دوره آموزش رنگ و مش

دوره رنگ و مش

آموزش رنگ و مش

سمیه بانو برگزار کننده دوره های فوق تخصصی رنگ و مش در سطح تهران می باشد که هر ساله دوره هایی بسیار جامع برای رنگ و مش برگزار می کند تا هنرجویانی که نیاز به یادگیری رنگ و مش برای ورود به بازار کار دارند بتواند به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی دوره آموزشی رنگ و مش را گذرانده و تمام نکات و تخصص های رنگ و مش را فرا بگیرند. لازم به ذکر است تمام دوره هایی که در سمیه بانو برگزار می شود، دارای تمام مباحث لازم و تکمیل کننده رنگ و مش می باشد که هنرجو را از هر کلاس و دوره‌ی دیگری بی نیاز ساخته و با اعطای مدرک معتبر فنی و حرفه ای، هنرجو می‌تواند به سرعت وارد بازار کار شود.

آموزش رنگ و مش

آنچه در دوره رنگ و مش یاد خواهید گرفت

دوره رنگ و مش شامل عناوین مختلفی می شود و هنرجو از موارد پایه ای شروع کرده و به یک متخصص حرفه ای تبدیل می شود. البته بعد نیست به این نکته نیز اشاره نمود که با توجه به حجم و محتوای دروس رنگ و مش، این دوره به دو قسمت مبتدی و پیشرفته مجزا از یکدیگر تقسیم می شود که هنرجو با توجه به نیاز و مهارتش می‌تواند در هر دو دوره ثبت نام کرده و در صورت داشتن مهارت نسبی در رنگ و مش، می‌تواند فقط از دوره تخصصی استفاده نماید. به طور کلی دوره رنگ و مش حرفه ای شامل سرفصل های زیر است.

 • شناخت مثلت رنگی و پیگمنت شناسی
 • شناخت ساختار مو
 • آموزش پایه ای دکلره
 • آموزش کاتالوگ خوانی
 • آموزش رنگ کردن موی معمولی، رنگ خورده و سفید
 • آموزش مش با کلاه و فویل
 • آموزش بالیاژ، آمبره و سامبره کردن مو
 • آموزش ترمیم دکلره
 • آموزش ریمو کردن رنگ مو
 • آموزش ویتامینه کردن مو
 • مش شعاعی
 • دکوپاژ دکلره
 • مردانساژ هایلایت های فانتزی
 • و …

کلاس آموزش رنگ و مش

دوره های آموزش رنگ و مش در سمیه بانو به شیوه های مختلفی برگزار می شود که شامل دوره های مبتدی و حرفه ای می باشد. به علاوه این کلاس ها در سطح خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می شود که تنها فرق این سه دوره با یکدیگر در تعداد هنرجویان می باشد.

ادرس کلاس آموزش رنگ و مش در تهران  : برای ثبت نام میتوانید به آدرس :  خ ستارخان ، بین شادمهر و بهبودی ، روبروی برجهای ستارخان ، ساختمان ﭘزشکان ، ﭘﻼک ۸ ، واحد ۱۲ ، طبقه سوم   مراجعه کنید .(حتما بفرمایید که از سایت دنیای تحول آشنا شده اید که هدیه و افر ویژه ای را برای شما عزیزان در نظر بگیریم.)‌

شماره تماس دوره رنگ مو در تهران : از طریق شماره‌های «۰۹۱۲۶۴۴۰۷۰۵» و «۰۲۱۶۵۵۶۰۴۱۷» با متخصصین سمیه بانو در ارتباط باشید.

دوره مبتدی رنگ و مش

دوره های مبتدی رنگ و مش، شامل آموزش پایه رنگ کردن به صورت تئوریک می باشد. در ادامه و پس از این که هنرجو اطلاعات کامل درباره ساختار مو، کاتالوگ خوانی، رنگ شناسی، مراقبت از مو، رنگ کردن موی طبیعی، رنگ شده و موی سفید و … به دست آورد، تمام موارد گفته شده به صورت عملی پیاده سازی می شود و به هنرجو یاد داده می شود.

دوره پیشرفته رنگ و مش

در دوره‌ی پیشرفته رنگ و مش به هنرجو مش با فویل، ترمیم موهای رنگ شده، آمبره، سامبره، ترمیم مش، مش شعاعی، دکوپاژ دکلره، ترمیم دکلره، مردانساژ هایلایت های فانتزی، انواع لایت و بالیاژ یاد داده می شود و برای قسمت عملی نیز به هنرجو ترکیب رنگ، دکلره، مش، رنگ کردن موی طبیعی، رنگ شده و سفید آموزش داده می شود. تمام موارد گفته شده در این دوره ها به صورت تخصصی و تحت نظر متخصصین حرفه ای سمیه بانو انجام می شود و هنرجو با گذراندن این دوره ها می‌تواند هر نوع مویی را رنگ و مش کند.

تعداد هنرجویان دوره های عمومی

در دوره های عمومی تعداد هنرجویان حداکثر ۱۵ نفر می باشد و تمام موارد گفته شده در دوره های مبتدی یا پیشرفته به طور کامل به هنرجویان آموزش داده می شود. مزیت بزرگ کلاس های عمومی کاهش هزینه می باشد.

تعداد هنرجویان دوره های نیمه خصوصی

با توجه به سابقه و دورهای برگزار شده در سمیه بانو بهترین نوع دوره، دوره های نیمه خصوصی باشند که حداکثر ۵ نفر در این دوره ها می‌توانند حضور داشته باشند. این دوره ها نه تنها باعث کاهش هزینه می شود، بلکه با توجه به تعداد کم تر، هنرجو فرصت بیشتری با مربی دارد.

تعداد هنرجویان دوره های خصوصی

دوره های خصوصی با کم ترین هنرجو یعنی حداکثر ۳ هنرجو برگزار می شود که همین موضوع باعث یادگیری بسیار بهتر و بیشتر هنرجو می شود. هزینه این دوره ها کمی بیشتر از دوره های عمومی و نیمه خصوصی می باشد، اما فرصت بسیار بیشتری برای تمرین عملی و حل مشکلات احتمالی هنرجو ایجاد می کند.

هزینه دوره آموزش رنگ و مش حرفه ای

قیمت دوره رنگ و مش به چند عامل مهم مانند نوع دوره (مبتدی یا پیشرفته) و تعداد هنرجویان (عمومی، نیمه خصوصی، خصوصی) بستگی دارد. با توجه به عوامل گفته شده، هزینه دوره های آموزش رنگ و مش به شکل زیر می باشد. جهت بهره‌مندی از جزئیات بیشتر می‌توانید از طریق شماره‌های «۰۹۱۲۶۴۴۰۷۰۵» و «۰۲۱۶۵۵۶۰۴۱۷» با متخصصین سمیه بانو در ارتباط باشید.

وسایل و ابزار موردنیاز هنرجویان

با توجه به محتوای این دوره، هنرجو به ابزار زیادی نیاز پیدا می کند که تمام موارد توسط آکادمی سمیه بانو به هنرجویان داده می شود. از مهم‌ترین ابزار و وسایلی که در این دوره به هنرجو تحویل داده می شود، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • شانه و کلی پس
 • کاسه و برس رنگ
 • قلاب و سنجاق فلزی
 • حوله و پیش‌بند یک‌بارمصرف
 • کلاه رنگ نایلونی و فویل آلومینیوم با عرض ۱۱ و ۵۱ سانتی‌متر
 • کلاه مش از جنس پلاستیک مقاوم
 • مواد ضدعفونی برای ابزار
 • نرم‌کننده فوری و ماده ویتامینه
 • اکسیدان کرم ۳، ۶، ۹ و ۱۱ درصد
 • تثبیت کننده رنگ مو مایع
 • کرم بی رنگ کننده کرمی و پودر بی رنگ کننده پودر آبی و سفید
 • سرشوی، سشوار کلاهی، سشوار، اتو مو و بیگودی فر، ساده و ماژورکلاس رنگ و مش

هنرجو بعد از گذراندن این دوره ها قادر به انجام چه کارهایی است؟

هنرجو با توجه به شرکت در دوره های مبتدی یا پیشرفته و گذراندن این دوره ها مهارت های زیاد و تخصصی به دست می آورد که می‌تواند به صورت حرفه ای انواع مش و رنگ مو را انجام دهد. به علاوه بعد از گذراندن این دوره ها هنرجو شناخت کامل با انواع رنگ ها و صورت ها دارد که می‌تواند بهترین رنگ را با توجه به مشتری انتخاب و اعمال نماید. آکادمی سمیه بانو تعهد دارد که تمام سرفصل های دوره را به بهترین شکل به شما آموزش دهد تا بتوانید با اتکا به توانایی و مهارت های خود وارد بازار کار شوید.

بازار کار رنگ و مش به چه شکل است؟

رنگ و مش یکی از متداول ترین نیاز های بانوان است که باید در بازه های مختلفی انجام شود و این حیث این حوزه یکی از بهترین بازار کاری را دارد و اگر واقعا قصد کسب درآمد از حوزه زیبایی را دارید، یکی از بهترین و پردرآمد ترین ها، رنگ و مش می باشد. دقت داشته باشید برای ورود به این حوزه نباید شک کرد و فقط تنها مانعی که صد راه شما می شود، عدم تعلیم و مهارت کافی که آن را نیز می‌توانید با گذراندن دوره های مبتدی تا پیشرفته آکادمی سمیه بانو به دست آورید.

ویژگی دوره های رنگ و مش در تهران

دوره های رنگ و مش که در آکادمی زیبایی سمیه بانو برگزار می شود، دارای ویژگی های منحصر به فردی است که این دوره ها را از سایرین متمایز می سازد. از مهم‌ترین ویژگی های این دوره ها می‌توان به ارائه مدرک معتبر، جامع و کامل بودن و مدرسین دوره اشاره نمود که در ادامه به طور کامل با این ویژگی ها آشنا می شویم.

 1. مدرک معتبر دوره های رنگ و مش

پس از گذراندن این دوره ها به هنرجو مدارک معتبر اعطا می شود تا بتوانند به صورت وارد بازار کاری شوند. البته سرعت ورود هنرجویان به بازار کار به توانایی های خودشان باز می گردد. سمیه بانو برای هنرجویان با استعداد مزایای بی‌شماری دارد داشته و آن ها را به سالن های زیبایی معتبر برای فعالیت و شروع کار معرفی می نماید.

 1. تجهیزات استفاده شده در دوره ها

در دوره های رنگ و مش سمیه بانو از بهترین تجهیزات حال حاضر که در کمتر سالن زیبایی با این کیفیت یافت می شود، استفاده می شود تا هنرجو بتواند به بهترین شکل آموزش ببیند و تجربه استفاده از تجهیزات عالی برای رنگ و مش را داشته باشد.

 1. اساتید حرفه ای و متخصص

آکادمی سمیه بانو از بهترین متخصصین و مدرسین حرفه ای در آموزش و دوره های خود استفاده می کند تا هنرجو بتواند از نزدیک با تجربه یک حرفه ای آشنا شده و از تجربیات او در یادگیری دقیق و استاندارد استفاده نماید. یکی از مواردی که همواره میزان مهارت یک فرد را مشخص می کند، شیوه کارکرد او است و شیوه و استاندارد کارکرد هر فردی در همان ابتدای کار مشخص می شود.

سوالات متداول

 1. آیا نیاز است در هر ۲ دوره شرکت کنیم؟

در صورتی که پیش نیاز های رنگ و مش که لیست آن در دوره مبتدی ذکر شده را می دانید و با آن آشنایی دارید، نیازی به شرکت در هر ۲ دوره نیست و فقط باید در دوره تخصصی شرکت کنید، اما اگر تازه کار هستید و هیچ تجربه ای ندارید، باید در هر ۲ دوره شرکت نماید.

 1. آیا با گذراندن این دوره ها می‌توان وارد بازار کار شد؟

سرعت ورود به بازار کار به مهارت های فرد بستگی دارد و به هر میزان حرفه ای تر آموزش ببیند با سرعت بیشتری می‌توانید وارد بازار کار شوید. در ضمن سمیه بانو افرادی که دارای استعداد بالایی هستند را برای کار به سالن های زیبایی معتبر معرفی می کند.

 1. برای ورود به بازار کار باید کدام دوره را گذراند؟

برای ورود به بازار کار و رقابت با رقیبان حرفه ای که مدت زیادی در این کار هستند، باید در هر ۲ دوره شرکت کنید. ولی اگر پیش نیاز های دوره تخصصی را دارید، فقط در این دوره شرکت کنید هم کافی می باشد.

 1. آیا اجباری است که دوره تخصصی را شرکت کنیم؟

خیر: برای ورود به بازار کار و کسب درآمد، شرکت در دوره مبتدی رنگ و مش  نیز کافی می باشد، اما اگر می خواهید درآمد خود را چندین برابر کنید باید در دوره تخصصی رنگ مش نیز شرکت کنید.

 1. پشتیبانی بعد از دوره به چه شکل است؟

ما تا رسیدن هنرجویان به موفقیت با آن‌ها خواهیم بود و حتما به بهترین شکل از آن‌ها بعد از اتمام دوره ها پشتیبانی می کنیم.

 1. این دوره در شهرستان نیز برگزار می شود؟

خیر: متاسفانه در حال حاضر امکان برگزار دوره ها در شهرستان نمی باشد.

 1. آیا می‌توان به صورت غیرحضوری در این دوره ها شرکت نمود؟

بله: دوره ها بصورت وبینار هم برگزار می شود که می توانید بصورت غیرحضوری و آنلاین از کلاسها استفاده نمائید.

 1. مدرس دوره کیست؟
  مدرس دوره رنگ و مش سرکار خانم سمیه یادگاری مدیر آکادمی سمیه بانو هستند که جزو افراد حرفه ای در رنگ و مش در سطح کشور هستند. ایشان دارای سابقه بسیار بالا می باشند که تجربه بسیار ارزشمندی در این زمینه دارند و آماده ارائه آن به هنرجویان می باشند.

لطفاً نظرات و سؤالات خود را با ما در میان بگذارید تا در کوتاهترین زمان ممکن به شما پاسخ دهیم.

8 thoughts on “دوره آموزش رنگ و مش

 1. زهرا says:

  ببخشید چرا هرچی زنگ میزنم به سمیه بانو برای دوره رنگ و مش پاسخ نمیدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین الان با ما تماس بگیرید