بدانید که تنها هدف از طراحی سایت زیبایی، شناخته شدن کسب و کار شما نیست و اهداف مختلفی دیگر نیز را دنبال می کند که در ادامه به طور مختصر به این موارد نیز اشاره می کنیم.

 • ارائه نمونه کار
 • امکان فروش محصولات زیبایی
 • امکان رزرو وقت آنلاین
 • امکان قرار دادن رزومه کامل آرایشگر
 • امکان برگزاری آموزش های آنلاین
 • و …

امکانات سایت های آرایشگاهی

سایت های آرایشگاهی با توجه به خدمات به خصوصی که ارائه می کنند به امکانات مختلفی نیز احتیاج دارند که اگر از خدمات طراحی سایت دنیای تحول استفاده کنید، این خدمات به طور کامل و با توجه به نیاز کسب و کار شما با بالاترین کیفیت برایتان انجام می شود. فارغ از موضوعات گفته شد باید بدانید که یک سایت سالن زیبایی می توانند امکانات زیر را داشته باشید.

«این که امکانات سایت های آرایشگاهی دقیقا چه چیزهایی باشد، با توجه به نظر مشتری و نیاز کسب و کار مشخص می شود.»

طراحی سایت آرایشگاه

 • معرفی خدمات سالن آرایشی
 • اطلاع مشتری از تخفیفات ویژه
 • بخش فروشگاه برای فروش محصولات و خدمات جانبی
 • امکان رزرو وقت آنلاین
 • امکان ساخت گالری برای قرار دادن نمونه کار
 • وجود بخش مقالات آموزشی
 • قرار دادن مکان سالن در گوگل مپ
 • معرفی دوره های آموزشی و خدمات اصلی سایت
 • ساخت پانل حرفه‌ای مشتریان و پرسنل

قیمت طراحی سایت آرایشگاهی

هزینه طراحی سایت آرایشگاهی با توجه به امکاناتی که یک سایت سالن زیبایی نیاز دارد مشخص می شود. به بیان ساده تر، این که شما چه هزینه‌ای برای طراحی سایت آرایشگاه مردانه یا طراحی سایت آرایشگاه زنانه پرداخت می کنید به خدمات و امکاناتی که در سایت شما وجود دارد بستگی دارد و نمی توان قیمت دقیقی برای آن مشخص نمود.

پیشنهاد می کنیم این مطلب را هم مطالعه نمایید  برندسازی سالن‌های زیبایی

ولی بصورت کلی بجز هزینه های قالب و دامنه و هاست و… چیزی حدود 500 هزار تومان تا 4 میلیون تومان هزینه صفر تا صد طراحی سایت سالن های زیبایی یا طراحی سایت آرایشگران است که البته 6 ماه خدمات پشتیبانی و 1 ماه مدیریت سایت بعد از اتمام پروژه نیز جزئی از خدمات طراحی سایت برای آرایشگران است.

طراحی سایت آرایشگاهی ارزان

اگر به دنبال طراحی سایت آرایشگاهی ارزان ولی با امکانات کامل هستید، می توانید از خدمات حرفه‌ای طراحی سایت دنیای تحول استفاده کنید که بهترین تعرفه را برای طراحی سایت سالن زیبایی ارائه می کند.

طراحی سایت آرایشگاهی ارزان شاید در نگاه اول غیر واقعی باشد ولی وقتی از خدمات طراحی سایت ویژه دنیای تحول استفاده کنید، متوجه خواهید شد که هم می توان کیفیت بالا داشت و هم هزینه پایین برای این کیفیت پرداخت نمود.

طراحی سایت اختصاصی در دنیای تحول

در دنیای تحول با توجه به سلیقه مشتری اقدام به طراحی سایت آرایشگاهی می شود و از قبل یک طرح آماده به مشتری تحمیل نمی شود که با توجه به این موضوع شما می توانید سایت خود را با توجه به سلیقه خودتان تغییر دهید و این تغییرات تا زمانی که سایت شما به صورت کامل مورد تایید قرار نگیرد، ادامه خواهد داشت.

سئو سایت سالن زیبایی

سئو یک مسئله بسیار مهم در تمام سایت ها است که باعث می شود یک سایت به سرعت برای عموم قابل دسترس باشد و شناخته شود. اگر سایت شما تا الان موفق نبوده و شما به دنبال راهی هستید تا سایت خود را به سرعت به صفحات اول گوگل برسانید، بهترین گزینه استفاده از خدمات سئو سایت سالن زیبایی دنیای تحول است که با توجه به تجربه‌ای که در زمینه سالن های زیبایی داریم، شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به موفقیت می رسانیم.

 

برای داشتن یک سایت با طراحی عالی و سئو (دیده شدن در سرچ گوگل)

همین الان تماس بگیرید.

09938194627

جمعه  30 دی ماه

آخرین دوره ها در دنیای تحول آرایشگران
پیشنهاد می کنیم حتما مطالعه کنید

چرا باید از مشاوره راه اندازی سالن زیبایی استفاده کنیم؟ مشاوره راه...

کم هزینه ترین رشته آرایشگری چیست؟ راهنمای انتخاب کم هزینه ترین لاین...

لوازم و تجهیزات متعددی وجود دارد که برای راه اندازی یک آرایشگاه...

قبل از آموزش آرایشگری نکات مهمی وجود دارد که باید آنها را...

دیده شدن کار و خدمات در موفقیت سالن های زیبایی اهمیت زیادی...

نکته‌های مشاوره سالن‌های زیبایی و اهمیت دانستن این نکات نکته‌های مشاوره سالن‌های...

اولین نکته مهم در موفقیت سالن‌های زیبایی : فقط به جایگاه اول بودن...

برندسازی سالن‌های زیبایی، عامل موفقیت شماست اگر می خواهید نسبت به سالن‌های...

مدیریت مؤثر یک آرایشگاه عروس موضوع مهمی است که تمام سالن داران...

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Call Now Button