نتیجه شگفت انگیز افکار در دستیابی به اهداف

فایل صوتی دستیابی به اهداف از طریق افکار

افکار، راه رسیدن به اهداف

 

خوب فکر کردن باعث می شود تا انسان نتایج بهتری از زندگی خود ببرد و به هدفهای خود راحت تر دست پیدا کند.
جیمز آلن که در حوزه ذهن و روح تحقیقات گسترده ای دارد اذعان می کند افکار مثبت و خوب هیچ گاه به نتایج بدی منجر نمی شود و افکار بد هم هیچ وقت نتایج مثبت و خوبی به دنبال ندارد. ذرت از ذرت بروید جو ز جو . این قانون را در طبیعت همه متوجه می شوند که نمیتوان بذر جو کاشت و ذرت برداشت کرد. ولی افراد بسیار کمی هستند که افکار مثبتی داشته باشند. مردم افکار و ذهنیت منفی دارند و انظار دارند نتایج خوبی اتفاق بیفتد. در هدفگذاری شما یاد میگیرید چگونه اهداف انگیزه بخش تعیین کنید تا بتوانید به اهداف خود دست پیدا کنید. ولی اگر افکار مثبتی نسبت به دستیابی به اهداف خود نداشته باشید موفق نخواهید شد.
باید افکار خود را تغییر دهید تا بتوانید به اهداف خود دست پیدا کنید. با علف هرز گندم تولید نخواهد شد و هرچقدر زمان خود را صرف آبیاری و کوددهی و مراقبت از
بذر کنید نتایج خوبی حاصل نخواهد شد. با افکار منفی هم نتایج مثبت بوجود نخواهد آمد. هرچقدر شما تلاش و کوشش کنید ولی ذهنیت منفی داشته باشید هدف های شما تحقق نخواهد یافت. افراد ناموفق فکر خودشان را بر بقاء متمرکز میکنند. افراد متوسط فکر خود را بر حفظ وضع موجود و افراد موفق افکار خود را برای پیشرفت و موفقیت متمرکز می کنند.
۹۵ درصد موفقیت به این بستگی دارد که دقیقاً شما در زندگی دنبال چه اهداف و آرمانی هستید و افکار خود را برروی آن متمرکز کنید.

موفق و پیروز باشید.

امتیاز این مقاله post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button