تبلیغ آرایشگاه زنانه

تبلیغ آرایشگاه زنانه

سالن زیبایی یکی از مشاغلی است که موفقیت در آن نیاز به جذب مشتری و تبلیغ دارد و هر سالن زیبایی در تبلیغ آرایشگاه زنانه مؤثرتر عمل کند، کسب‌وکار موفق‌تری دارد.

البته اگر شما در تبلیغ آرایشگاه زنانه از روش‌های اشتباه استفاده کنید به‌جای منفعت به خود، فقط باعث عقب‌افتادگی زودتر کسب‌وکار خود می‌شوید و این زمانی است که سایر آرایشگاه‌ها با داشتن استراتژی درست، به‌سرعت شما را رد می‌کنند و امکان برگشت شما به میدان رقابت بسیار کم می‌شود.

در اینجا قصد داریم برخی موارد بسیار مهم که در موفقیت آرایشگاه و تبلیغ آرایشگاه زنانه نقش دارند را مطرح نمائیم. پس حتماً تا پایان با ما همراه باشید تا بگوئیم چگونه برای آرایشگاه تبلیغ کنیم.

شعارهای تبلیغاتی

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که باعث موفقیت در تبلیغات می‌شود، شعار آن کسب‌وکار است. کلمات می‌توانند با ذهن مشتری بازی کنند، حال شما فرض کنید از این کلمات در راستای تبلیغ آرایشگاه زنانه استفاده کنید. این امر بدون هیچ استثنایی عامل موفقیت است مگر این‌که اشتباه استفاده شود.

در ادامه چند متن تبلیغاتی سالن‌های آرایشی که جزء آرایشگاه‌های موفق هستند را باهم مرور می‌کنیم.

  1. به موهایتان زندگی ببخشید

این یک جمله بسیار کوتاه است با معانی بسیار زیاد که می‌تواند شامل تمام افرادی شود که هر دلیل اعم از ریزش مو، سفیدی مو، کم‌پشتی مو، بدرنگ بودن مو، بی‌حالت بودن و موارد بسیار دیگر نیاز به مراجعه به آرایشگاه دارند.

این شعار می‌تواند تمام این افراد به سمت شما جذب کنید. به این کلمات کوچک که در ظاهر هیچی نیستند باور داشته باشید زیرا معجزه اصلی در این کلمات نهفته است.

  1. همیشه وقت برای جبران است

دومین جمله‌ای که در تبلیغ آرایشگاه زنانه سیل کثیری از افراد را که فکر می‌کنند دیگر نیازی به زیبایی ندارند را به سمت شما جذب می‌کند. متأسفانه بنا به دلایلی در کشور ما، بعد از مدتی بانوان فکر می‌کنند که این بخواهند زیبا باشند برای آن‌ها زشت است درحالی‌که در اعماق وجود به زیبایی علاقه دارند و فقط منتظر یک جمله هستند.

پس چرا این جمله را از شما نشنوند. این جمله حس اعتماد را به شما بیشتر می‌کند و تمام افراد را که فکر می‌کنند آرایش و زیبایی برای آن‌ها بد است را به شما جذب می‌کند.

  1. این‌رو به خودت مدیونی

یکی از جملاتی که حس زیادی در خواننده ایجاد می‌کنند و باعث می‌شود خواننده احساس کند به خودش ظلم کرده است. این جمله برای افرادی که به زیبایی خودشان اهمیت نمی‌دهند بسیار کاربردی است و باعث می‌شود تا با خود فکر کنند که چرا نباید زیبا باشند.

پیشنهاد می کنیم این مطلب را هم مطالعه نمایید  جذب پرسنل
تبلیغات آرایشگاه زنانه
تبلیغ آرایشگاه زنانه

تبلیغات پیامکی برای تبلیغ آرایشگاه زنانه

یکی از مواردی که می‌تواند به‌عنوان یک تبلیغ مؤثر و پول‌ساز به آن نگاه کنید استفاده از پیامک برای موارد مختلف است. فرض کنید شما برای رونق کار خود در یک مناسبت خاص یک تخفیف ۴۰ درصد قرار می‌دهید و می‌خواهید همه از آن مطلع شوند.

ساده‌ترین کار استفاده از یک پنل SMS برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی آرایشگاه زنانه خودتان به کاربران است تا آن‌ها را از این خبر مطلع کنید. این شیوه در تبلیغ آرایشگاه زنانه بسیار کارا است.

استفاده از فضای اینترنت برای تبلیغ آرایشگاه زنانه

این مسئله را شوخی نگیرید زیرا به‌عنوان یکی از مهم‌ترین روش‌های تبلیغاتی استفاده می‌شود و به‌قدری گستردگی دارد که می‌تواند شما را در خودش غرق کند. طبق تجربه، سالن‌های زیبایی که به روش‌های سنتی برای معرفی کسب‌وکار خود می‌پردازند و به بازاریابی و تبلیغات اینترنتی اهمیتی نمی‌دهند بعد از مدت کوتاهی مجبور می‌شوند با کلی ضرر کسب‌وکار خود را تخته کنند.

از مهم‌ترین اقداماتی که باید برای بازاریابی اینترنتی انجام دهید داشتن یک سایت بروز و پرمحتوا است؛ زیرا بروز بودن شما یعنی اهمیت به کسب‌وکار خودتان. در دومین اقدام شما باید از شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام استفاده کنید.

در سومین مرحله استفاده از ایمیل برای بازاریابی توصیه می‌شود زیرا بسیار کاربردی است و طرفداران بسیاری دارد. درروش استفاده از ایمیل (ایمیل مارکتینگ) می‌توانید مانند بازاریابی تلفنی عمل کنید.

ارائه نظرات مشتریان قبلی در تبلیغات آرایشگاه

یکی از مواردی که در اعتمادسازی بین مشتری و سالن زیبایی بسیار تأثیر دارد ارائه نمونه کار به مشتری است. حال شما می‌توانید یک‌قدم فراتر گزارید و از مشتریان قبلی خود نظراتشان را بپرسید و به‌اضافه عکس آن‌ها در وب‌سایت خود قرار دهید.

البته شما می‌توانید یک آلبوم عکس هم که به‌صورت قاب عکس‌های زیاد از مشتریان قبلی خود در یک قسمت آرایشگاه قرار دهید تا مشتریانی که به شما مراجعه می‌کنند این عکس‌ها را ببینند.

پیشنهاد می‌کنیم اگر برای شما مقدور است در نقاط مختلف سالن زیبایی‌تان از این عکس‌ها استفاده کنید که همه‌جا در دید مشتری باشد.

پیشنهاد می کنیم این مطلب را هم مطالعه نمایید  شرایط استخدام آرایشگر در سالن زیبایی زنانه

تبلیغ آرایشگاه زنانه

استفاده از تراکت

یکی از روش‌های تبلیغاتی مؤثر که برای شما سودآوری زیادی دارد استفاده از تراکت است. این روش مخصوصاً برای آرایشگاه‌هایی که تازه تأسیس شده‌اند و گمنام هستند و در محله‌های خاص بسیار مناسب است زیرا به شما کمک می‌کند تا با سرعت بیشتری شناخته شوید.

البته این روش زمانی حداکثر تأثیر خود را می‌گذارد که شما در محلی آرایشگاه خود را تأسیس کرده باشید که رقیب نداشته باشید یا اگر رقیبانی دارید آن‌ها در کار خود خوب عمل‌نکرده باشند. در این موقع شما می‌توانید سیل عظیمی از مشتری را به سمت خود جذب کنید.

همکاری با مشاغل دیگر

یکی از روش‌های تبلیغات غیرمستقیم برای تبلیغ آرایشگاه زنانه که به شما کمک می‌کند بازار کار را در دست بگیرید همکاری با مشاغل مرتبط دیگر است. در اینجا منظور از مشاغل دیگر، مشاغلی است که به نحوه‌ی با کار شما در ارتباط است.

شما می‌توانید با همکاری با مزون‌ها، استخرها، سالن‌های ماساژ، گالری‌ها و مواردی از این قبیل به‌علاوه این‌که به کار آن‌ها رونق می‌دهید و احترام آن‌ها را کسب می‌کنید کاری کنید که آن‌ها هم به کار شما از طریق ارسال مشتری رونق بخشند.

خلاقیت

بزرگ‌ترین برگ برنده‌ی شما در تبلیغ آرایشگاه زنانه خلاقیت است. هرقدر خلاقیت شما بیشتر باشد، موفقیت بزرگ‌تری در خانه‌ی شما را میزند. شما باید به دنبال روش‌هایی باشید که کس دیگری از آن‌ها استفاده نکند یا حداقل تعداد کمی از آن ایده‌ها باخبر باشند.

به این شیوه می‌توانید مشتری را اسیر خلاقیت خود کنید و کاری کنید که حتی اگر مشتری هم خواست به مکان دیگری مراجعه کند، ناخودآگاه از سالن زیبایی شما سر دربیاورد.

اگر از بزرگ‌ترین کسب‌وکارها بپرسید چگونه موفق شدند، آن‌ها بزرگ‌ترین عامل موفقیت خود را مدیون خلاقیت می‌دانند زیرا مردم همواره به دنبال چالش‌های جدید هستند و چه‌ بهتر که شما این چالش را به آن‌ها هدیه دهید.

توجه کنید از هر خلاقیتی نمی‌توان برای تبلیغ آرایشگاه زنانه استفاده کرد پس به دنبال ایده‌های نو باشید و یا از ایده‌ها و خلاقیت‌های دیگران در حوزه‌های مختلف الهام بگیرید و آن را با مهندسی معکوس به یک روش تبلیغاتی برای خود تبدیل کنید.

جمعه  30 دی ماه

آخرین دوره ها در دنیای تحول آرایشگران
پیشنهاد می کنیم حتما مطالعه کنید

چرا باید از مشاوره راه اندازی سالن زیبایی استفاده کنیم؟ مشاوره راه...

کم هزینه ترین رشته آرایشگری چیست؟ راهنمای انتخاب کم هزینه ترین لاین...

لوازم و تجهیزات متعددی وجود دارد که برای راه اندازی یک آرایشگاه...

قبل از آموزش آرایشگری نکات مهمی وجود دارد که باید آنها را...

دیده شدن کار و خدمات در موفقیت سالن های زیبایی اهمیت زیادی...

نکته‌های مشاوره سالن‌های زیبایی و اهمیت دانستن این نکات نکته‌های مشاوره سالن‌های...

اولین نکته مهم در موفقیت سالن‌های زیبایی : فقط به جایگاه اول بودن...

برندسازی سالن‌های زیبایی، عامل موفقیت شماست اگر می خواهید نسبت به سالن‌های...

مدیریت مؤثر یک آرایشگاه عروس موضوع مهمی است که تمام سالن داران...

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Call Now Button